Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

man aizkritusi viena auss,sajuta vienkarsi briesmigi,vai varu kaa pati lidzet vai jamekleee arsts?
Labvakar!
Drošāk ir meklēt ārsta palīdzību, jo, iespējams, ka tas ir kāds iekaisums.
Sveiki!Sakiet, lūdzu, ko varētu lietot(dzert), lai mazinātu ēstgribu, jo radušās lieka svara problēmas.Varbūt ir kādas labas tējas, vai kāds cits bezrecepšu līdzeklis, ko jūs varētu ieteikt.Paldies.
Labdien!
Mūsu aptiekās ir liels piedāvājums - gan dažādas tējas, gan citi līdzekļi svara normalizēšanai. Ieteikt, nezinot Jusu problēmu smalkāk, ir grūti, bet jebkurā "Mēness aptiekā" farmaceits Jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko līdzekli.
Lai izdodas iecerētais!
Labdien! Ko darit,ja man vakaros nenak miegs? Paldies jau ieprieks.:)
Labdien!
Miega trūkumam var būt dažādi iemesli. Tas var būt saistīts gan ar dienā pārdzīvoto, gan ar noguruma pakāpi. Iespējams, ka miegs nenāk, jo ir karsts, organismam ir grūti atslēgties no dienas notikumiem. Pamēģiniet pirms miega lasīt, izejiet garākā pastaigā, iedzeriet nomierinošu tēju, atslābinieties.
Ja miega problēmas ir ilgstošas, tad jādodas pie ārsta un jācenšas atrast cēlonis.
kas tās par zālēm:essex?
Essex ir produktu sērija, kurā ietilpst dažādi krēmi un citas ķermeņa kopšanai nepieciešamas ziedes, losjoni u.c. Aptiekās var iegādāties gan krēmus, gan losjonus sausai ādai, ādas mitrināšanai un barošanai un tamlīdzīgi.
Vai jums ir visas zāles???
Jā, mums aptiekās ir pieejami gandrīz visi Latvijā reģistrētie medikamenti. Ja kāds konkrēts medikaments aptiekā uz vietas nav, mēs to klientam sagādājam 24 stundu laikā.
Man vienu dienu bija uzlekusi temperatūra uz 39 grādiem pēc celsija,ber nākošajā dienā un pārējajā laikā bija normāla temperatūra.Ko tas nozīmē?
Labdien! Paaugstināta temperatūra signalizē, ka organisms cīnās ar kādu slimību - vīrusu, infekciju, iekaisumu. Taču, ja paaugstināta temperatūra bija tikai vienu dienu, iespējams, ķermenis sakarsa un temperatūra paaugstinājās. Drošības pēc būtu jāaiziet pie sava ģimenes ārsta un jāvei veselības pārbaude.
Sveiki! Man katru dienu ir kaklā puņķi. Kāpēc man viņi rodas? Kāpēc viņi ir piedevām dzelteni?
Sveiki! Jums , ticamākais, ir iesnas. Tās ir jāārstē. Varat izmantot Rinogēlu, Xymelin vai k/adu citu līdzekli iesnu mazināšanai.
labdien,man uz kakla paradas tadas mazas karpinas gribetu zinat no ka vinas rodas.paldies.
Labdien!
Vai tās kārpiņas parādās ārpusē? Iespējams, ka tā ir kāda alerģija pret kādu produktu. Drošāk būs, ja ar šo problēmu vērsīsieties pie ģimenes ārsta vai dermatologa.
tātad jūs esat pieejami ap Rīgu, bet pārēja LV teritorijā?
Mūsu aptiekas ir arī citur Latvijā, ne tikai ap Rīgu. Esam Daugavpilī, Liepājā, Tukumā, Jelgavā un citās pilsētās. Kura pilsēta Jūs interesē?
ko darīt ja bēbim ir liela tempertūra
Ja bēbim ir liela temperatūra, ir jāzvana bērna ārstam un jāklausa viņa dotie norādījumi. Pirmais, ko darīt, censties mazināt temperatūru, īpaši, ja tā ir virs 38 grādiem pēc Celsija.