Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

Labdien!!! Man uz acstiņas tāda kā sausa ādiņa rāda Nu raupja, Ko darīt?? Un arī uz potites tas pats. Vēl man zem nabas ir pumpiņas ko tad darit???
Labdien!
Visdrošāk visu varēs noskaidrot, aizejot pie ģimenes ārsta vai arī apmeklējot dermatologu.
pie labas acs apakseja sturiti paradijusies tada ka pumpina,kas tas varetu but,nu jau kadu laicinu ir!
Sveika!
Tas iespējams ir miežagrauds! Pirmo palīdzību pret to meklē tuvākajā aptiekā!

Lai izdodas atveseļoties!
Izslimoju gripu 3 gadus atpakal, tai laika biju gaidibas.. kops ta laika man loti biezi lauz kaulus cejgalos.. vai tas varetu but gripas atstatas sekas un ka ar tam cinities jo pretsapju tabletes tajos brizos nelidz..
Sveika!
Lai precīzāk atbildētu un sniegtu nepieciešamo palīdzību, ir jāvēršas pie ārsta un jāveic visas analīzes. Iespējams, tās ir infekcijas sekas, bet precīzi noteikt to palīdzēs ārsts.
Kā var pievienot mazuļa bildi konkursam?
Jāiet uz konkursa galeriju un jāspiež pievienot bildes. Jāizvēlas viena no sava arhīva un jāpievieno!
Manam dēliņam ir 3 gadiņi,bet viņš vel skaidri nerunā.Vai būtu jau tagad par to jāuztraucās,jeb tas viss vēl veidosies?
Sveicināti!
Vispirms ļoti svarīgi ir, kad bēŗnam palika trīs gadi - vakar vai pirms pusgada! Bērns teju trīs gadu vecumā un trīs gados un vairākos mēnešos mļoti atšķiras un ļoti atšķiras arī runas attīstība. Man trūkst informācijas par to, kas ir zem apzīmējuma "skaidri nerunā". Vai trūkst skaņas, vai runā, it kā mute būtu pilna ar kartupeļiem, tiek jaukti locījumi, izlaistas zilbes, runā ar pieskaņu, izrunā tikai dažas zilbes vai ir vēl kāda cita rundas dīvainība. Tāpēc produktīvāk būs, ja ieradīsieties uz konsultācju. Klātienē redzot un dzirdot bērnu var precīzi noteikti ir jāuztraucas vai mazliet jāpagaida, kamēr valoda stabilizēsies.
Trīs gadu vecumā bērnam ir jāizrunā faktiski visas skaņas, izņemot šņācējskaņas un " R" . Pilnībā runa stabilizējas līdz skolas gaitu sākumam.
Jautājums logopēdei - Līdz cik gadiem bērnam stabilizējas runa? Kad viņam pilnībā ir jāmāk izrunāt skaidri visus patskaņus, līdzskaņus un šņācējskaņas? Paldies.
Bērniem runa stabilizējas pilnībā līdz skolas gaitu sākumam. Trīs gadu vecumā bērnam ir jāizrunā visas skaņas, izņemot šņācējskaņas un skaņu " R".
Viens mans draugs ir saslimis. Vai nevarat atsaukt dakterīšu spēli?
Būs Tev savam draugam kā citādi jāpalīdz:)
LAbdien! Kapēc jums vairs nav tā spēle un preškam ir zālēm vajadzīgas receptes!
Labdien!
Zālēm receptes ir nepieciešamas, lai zāles tiktu lietotas atbilstoši vajadzībai. To izvērtē ārsts un izraksta nepieciešamos medikamentus receptē.
Spēles vairs nav, jā. Draugi visi ir veseli:)
Kāpēc vairs nav spēle "Dakterīši"? Šausmīgi gribās.
Mūsuprāt, visi draugi ir veseli, esam izārstējuši tos:)
Vai pārbaude/konsultācija uz osteoporozi ir bez maksas?
Jā, konsultācija ir bezmaksas.