Sajūtu lāde

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 15

SAJŪTU SKOLA VISAI ĢIMENEI PIEDĀVĀ

 • JOGAS STUDIJA

 • KUSTĪBU SKOLA

 • NODARBĪBAS MAZUĻIEM & BĒRNIEM

 • NODARBĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

 • TOPOŠO & JAUNO VECĀKU SKOLA

 • NODARBĪBAS & KONSULTĀCIJAS VISAI ĢIMENEI


AR VISĀM NODARBĪBĀM VARI IEPAZĪTIES ŠEIT: http://sajutulade.lv/nodarbibas/

Runā

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Par Sajūtu lādi


  Mājas lapa Sajūtu lāde sākotnēji bija iecerēta, kā mans personīgais blogs par dažādām ģimenei svarīgām lietām – attiecībām, bērniņa gaidīšanu, dzemdībām, bērnu kopšanu, atpūtu, brīvo brīžu pavadīšanas iespējām, ģimenes svētkiem, mīlestību, sievietei un vīrietim aktuālām lietām, hobijiem... Šī ideja radās jau tad, kad gaidot mūsu dēliņu, es katru dienu piezīmju blokā pierakstīju tās dienas sajūtas, veidojot tādu kā grūtniecības dienasgrāmatu. Sapratu, ka tieši rakstot, varu dalīties ar citiem sajūtās, piedzīvotajā un pieredzētajā.

  Taču pirms vairākiem mēnešiem sākot attīstīt šo ideju un darboties ap mājas lapas izveidi, abi ar vīru sapratām, ka vēlamies citas ģimenes pulcināt kopā ne tikai virtuālajā vidē. Tā pagājušajā ziemā radās ideja par Sajūtu skolu jeb dažādām ģimenei noderīgām nodarbībām, semināriem un meistarklasēm Tukumā. 

  Paši dažādas nodarbības par dzemdībām, bērnu kopšanu, zīdīšanu un citām tēmām apmeklējām Rīgā un Jelgavā, un jau tad ar radiniekiem un draugiem pārrunājām vajadzību pēc šādām lietām tepat Tukumā. Visi labi zinām, ka šādas lietas šeit pietrūkst, un ka ne vienmēr varam atrast laiku un finanses, lai vajadzīgās nodarbības apmeklētu galvaspilsētā vai citur.

  Nu jau desmit mēnešus esmu mamma mazajam, mīļajam mīlestības kunkulītim Augustam. Tāpēc, domājot par to, kādas nodarbības nepieciešamas, daudz vadījos pēc tā, kas ir tā informācija, kas nepieciešama man kā jaunajai mammai, mums kā jaunajiem vecākiem un kas nepieciešams apkārtējām ģimenēm, runājot ar tām par viņu ikdienu, neskaidrajām lietām, sasāpējušiem jautājumiem un vēlmēm. 

  Sajūtu skola būs domāta ne tikai mammām, bet arī tētiem. Jo pāru attiecībās, bērniņa ieņemšanā un gaidīšanā, bērnu audzināšanā un kopšanā, brīvā laika pavadīšanā un citās lietās dalību ņem kā viens tā otrs. Sajūtu skola būs domāta ne tikai mammām un tētiem, bet arī vecmāmiņām, vectētiņiem, brāļiem, māsām un citiem ģimenes locekļiem. Turklāt – mamma nav tikai mamma, un tētis nav tikai tētis. Sieviete ir sieviete, vīrietis ir vīrietis. Abi viens otram tie ir dzīvesbiedri, mīļotie, draugi. Paši sev – personības ar savām interesēm un vēlmēm. Tāpēc sapratu, ka jārīko arī nodarbības par sieviešu, vīriešu „lietām” un dažādām viņu interesēm un hobijiem. Turklāt, nodarbības būs aktuālas arī jauniešiem, pāriem, kas sagājuši kopā tikai nesen un vēl tikai meklē to ceļu, pa kuru abi ies, vai „vientuļniekiem”, kas vēl tikai meklē savu īsto otro pusīti.

  Drīzumā Sajūtu lādē atradīsiet arī e-bodi, kurā būs pieejamas dažādas lietas ikdienai un svētkiem. Varēsiet tās gan iegādāties, gan nomāt. Turklāt, ir vēl vairākas idejas, ko drīzumā atradīsiet šeit Sajūtu lādē.
  Ļoti gribētos, lai ik diena būtu kā tādi nelieli svētki – ar patīkamām, jaukām un siltām sajūtām. Un ticiet man, mazliet piedomājot, katra diena tāda arī var būt! Lai mums un jums katra diena kā svētki! Un lai Sajūtu lāde ir kā forša vieta, kur tikties – gan virtuāli, gan dzīvē...

  Par šo profilu

  Sajūtu lāde ir Sajūtu skola Tukumā visai ģimenei - grūtniecēm, topošajiem un jaunajiem vecākiem, vecākiem ar stāžu, pāriem, sievietēm, vīriešiem, bērniem...
  Sajūtu lāde ir arī blogs par dažādām ģimenei aktuālām tēmām. Un tuvākā nākotnē arī e-bode dažādām smukulietām tavai ikdienai un svētkiem

  Kontakti Vairāk »

  PIESAKIES NODARBĪBĀM

  Vietu skaits nodarbībās ierobežots, tādēļ piesakies laicīgi!
  sajutulade@sajutulade.lv
  29 299 433

  SAJŪTU SKOLA

  Nodarbības notiek Tukuma centrā, Pasta ielā 11, 2.stāvā (ieeja no Meža ielas puses).

  Auto iespējams novietot līdzās esošajās autostāvvietās, piemēram - pie veikala "Rimi".

  Tikai 5 minūtes no Tukuma autoostas un dzeļzceļa stacijas Tukums 1.