Sajūtu lāde

Oficiālā lapa
Ieteikt
 17

TUKUMĀ BEZMAKSAS LEKCIJAS TOPOŠAJIEM UN JAUNAJIEM VECĀKIEM!

No 28. oktobra līdz 9. decembrim Tukumā SAJŪTU LĀDĒ tiek organizētas bezmaksas lekcijas topošajiem un jaunajiem vecākiem un jebkuram citam interesentam, kas vēlas izzināt visu, kas saistīts ar grūtniecību, veselību un pareizu uzturu un citām lietām grūtniecības laikā, par dzemdību plānošanu, norisi, partnera atbalstu dzemdībās, dzemdību vietu izvēli, pēcdzemdību periodu, mazuļa kopšanu, pareizu bērna hendlingu un zīdīšanu. Šīs un vēl citas tēmas (kopā 10 tēmas jeb nodarbības) tiks apskatītas 5 tikšanās reizēs jeb 5 datumos – 2017. gada 28. oktobrī, 4. novembrī, 11. novembrī, 2. decembrī un 9. decembrī.
Nodarbības vadīs vecmāte, zīdīšanas konsultante, dūla apmācībā un trīs bērnu mamma Rūta Šteimaka.
Pirmā tikšanās jau sestdien, 28. oktobrī pl.18:00. Lūgums pieteikt savu dalību: 29 299 433 vai sajutulade@sajutulade.lv.

Lekcijas Tukuma novada iedzīvotājiem – jaunajām un topošajām māmiņām un tētiem, trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti – paredzot izglītot jaunos un topošos vecākus par seksuālo un reproduktīvo veselību, veselības aprūpi grūtniecības laikā, par jaundzimušā bērna un jaunās māmiņas veselību un aprūpi, t.sk. zīdīšanu un par kontracepciju, Tukuma novada pašvaldības teritorijā no 2017. gada 28. oktobra līdz 2017. gada 9. decembrim.
Lekcijas tiek organizētas Tukuma novada pašvaldībai sadarbībā ar ģimenes studiju SAJŪTU LĀDE Veselības projekta ietvaros. Projekts Nr. 9.2.4.2./16/I/011 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamība Tukuma novadā, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus”.Lekciju norises vieta: Tukums, Pasta iela 11, 2.stāvs (ieeja no Meža ielas puses)
Pieteikšanās: iepriekš pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv
Nodarbības vada: Rūta Šteimaka
Norises datumi: 2017. gada 28. oktobrī pl.18:00, 4. novembrī pl.10:00, 11. novembrī pl.10:00, 2. decembrī pl.10:00 un 9. decembrī pl.17:00

Runā

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Par Sajūtu lādi


  Mājas lapa Sajūtu lāde sākotnēji bija iecerēta, kā mans personīgais blogs par dažādām ģimenei svarīgām lietām – attiecībām, bērniņa gaidīšanu, dzemdībām, bērnu kopšanu, atpūtu, brīvo brīžu pavadīšanas iespējām, ģimenes svētkiem, mīlestību, sievietei un vīrietim aktuālām lietām, hobijiem... Šī ideja radās jau tad, kad gaidot mūsu dēliņu, es katru dienu piezīmju blokā pierakstīju tās dienas sajūtas, veidojot tādu kā grūtniecības dienasgrāmatu. Sapratu, ka tieši rakstot, varu dalīties ar citiem sajūtās, piedzīvotajā un pieredzētajā.

  Taču pirms vairākiem mēnešiem sākot attīstīt šo ideju un darboties ap mājas lapas izveidi, abi ar vīru sapratām, ka vēlamies citas ģimenes pulcināt kopā ne tikai virtuālajā vidē. Tā pagājušajā ziemā radās ideja par Sajūtu skolu jeb dažādām ģimenei noderīgām nodarbībām, semināriem un meistarklasēm Tukumā. 

  Paši dažādas nodarbības par dzemdībām, bērnu kopšanu, zīdīšanu un citām tēmām apmeklējām Rīgā un Jelgavā, un jau tad ar radiniekiem un draugiem pārrunājām vajadzību pēc šādām lietām tepat Tukumā. Visi labi zinām, ka šādas lietas šeit pietrūkst, un ka ne vienmēr varam atrast laiku un finanses, lai vajadzīgās nodarbības apmeklētu galvaspilsētā vai citur.

  Nu jau desmit mēnešus esmu mamma mazajam, mīļajam mīlestības kunkulītim Augustam. Tāpēc, domājot par to, kādas nodarbības nepieciešamas, daudz vadījos pēc tā, kas ir tā informācija, kas nepieciešama man kā jaunajai mammai, mums kā jaunajiem vecākiem un kas nepieciešams apkārtējām ģimenēm, runājot ar tām par viņu ikdienu, neskaidrajām lietām, sasāpējušiem jautājumiem un vēlmēm. 

  Sajūtu skola būs domāta ne tikai mammām, bet arī tētiem. Jo pāru attiecībās, bērniņa ieņemšanā un gaidīšanā, bērnu audzināšanā un kopšanā, brīvā laika pavadīšanā un citās lietās dalību ņem kā viens tā otrs. Sajūtu skola būs domāta ne tikai mammām un tētiem, bet arī vecmāmiņām, vectētiņiem, brāļiem, māsām un citiem ģimenes locekļiem. Turklāt – mamma nav tikai mamma, un tētis nav tikai tētis. Sieviete ir sieviete, vīrietis ir vīrietis. Abi viens otram tie ir dzīvesbiedri, mīļotie, draugi. Paši sev – personības ar savām interesēm un vēlmēm. Tāpēc sapratu, ka jārīko arī nodarbības par sieviešu, vīriešu „lietām” un dažādām viņu interesēm un hobijiem. Turklāt, nodarbības būs aktuālas arī jauniešiem, pāriem, kas sagājuši kopā tikai nesen un vēl tikai meklē to ceļu, pa kuru abi ies, vai „vientuļniekiem”, kas vēl tikai meklē savu īsto otro pusīti.

  Drīzumā Sajūtu lādē atradīsiet arī e-bodi, kurā būs pieejamas dažādas lietas ikdienai un svētkiem. Varēsiet tās gan iegādāties, gan nomāt. Turklāt, ir vēl vairākas idejas, ko drīzumā atradīsiet šeit Sajūtu lādē.
  Ļoti gribētos, lai ik diena būtu kā tādi nelieli svētki – ar patīkamām, jaukām un siltām sajūtām. Un ticiet man, mazliet piedomājot, katra diena tāda arī var būt! Lai mums un jums katra diena kā svētki! Un lai Sajūtu lāde ir kā forša vieta, kur tikties – gan virtuāli, gan dzīvē...

  Par šo profilu

  Sajūtu lāde ir Sajūtu skola Tukumā visai ģimenei - grūtniecēm, topošajiem un jaunajiem vecākiem, vecākiem ar stāžu, pāriem, sievietēm, vīriešiem, bērniem...
  Sajūtu lāde ir arī blogs par dažādām ģimenei aktuālām tēmām. Un tuvākā nākotnē arī e-bode dažādām smukulietām tavai ikdienai un svētkiem

  Kontakti Vairāk »

  PIESAKIES NODARBĪBĀM

  Vietu skaits nodarbībās ierobežots, tādēļ piesakies laicīgi!
  sajutulade@sajutulade.lv
  29 299 433

  SAJŪTU SKOLA

  Nodarbības notiek Tukuma centrā, Pasta ielā 11, 2.stāvā (ieeja no Meža ielas puses).

  Auto iespējams novietot līdzās esošajās autostāvvietās, piemēram - pie veikala "Rimi".

  Tikai 5 minūtes no Tukuma autoostas un dzeļzceļa stacijas Tukums 1.