Profesors Padomiņš

Oficiālā lapa
Ieteikt
 127

Jautājumi un atbildes

ar kādu šampūnu ir jāmazgā mati, lai nebūtu blaugznu ?
Blaugznu gadījuma visieteicamāk ir lietot aptiekās nopērkamos pretblaugznu šampūnus.
Ko vajadzetu darit ka uz sejas paradas asins izpludumi? Un kas butu labaks preks pumpam uz sejas?
Ja uz sejas parādās asins izplūdumi vai asins vadu tīklojums, iesaku konsultēties ar dermatologu, kas pēc apskates ieteikts labāko risinājumu konkrētai situācijai.
Ja dekoltē rajonā ādai ir nosliece uz pinnēm un izsitumiem, kas šad tad parādās, bet tomēr nav tā, ka būtu visu laiku, tad šo Pantenola ķermeņa krēmu kā arī dušas želeju ir ieteicams lietot? Vai tam piemīt dziednieciskas īpašības?
Šādā gadījumā Altermed Panthenola dušas želeja kombinācijā ar 5% vai 9% ķermeņa pieniņu ir ļoti labs risinājums. Panthenols nodrošina vajadzīgo mitruma līmeni ādai, kā arī novērš iekaisuma procesus un veicina ādas atjaunošanos.
ar kadiem lidzekliem varetu attirit seju no melnam pinnem???
Ļoti labs līdzeklis melnajām pinnēm ir Acnix - želeja sejas attīrīšanai un krēms. Rezultāti ir redzami jau pēc dažām lietošanas reizēm!!! Acnix ir nopērkams Latvijas aptiekās, vienīgi produkts mūsu tirgū ir pavisam jauns, tāpēc, ja aptiekā tas nav uz vietas, vajag lūgt to pasūtīt un jau nākošajā dienā to varēsi nopirkt.
Produkts: http://bit.ly/k1JxRo
Kādu līdzekli lietot ja ir psoriāze?
Psoriāzes ārstēšanai ir jālieto ārsta ieteiktie specifiskie medikamenti. Papildus , protams, ir ļoti svarīga pareiza ādas kopšana un mitrināšana. Paralēli ārstēšanai vai ārstēšanas starplaikos, kā kopjošu līdzekli ieteicams lietot Panthenola 5% ķermeņa pieniņu vai 9% ķermeņa pieniņu ar jogurtu.
Kā vislabāk parūpēties par nagiem?
Lai nagi butu veseli un labi izskatītos svarīgi ir rūpēties par organisma kopēju veseības stāvokli. Kā aŗi svarīga ir nagu un roku ādas kopšana. Veselīgām un koptām rokām un nagiem mēs rekomendējam Altermed Panthenola 2% roku krēmu.
kā lai izvaira no isitumiem
Vispirms būtiski ir noskaidrot izsitumu rašanās cēloni. Lūdzu, griežaties pie sava ģimenes ārsta vai dermatologa.
ko jus varat ieteikt berna adai?
Lūdzu precizēt jautājumu. Vai ir kāda problēma ,vai nepieciešama ikdienas ādas kopšana.
Kur var iegādāties šos produktus?
Altermed panthenol produkti ir nopērkami aptiekās visā Latvijā un internetā
http://www.pilsaptieka.lv
Kādam ādas tipam krems 'domāts?Kādiem tipa matiem domāts šampūns?
6% Panthenol krēms piemērots taukainai un problemātiskai sejas ādai.
Šampūns piemērots visa tipa matiem, sastāvā esošais Pantenols, žeņšeņ un zaļās tējas ekstraksts atjauno bojātus matus, mitrina un baro tos, kā arī uzlabo matu augšanu.