Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

kam noteikti jābūt makšķernieka aptieciņā?
Pavisam noteikti tur vajadzētu būt pretodu un citu inspektu līdzekļiem, kā arī līdzeklim (piemēram,. Psilobalzam) , ko lietot tad, kad ods vai kāds cits kukainis ir sakodis. Tas mazinās niezi un nepatīkamo sajūtu. Par citiem medikamentiem, ko likt makšķernieka aptieciņā, skaties mūsu sagatavotajās aptieciņu versijās.
ar kadam zalem varetu mazinat neervu satraukumu, depresiju un radit mazliet lielaku laimes sajutu,vai ka savadak sakot uzlabo moralo pasšsajūtu... paldies
Nervu satraukumu palīdzēs mazināt bezrecepšu medikamenti "Herbastress" , "Novopasit". Arī M-komandas aptiekās nopērkamās nervus nomierinošās tējas ar melisu, baldirjāni. Laimes sajūtu līdzēs radīt pozitīvo domu spēks, labi pavadīts laiks sarunās ar draugiem, mīļotā cilvēka atbalsts, izbrauciens ar velosipēdu, pastaiga mežā vai makšķerēšana. Bet varbūt Tev ir jānoskatās kāda laba komēdija?
ka so speli spelet
Vienkārši! Izvēlies draugu, ar ko gribi "uzspēlēt dakterīšos!" un droši atbildi uz jautājumiem. Tev izdosies!
kas jādara kad sāp galva?
Pamēģini labi zināmo Vjetnamas zvaigznīti (maza, sārta bundžiņa ar smēri. M-komandas aptiekās zinās!) pasmērēt deniņus, uzliec vēsu kompresi un/vai iedzer kādus pretsāpju medikamentus - ibumetim, citramons, ibustar un citus. Ja galvas sāpes ir ilgstošas un nepāriet, noteikti ej pie ārsta, lai noskaidrotu to cēloni. Veseļojies!
ka draugam sāp veders ko darīt?
Pirmkārt, mēgini draugu pierunāt doties pie ārsta. Ja nu sāpes vēderā izraisa aklā zarna? Tas ir nopietni un ir jājautā ārsta viedoklis.
Nokritu,sasitu celi divus menesus atpakal,joprojam sap,ko lietot?
Vai pie ārsta bijāt? Noteikti ir jādodas pie ķirurga, lai noskaidrotu vai nav kādi sarežģījumi!
Es nejausi pagriezu kaju un itka mazliet izmezgiju. vakara saka loti sapet tapec aizbraucu uz slimnicu. tur uztaisija rengenu, teica ka nekas nopietns tikai saites sastieptas un uzlika sinu. nu jau pagajusas 3 dienas un es kaju varu pielikt pie zemes un staigat. bet lenam jo dazreiz itka vel iesapas. vai es to sinu varu nemt nost un apsaites ar elastigo bindi? jo tad es varetu ari uzvilkt kadu apavu lai varu ar berninu ara iziet.
Šajā gadījumā noteikti ir jākonsultējas ar ārstējošo ķirurgu, jo tikai ārsts-speciālists var ieteikt pareizāko risinājumu.
Sazinieties ar ķirurgu un pārrunājiet turpmāko ārstēšanas taktiku!
Kā ātrāk izārstēt iesnas?
Pirmais, ko iesakām ir ēterisko eļļu ziedes vai ostāmie zīmulīši, kas labi palīdz iesnu mazināšanā. Taču šāda ārstniecības metode noteikti neder mazam bērnam.
Ja iesnas nepāriet, tad M-komanda aptiekā Jums ieteiks spēcīgākus deguna pilnienus.
Kā tikt vaļā no zemādas tauku bumbuļiem?
Pirmais, ko M-komanda iesaka, ir doties pie sava ģimenes ārsta, lai noskaidrotu šādu veidojumu cēloni. Kamēr Jūs un mēs nezinām, kas bumbuļus ir "veidojis", tikmēr nevar ieteikt labāko risinājumu problēmas novēršanai.
ka uzlabot bebim appetiti,ja vins slikti ed,pietam atsakas lietot maksligos piena maisijumus?
M-komandai ļoti rūp mazuļu veselība, tādēļ aicinām šo problēmu risināt ar mazuļa ārstu!