Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

ka var nokļut spelē?
Spēle uz laiku ir devusies "atpūsties". Kad būs atkal atpakaļ, mēs ziņosim!:)
kādēļ lapa tik lēni atbild?paprasīju par brūci,bet kad atbildējāt jau sen sadzija.
Sveika!
Mums bija nelielas tehniskas ķibeles, kuru dēļ iekavējās arī atbildes. Atvainojos, ja tas radīja neērtības.
Kā varēja ieiet spēlē?
Sveiki!
Spēle pagaidām ir devusies "atpūsties" un šobrīd nav pieejama.
Visi pašlaik TV saka ka plosas gripa ka lai izvairas????
galvenais - vitamīni, vitamīni un jāizvairās no sabiedriskiem masu pasākumiem,. Bieži un regulāri jāvēdina telpas, jāmazgā rokas. Jāstiprina imunitāte ar c vitamīniem - augļi, dārzeņi, ķiploki, ingvers, upenes, dzērvenes, paprika, kāpostu svaigu lietošana uzturā. Var lietot arī tos vitamīnus, kas ir aptiekas klāstā - tur jebkurš M-komandas farmaceits ieteiks labāko. Var arī vakcinēties pret gripu - tā ir katra paša izvēle.
Kas man jādara,lai pavairotu ēstgrigbu? Lūdzu atbildiet,jo esmu ļoti tieva. :)
Sveika!
Apetītes un ēstgribas zudums var būt viens no simptomiem kādai saslimšanai, tādēļ labākais variants būtu apmeklēt ģimenes ārstu un lūgt endokrinologa konsultāciju.
Vai drīkst lietot kopā NO-SPA un RANIBERL tabletes. Un ja jā, tad kā lietot un kādās devās. Man brīžiem drausmīgi durošas un dedzinošas sajūtas kuņģī un vēderā. Un vēl kuņģis bieži piepūsts. Kādus divus gadus atpakaļ bija konstatēts akūts gastrīts. Vai varētu būt, ka tas atkal uzdarbojas? Pie ģimenes ārsta tikt nevaru jo atrodos ārzemēs. Jau iepriekš paldies par atbildi.
Jā, abus šos medikamentus var lietot kopā.
Raniberl 150 mg lieto pa 1 tabletei 2-3 reizes dienā, bet NO-SPA pa 2 tabletēm 3 reizes dienā, ja tas ir nepieciešams.
man ir brūce,kurai acīm redzams ir strutas. ko man vajadzētu darīt?
Tā kā mēs te nevaram novērtēt nedz brūces lielumu, nedz mums ir informācija par brūces atrašanās vietu, veidu, tad ir grūti ko ieteikt. Vislabāk būs, ja dosies pie jebkura no Mēness aptiekas farmaceitiem. Viņi pēc papildus informācijas saņemšanas arī varēs sniegt nepieciešamo palīdzību.
sveiki man reibst galva,sap kakls,loti gribu est, un naktis nevaru aizmigt es negribu iet pie arsta kas man jadara PALDIES !
Sveika!
Vispirms - paēd! Kad paēdīsi, beigs reibt galva un naktīs nāks miegs. Pret kakla sāpēm pasūkā Īslandes ķērpja tabletes 'Isla", paskalo kaklu ar salvijas tēju, dzer kumelītes un gan jau viss nokārtosies!
Kādas zāles iesakat, ja ir augsta temperatūra un klepus?
Pirmā palīdzība pie augstas temperatūras ir paracetamols, savukārt ar pretklepus līdzekļiem tik vienkārši nav. Pirmkārt, speciālistam ir jāzina cik ilgi ir klepus, kāda veida klepus tas ir, jo klepus var būt kā simptoms nopietnām saslimšanām, piemēram, plaušu karsonim, gan kā viena no pazīmēm pie saaukstēšanās, gan kā blakus parādība, lietojot kādus medikamentus. Pēc sarunas ar jebkuru M-komandas farmaceitu, būs iespējams izvēlēties piemērotāko ārstēšanas medikamentu.
Labdien! vai ir kada tēja kas mazina ēst gribu? pienemos svara un ir stress un problemas ar aizkungi
Labdien!
Mūsu aptieku klāstā ir ļoti daudz dažādu tēju, kas var palīdzēt gan mazināt ēstgribu, gan tikt galā ar stresu. Ir arī plašs klāsts bezrecepšu medikamentu, kas palīdzēs uzlabot aizkunģa darbību. Tuvākajā Mēness aptiekā farmaceits ieteiks jums piemērotāko medikamentu!