Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

Labdien! Jūs nezinat kas palīdzēs pret zobu sāpēm un nelielu klepu? Paldies jau iepriekš!
Labdien!
Zobu sāpes mazinās ibuprofen preparāti. Viens no lētākajiem ir Grindex ražojuma, kas 10 tablešu iepakojumā (400 mg) maksā Ls 0,91.
Savukārt, ar pretklepus līdzekļiem tik vienkārši nav. Pirmkārt, speciālistam ir jāzina cik ilgi ir klepus, kāda veida klepus tas ir, jo klepus var būt kā simptoms nopietnām saslimšanām, piemēram, plaušu karsonim, gan kā viena no pazīmēm pie saaukstēšanās, gan kā blakus parādība, lietojot kādus medikamentus. Vislabākais veids ir doties uz tuvāko Mēness aptieku un kopā ar farmaceitu izlemt, kuru ārstniecības līdzekli izvēlēties.
man tākā aizsmakusi balss ir kaut kas lai apstādina jo sajūta nepatīkama
Sveika!
Mēs varam ieteikt trīs vienkāršus variantus no medikamentu klāsta.
Pirmais variants ir homeopātisks ārstniecisks līdzeklis "Homeovox". Tās ir sūkājamas tabletes, paredzētas īpaši aizsmakušam kaklam, sūkājamas pa 2 tabletēm ik pēc stundas. Iepakojumā ir 60 tabletes, maksā ap Ls 3,30.
Otrs variants ir sūkājamas islandes ķērpja tabletes. Sūkāt pa vienai tabletei ik pēc divām stundām. Iepakojumā ir 30 tabletes un maksā ap 3 latiem.
Trešais variants ir vietējā ražotāja "Silvanols" ražotais aerosols aizsmakušam kaklam "Faringospray". Tajā ir smiltsērkšķi ar kliņģerītēm, kas labi palīdz. Maksā ap Ls 3,50.
Ja aizsmakus nepāriet, tad ir jāmeklē ārsta palīdzība.
Veseļojies!
labdien kas jadara ka sap kakls, ir klepus, nav apetites ludzu adbildiet atrak jo loti nepatikama sajuta palies jums par adbildi
labdien!
šķiet, ka jums ir saaukstēšanās, taču precīzi to varēs pateikt ārsts. Jūs varat labsajūtas uzlabošanai dzert ingvera tēju ar medu vai kādus no pretsaaukstēšanās līdzekļiem karsto dzērienu veidā.
ko darīt ja lapsene iekož
Sveika!
Ja iekož lapsene, tad pirmais ir jānodezinficē koduma vieta un jācenšas noņemt tūsku. Ja tādas nav, apsveicami. Tomer, ja ir tūska, to var noņemt ar ledusgabaliņiem vai etiķa kompresēm, vai pieliekot svaiga sīpola šķēli koduma vietai. Un pēc tam uzsmēret psilobalzāmu, kas palīdzēs noņemt arī nepatīkamo sajūtu koduma vietā.
Savukārt, ja pēc lapsenes vai bites koduma parādās tūska kādā citā ķermeņa vietā, pietūkst lūpas, mēle, rīkla, ir grūti elpot, ir sāpes krūtīs vai pat samaņas zudumi, tad steidzami jāmeklē mediķu palīdzība un jāizsauc ātrā palīdzība.
Labdien! Gribētu pajautāt, ko labāk lietot, ka ir pietūcis, sāpīgs kala limfmezgls (tā vismaz šķiet, ka tas ir limfmezgls)? Visticamāk, ka apsaldēts, jo ir iemetusies arī aukstumpumpa degunā. Kakla gļotāda nesāp (respektīvi iekšpusē nekas nesāp).
Laba diena!
Tā kā limfmezgli ir tie, kas mūsu organismā rūpējas par imunitāti un kalpo kā barjeras, kurās pirmajās "ieķeras" infekcijas, tad pietūkuši limfmezgli liecina par infekcijas klātbūtni organismā, ir radies iekaisums. Lai to varētu novērst, ir jādodas pie ārsta, kurš noskaidros infekcijas cēloni, veidu un uzsāks ārstēšanu. Pašārstēšanās šajā gadījumā var būt pat bīstama! Cilvēks pats bez ārsta ziņas var paaugstināt savu imunitāti. Padomi, kā to paveikt, ir meklējami sadaļā "Jaunumi" http://www.draugiem.lv/menessaptieka/new…

Lai izdodas atgūt veselību!
lKo darīt ja 4dienas pēc kārtas rēbst galva?
Labvakar!
Tad ir jādodas pie ārsta un jānoskaidro iespējamais galvas reibšanas iemesls.
Labdien! Vai Jūs varat lūdzu vairak pastastit pa šīm zālēm- Chlorella un Tolijas? Un kada cena ir šīm zālēm?
Labdien!
Chlorella ir vienšūņu zaļaļģe, no kā pagatavo uztura bagātinātājus. Pasaulē tai tiek piedētas daudz labas, veselību uzlabojošas īpašības. Latvijā šāds uztura bagātinātājs nav reģistrēts.
Savukārt par otru Jūsu minēto nosaukumu, mums nav skaidrības. Iespējams, ka esat neprecīzi uzrakstījusi nosaukumu.
Sveiki! Sakiet, kā jālieto Henical 120 preperāts?
Labdien!
Tā kā Xenikal ir recepšu medikaments, tas jālieto tieši saskaņā ar ārsta norādījumiem.Ja tomēr ārsts tāda vai citāda iemesla dēļ nav paskaidrojis tā lietošanu, tad medikaments ir jālieto ar katru no trīs pamatēdienu reizēm. To var lietot vai nu uzreiz pirms ēšanas, vai ēšanas laikā jeb vienu stundu pēc ēšanas. Kas ir svarīgi un būtiski - medikamentu jālieto kopā ar labi sabalansētu, kaloriju ierobežotu uzturu, kurā ir vidēji 30% tauku radītas kalorijas. Uzturam jābūt sabalansētam ar augļiem un dārzeņiem.
ko dariiit ja aplauceejas berns kaaju ar uudeni???
Ja trauma liela, tad jāsauc ātrā medicīniskā palīdzība. Ja neliela, tad uz traumētās vietas uzliek pantenol putas, kas ārstē un novērš arī sāpes. Un labāk būtu parādīt bērnu ārstam.
Ko jūs ieteiktu, ja uz dibena metas mazas pumpiņas, āda paliek sarkana un sūrst?
Laba diena!
Šķiet, ka jums ir kāda alerģija, bet vai tā ir, to palīdzēs noskaidrot dermatologs vizītē uz vietas. Dodieties pie kāda dermatologa vai sava ģimenes ārsta.
Lai izdodas atgūt veselību!:)