Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību. Attiecībām. Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi. - Grupā apstiprinām 1 - 3 dienu laikā.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

ANEKDOTES

Kad iestājies grupā, izlasi un ievēro noteikumus sadaļā GRUPAS LIETOŠANAS INFO!

-=Brīvās Diskusijas=-

Aizliegts ievietot referāļus, linkus uz savām mājaslapām, konkursiem un domubiedru grupām, aicinājumus uz sevi vairākas reizes, kā arī rupji aizskart citus. Par noteikumu pārkāpšanu grupā bloķēšana.

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Jaunākās grupas

Apģērbu Skices

zīme un paradi savu mākslu

Lovelin

Lovelin is a simple idea. One Artist | One Charity | One Week. Every 4 weeks we partner with a charitable cause and a talented artist. The artist creates a limited edition tee design that showcases their talent and also drives the mission of the partnered charity. The tee goes on sale on the 4th week and after the week is over, the tee is gone forever. £5 of every sale goes to the partnered charity. The next day hosts a new campaign with a new artist and a new cause. On the lead up to the release of the limited edition artist tee, we offer in house products and continue to donate £5 to the charity of the month. Lovelin was started out of a frustration for working the daily grind with zero satisfaction. 2 people got together to form a community aimed at creating better and more fulfilling lives for not only themselves but for other people. With a belief that things can change and a foundation in the creative industry, Lovelin was born. Join us.

Pēdējā balle pirms Augstskolas uzsākšanas

Padomājot cik palicis līdz mācību gada sākšanai jaunā vidē,es nodomāju,ka varētu vēl nākamnedēļ savākties un kopīgi atpūsties. Šeit vienosimies par laikiem un norises vietām kurp doties un svinēties. ES CERU,KA BŪSIET ATSAUCĪGI. Tiek aicināti mūsu 84.vsk šī gada beidzēji un vēl,kas mācījušies kopā ar mums.. ;)

Bikini fitness,bodyfitness un bodibildings TIKAI sievietēm

Aicinātas visas sievietes, kurām ir interese par sieviešu bodibildingu, sacensībām, veselīgu uzturu un,protams, jebkādi jautājumi saistībā ar sieviesu fitnesu.

LLU ITF 2016.gada maģistrantūras (topošie) absolventi

LLU Informācijas tehnoloģiju fakultātes maģistra programmas "Informācijas tehnoloģijas" studentiem, kuri studijas uzsāka 2014.gadā.

Avatarijas meistarklase♥

Šī ir Avatarijas skolas officialā grupa! Ja tev ir garlaicigi, un nav ko darīt ši grupa ir domāta tieši tev ;)

Konkursu Grupa!!!

Šī ir konkursu grupa. te būs dažādu veidu konkursi kuros varēs piedalīties! arī būs ielikti citi konkursi no "youtube" bet to jau jūs paši redzēsiet! :) grupa veidota: 21.augusts, 2014.gads.