Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

ko darīt, ja kakls ir aizpampis tik ļoti, ka nevar pat ūdeni norīt? ( no vīrusa) skaloju kaklu, pūšu Bioparox, lietoju Decatylen, ārstam pazvanīt nevaru, jo nevaru parunāt:) ko man darīt?
Tur ar bezrecepšu medikamentiem nebūs līdzēts. Citu variantu, kā doties pie ārsta uz akūto stundu un saņemt pilnu ārstēšanu, nebūs. Katram ģimenes ārstam ir akūtā stunda, uz kuru varat doties un gaidīt savu kārtu. Var arī palūgt kādu draugu, tuvinieku, lai sazvana ārstu, bet ārsta konsultācija ir nepieciešama obligāti! Ja ir vīrusa infekcija, to ar bezrecepšu medikamentiem neizdosies iznīdēt.
Vai jus aptiekas cilvekiem neiedodat vecas zales kuram ir beidzies deriguma termins? Tikai atbildat godigi:@
Nē, zāles, kurām beidzas derīguma termiņš, klienti aptiekā nesaņem. Pavisam godīgi.
labdien es gribēju paprasīt kā jūs visu zinat kad vajag atbildēt?
Labdien!
Mēs esam daudz mācījušies, lai varētu strādāt savā profesijā un sniegt atbildes uz jautājumiem!
man 6 mēn. rēbst galva un ārsti neko nevar atrast.ko man darīt?
Jums ir jālūdz savam ārstam pilnas analīzes, visi iespējamie izmeklējumi un jāatrod galvas reiboņu cēlonis.
man jau 6 mēnešus rēbst galva.vai tas varētu būt no tā ka es sadauzīju galvu?ko man tagad darīt?un man ir rēta uz galvas
Sveika!
Pie šādiem simptomiem noteikti ir jādodas pie ārsta. Iespējams, ka galvas reiboņi ir no galvas traumas, iespējams, tiem ir kādi citi cēloņi. Neesi vienaldzīgs pret savu veselību un saudzē sevi turpmāk. Lai izdodas!
Man jau kādus 3 mēn vispār negribas ēst... ko man darīt? :( P.S. esmu bieži slimojusi ar pneimoniju :(
Labrīt!
Tas ir jautājums, kas jāatrisina ar savu ārstu un jāatrod iemesls, kādēļ ir zudusi apetīte. Arī biežā slimošana ar pneimoniju var būt viens no iemesliem, kādēļ ir mazinājusies ēstgriba. Ar ārstu kopīgi būtu jāpadomā arī par imunitātes stiprināšanas programmu.
Izturību!
man nolūzis zobs bet viņš kustas ko darīt... man ir bail no zobarsta un zobs nolūza 01 12 2010
Tur nav citu variantu kā vien doties pie zobārsta.
Labdien! vai ir kada tēja kas mazina ēst gribu? pienemos svara un ir stress un problemas ar aizkungiLabdien! Mūsu aptieku klāstā ir ļoti daudz dažādu tēju, kas var palīdzēt gan mazināt ēstgribu, gan tikt galā ar stresu. Ir arī plašs klāsts bezrecepšu medikamentu, kas palīdzēs uzlabot aizkunģa darbību. Tuvākajā Mēness aptiekā farmaceits ieteiks jums piemērotāko medikamentu! -------------------------------------------------------------------------------- caur šo jautājumu vēlos uzdot vel vienu no cik gadu vecuma jūs tās izsniedzat un ja ir nepilngadīgs vai vajag vecāku atjauju
Sveiki!
Pirmkārt, bērns pats uz savu galvu nevar dzert medikamentus, ir jādodas pie daktera un jānoskaidro, kādēļ ir problēmas ar aizkuņģi. Varbūt nemaz problēma nav tur, tāpēc labāk ar ārsta nozīmētiem medikamentiem ārstēties.
cik ilgi jus esat devušie atputa?
Atpūtā esam devušies uz nenoteiktu laiku. Mazliet pacietības!:)
Kur var atrast spēli ?
Spēle ir devusies uz laiku "atvaļinājumā".