Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

Labdien! Man tieši zem lūpas ir pumpa, sarkana ar baltu galiņu. Tā ir pinne vai aukstumpumpa? Vai var apmēram mēneša laikā no tās atbrīvoties? Paldies!
Labdien! Pēc apraksta izskatās, ka tā ir pinne. Domājams, ka mēneša laikā noteikti izdosies atbrīvoties no šīs likstas, atliek vien aizstaigāt uz aptieku un palūgt farmaceitam konsultāciju.
Manam draugam ir kaut kāda nieze, bet nav alerģija. viņam jau ir veselu gadu. Ko lai dara?
Labdien! Draugam ir jādodas pie sava ģimenes ārsta, kurš nozīmēs ārstēšanu, ieteiks apmeklēt kādu speciālistu.
Labdien! man ir táda probléma, ka pédéjo ménehu laiká esmu jau zaudéjusi 7 kg. Jautajums ir táds, ká es varétu iegút svaru. Esmu 31 gadu veca un mans pashreizéjais svars tagad ir 52kg kaut gan parasti biju 59 - 60kg.varbút ka ir kádi uztura bagátnátáji, kas var palíidzét atgút svaru.
Labdien!
Lai varētu ieteikt labākos uztura bagātinātājus, ir jāatrod iemesls straujajam svara zudumam. Vislabākais variants ir doties pie ģimenes ārsta, lai kopīgi atrisinātu šo mīklu. Nepieciešamības gadījumā ģimenes ārsts nosūtīs pie endokrinologa vai citiem speciālistiem. Straujš svara zudums var būt arī kādas slimības priekšvēstnesis, tāpēc labāk pārbaudīties.
Lai Jums izdodas!
Labdien! Sākšu ar situācijas pirmo dienu! Vienu ceturtdienu dēlam ( 6mēn.) iedevu milupa biezenīti ( ābols ar ķirbīti) vakarā sākas smirdīga gļotaina , dažreiz graudaina zaļa kaka.Piektdiena tas pats. Izsaucām dežurārstu no poliklīnikas uz ko mums ārsts pateica, ka mazulis izskatās veselīgs, jo temp. nav, smaidīgs, rotaļīgs tik kad jāiet gulēt kajiņas spirina un raud.Dzērām kumelīšu novārījumu, Livoi baby, smecta, kreon( ģimenes ārts izrakstīja pa 1/5 kapsulas daļai 3 reizes dienā) un piena maisijumu pret caureju( kaut arī baroju ar krūti dazreiz sanāk iedot maisijumu. no 3 mēn vecuma devām Similact 1)Divas dienas nogaidijām un pirmdien zvanijām ģimenes ārstam, ka caureja nav pārgājusi, Bet vairs nav zaļa, bet dzeltana tomēr smirdīga un šķidra.Otrdien aizgajām uz vizīti. Daktere izrakstīja to pašu ko minēju iepriekš.Par cik baroju ar krūti arī es ieveroju "dietu" un ēdu vienu un topašu 2 dienas. ( kartupelis, vista, kafijas krūze, banāns, biezpiena sieriņš).Tad gaidijām līdz ceturdienai ( nu jau nedēļa kā sākas caureja). Piektdien nodevam analīze gūlbja lab. viss kartībā, bet caureja kā ir tā ir. Bijām slimnīca nosēdējām 3,5 stundas kamēr mūs pieņēma un 10 min.laikā mums pateica lietot Livio baby un braukt mājas... Caureja ir jau 2 nedēļas un 2 dienas+ no slimnīcas atvedām vējbakas. Kas varētu būt iemesls?
Labdien! Jums situācija tiešām nav pozitīva. Taču, diemžēl, šajā gadījumā nespēsim nekā līdzēt. Jums ir jādodas pie sava bērna ārsta, jānodod analīzes, jāveic nepieciešamās pārbaudes, jākonsultējas ar citiem speciālistiem un visiem kopā jānoskaidro iemels. Mēs šeit, virtuāli, nekādi nevarēsim palīdzēt, kā vien tikai ar labu padomu un iedrošinājumiem.
Lai izdodas!
Sveiki.. Man ir tāda problēma kad citreiz sanāk pagrauzt nadziņus un vēlos atradināties vai Mēness aptiekā ir kāda smērīte lai ātrāk atradinātos no nagu graušanas..
Sveicināti! Pret nagu graušanu rekomendējam vācu līdzekli "Daum-exol". Tā ir nagu laka, ko uzklāj uz nagiem un nagu ienadžiem un tā palīdz cīnīties pret nagu graušanu.
Lai izdodas tikt vaļā no mazā netikuma!
sveiki. velejos pajautat ka var ivietot sava mazula bildites lai pieteiktos konkursam???Pavasaris
Jums ir bildes jāpievieno izveidotajai galerijai.
Labdien!!! Esmu applaucējusi kāju....man interesē kādu smēri labāk lietot lai kāja ātrāk sadzītu un nepaliktu rēta,jo esot kaut kāda smēre rētaudiem???
Labdien! Vispirms Jums ir jāsadziedē applaucējums. Kad tas sadzijis, varat lietot smēres, kas mazina rētas, piemēram, Contractubex vai citas.
kur Riga aptieka var parbaudit holesterinu un cukuru?paldies!
Labdien! Mūsu aptiekās šis pakalpojums pagaidām netiek piedāvāts.
Labdien! Gribēju pajautāt vai manam dēlam nevajadz;etu novaajēt ja viņam tūlīt būs 9 gadi garums-1.32 un svars 36kg. Vienkārši apvaicājos jo tas liekas aizdomīgi. ja varat lūdzu pasakat kādam vajadzētu būt normālajam svaram 9 gados. Paldies ;)
Labdien!
Jums vajadzētu pakonsultētieds ar savu ģimenes ārstu, kurš arī izvērtēs bērna svara atbilstību vecumam. Pieaugušajiem vienkārši var rēķināt ķermeņa masas indeksu, taču ar bērniem tas ir citādi - bērns aug, viņam ir cita enerģija. Jāskatās arī vispārējā ķermeņa uzbūve. Konsultācija pie ģimenes ārsta būtu pirmais solis, ārsts tad arī ieteiks, kas būtu labākais situācijas risinājums.
Mani satrauc tas, ka manam dēlam, kuram vēl nav 2 mēneši, starp ēdienreizēm sit augšā kuņģa sulu - nāk putotas siekalas, rīstās, klepo, kuņģis raustās. Tas viss bērnu dara nemierīgu un raudulīgu. Parasti tas notiek 1-1.5h pēc ēšanas. Viņam ir alerģija uz govs pienu tāpēc baroju ar maisījumu Aptamil Allergy Digestive Care. Savu pienu nedodu. Kāpēc tā notiek? Kā ar to var cīnīties? Vai tas pāries pats no sevis? Vai būtu javiec kādi izmeklējumi, kādi?
Labdien!
Tas ir ļoti nopietns jautājums mazuļa dzīvē, tāpēc vislabākais risinājums būs nekavējoties doties pie sava ģimenes ārsta. Kopā ar ārstu izrunāsiet un atradīsiet labāko risinājumu. Nepieciešamībs gadījumā ārsts iesaistīs arī citus speciālistus. Noteikti negaidi un jau šodien pat zvani bērna ārstam, lai sarunātu vizīti.