Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

Sveiki! Man bija 4 gadus atpakal alergija no daudz dzivniekiem, ipasi pret putnu spalvam, es lietoju tik pat ilgi Otrivin un citas zales, kas atvieglo elposanu, bet juras udens un citas dabigas zales man nepalidz, tikai uz isu bridi, ko man vel darit, lai es varetu elpot bez paliglidzekliem!? Es esmu dzirdejusi, ka piededzina glotadas/asinsvadus, tad viss ir atkal kartiba, ta ir taisniba!? Tas ir sapigi vai dara narkoze? Ja Jus kaut ko par to ziniet, variet man pastastit!? :) Paldies.
Labdien! Tas ir ļoti sarežģīts un komplekss jautājums, kas Jums ir jāpārrunā ar savu ārstējošo ārstu.
kad es skrienu man sap sani ko darit
Tas ir no nepareizas elpošanas. Ir jāiemācās pareizi elpot, lai skriešana neradītu tādas problēmas.
Man jau 3 gadus ir hroniskas iesnas ko darit es lotoju visas arsta noraditas zales nepalidz man ir alergija ari zales nepalidz alergija ir pret putekliem .??!!
Labdien!
Pirmkārt, ir jāmazina visi iespējamie alergēni, lai alerģija mazinātos. Noteikti ir jālieto regulāri ārsta izrakstītie medikamenti un jāievēro citas rekomendācijas. Ja veselība neuzlabojas, jākonsultējas ar ārstu un jārod citi iespējamie saslimšanas cēloņi. Lai izdodas atveseļoties!
man sāp zobs es daudzas reizes dzēru ibumetin bet tas ne līdz ko darīt?
Ja nepalīdz pretsāpju medikamenti, tad ir jādodas pie zobārsta.
Labvakar kāpēc jums ne atvērt diennakts aptiekas arī Daugavpīlī?
Sveiki!
Mēs strādājam pie tā, lai arī ārpus Rīgas atvērtu diennakts aptiekas.
Labdien man ziemā ir bieži vājums no kā tas ir?
Labdien!
Iespējams, ka tas ir vitamīnu, enerģijas trūkums. Taču iespējams, ka vājums ir pazīme kādai nopietnākai saslimšanai, tādēļ ieteicams doties pie ārsta, veikt analīzes un noskaidrot saslimšanas cēloni.
Labdien bet kāpēc pieaugušo vītamīnus var dzert tikai no 12 gadiem?
Labdien!
Tāpēc, ka tie ir pieaugušo vitamīni! Bērniem ir savi vitamīni!:) Gan jau pagūsi arī pieaugušajiem domātos vitamīnus saēsties dzīvē!:)
par diennakts aptiekām, Liepājā diemzēl nav neviena aptieka kas strādātu diennakti!:(
Jā, Liepājā nav diennakts aptieku. Visas mūsu tīkla diennakts aptiekas atrodas Rīgā.
bet jums ir aptiekas visu diennakti?
Labdien!
Jā, mums ir diennakts aptiekas. „Mēness aptiekas” tīklam ir piecas diennakts aptiekas, tās visas ir Rīgā – Kamēlijas aptieka Brīvības ielā 74, Rīgas Vecpilsētas aptieka Vaļņu ielā 28, Rudens aptieka Jasmuižas ielā 1, Jaunā Torņkalna aptieka Vienības gatvē 49 un Mēness aptieka 2 Mazā Nometņu ielā 32.
sveicinaati ! manam mazdeelinam 1 meenesiits , vinam atklaaja alergiju pret govs pienu ,lietojam pret alergisku maisiijumu ! kaadaa vecumaa tas vareetu paariet ?
Labdien!
Par to, kāda vecuma alerģija var pāriet un vai tā pāries, Jums vislabāk zinās sacīt alergologs pēc analīžu un citu pārbaužu veikšanas. Galvenais, ievērot visus ārsta nosacījumus un izvairīties no alerģisko produktu lietošanas.