Profesors Padomiņš

Oficiālā lapa
Ieteikt
 127

Jautājumi un atbildes

Sveiki...man ir problematiska sejas ada,mazas pinnes uz pieres,zoda....biju pie dermataloga un izrakstija Bioderma sebium gel un losjonu,teiksu godigi ka ada taukojas tapat un pinnes metas ar vien vairak un pieres ada pat niezosa.visam pa vidu ada ari ir sausa...vai ir kads lidzeklis kas palidzetu?
Lai tiktu galā ar pinnēm, iesakām ikdienā ādu tīrīt ar „Acnix” dziļi attīrošu gēlu bez smaržas ikdienas lietošanai pinņu un ādas defektu kopšanai. http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… vai http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… Acnix® Cream - efektīvs krēms pinņu un ādas defektu ārstēšanai. Tomēr pirms izlem par kāda līdzekļa lietošanu, iesakām konsultēties ar dermatologu.
kā lai zina, no kā ir kasīšanās kāre..? no uztura nevarētu būt,,,
Niezi var izraisīt visdažādākie procesi, tā var būt alerģiska reakcija gan uz pārtiku, gan ārējiem kairinātājiem, kā arī tā var liecināt par ādas saslimšanu. Lai precizetu celoni, nepieciešams konsultēties pie speciālista.
Sveiki! Vai Latvijā var saņemt poti pret auss iekaisumu?
Nav mums šādas informācijas, par vakcināciju jautājiet, savam ģimenes ārstam.
ka war dabuut sew garus dabigus nagus es vinus kopju bet wini ka neaug ta neaug?paldies:D
Nagu stāvoklis ir atkarīgs no vispārējā organisma stāvokļa, kā arī no tā, kādus darbus veicat ar rokām. Ieteicams izlietot kursu ( 3 mēneši) nagus, matus un ādu uzlabojošus vitamīnus, piem, Altermed Panthenola kapsulas, un regulari kopt nagus ar atbilstošiem kopjošiem līdzekļiem, kā arī veicot mājas darbus ( piem., mazgājot traukus) izmantojiet gumijas cimdus.
vai var uzzināt kas atbild uz jautājumiem???
Uz visiem jautājumiem atbildu es - Profesors Padomiņš kopā ar saviem padomniekiem:)
Ko lai dara,ka uz sejas ir vasarraibumi un,ko vajaga lietot lai vini pazustu?
Šie punktiņi - migranti - parādās tikai siltajā gada laikā. Un galvenokārt tiem, kuri visu laiku uzturas saulē. Vasaras raibumi ir dabīga ādas reakcija uz ultravioletajiem stariem. Tiesa, ne jau katram, bet tikai tiem, kuriem tas ir iedzimts. Šo vasaras raibumu cēlonis ir īpaši gēni, kuri pēc satikšanās ar saules stariem sāk daudz aktīvāk ražot pigmentu. Tāpēc vasaras raibumus mēdz saukt arī par pirmreizējo hiperpigmentāciju.

Visvienkāršākie cīnīšanās veidi ar vasaras raibumiem – ierīvēt seju ar gurķu vai greipfrūtu sulu, taisīt sev divdesmit minūšu masku no rīvētiem gurķiem vai no krējuma, mazgāties ar pieneņu uzlējumu. Tomēr ne jau par velti eksistē skaistumkopšanas saloni: viņi arī piedāvā veselu virkni procedūras, kas attaisno to pilsoņu cerības, kas vēlas atbrīvoties no vasaras raibumiem.

1. Lāzera slīpēšana, vienkāršā valodā runājot, likvidē to ādas slāni, kuru ir sabojājuši vasaras raibumi.

2. Tāpat šo virsējo slāni var noņemt ar ķīmiskā pīlinga palīdzību, izmatojot skābju kompleksu. Taču šis skaistums turēsies uz sejas tik ilgi, kamēr neparādīsies jauna vasaras raibumu partija. Bet labākais veids kā izvairīties no to parādīšanās – profilakse: tumšas brilles, kas aizsedz pusi sejas un saules aizsargkrēmu lietošana ar augstu aizsardzības pakāpi pret UV-stariem.
sveiki! Kā var tikt galā ar mazām kārpiņām( kā putraimi)...tie atrodas uz kakla....nu sāk jau nepatikt..:(jau iepriekš SIRSNĪGS PALDIES!!!
Wratner līdzekļi nav domāts karpu noņemšanai no sejas un kakla, turklāt, tā kā kārpas atrodas labi redzamā vietā, es ieteiktu nemēģināt izmantot sentēvu metodes, bet konsultēties ar speciālistu, jo pavisam iespējams, ka tās nav kārpas, tādēļ pašas izmēģinātās kārpu ārstēšanas metodes var nestrādāt.
kas tā IR PA SLIMīBU KA DIVAS DIENAS AUGSTA TEMRETūRA UN PēC DIVāM DIENāM IR VESELS
Ir nespējami diagnosticēt slimību, nerunājot ar pacientu, tādēļ es iesaku ar šādu jautājumu vērsties pie ārsta. Tas, ka pazudusi augstā temperatūra, vēl nebūt nenozīmē, ka slimība ar pārgājusi. Augstai temperatūrai var būt dažādi cēloņi, bet kas pie vainas tieši Tavā gadījumā, to Tev palīdzēs noskaidrot ārsts.
Bieži galvas reiboņi...tas nav no datora?
Ilgstoši strādājot pie datora reizēm var sareibt galva, tādēļ ieteicams būtu ik pa 40 minūtēm atiet no datora atpūsties, izstaigāties un izlocīties. Tomēr galvas reiboņiem var būt arī daudzi citi cēloņiem, tādēļ noteikti iesaku Tev vērsties pie ārsta, jo tie var liecināt arī par nopietnām kaitēm.
labdien velejos jautat ka lai tieku vala no pinem uz sejas un ari mazliet uz muguras. man 24 gadi. jauns puisis.ko ieteiktu man darit. atbildi sanemšu uz a.zapans@inbox.lv
Pumpas noteikti nebūtu nebūtu ieteicams izspiest, jo tā Tu vari nodarīt kaitējumu savai ādai - var rasties iekaisumi un palikt dziļas rētas. Lai tiktu galā ar pinnēm, iesakām ikdienā ādu tīrīt ar „Acnix” dziļi attīrošu gēlu bez smaržas ikdienas lietošanai pinņu un ādas defektu kopšanai. http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… vai http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… Acnix® Cream - efektīvs krēms pinņu un ādas defektu ārstēšanai. Bet noteikti ir jāvēršas arī pie speciālista, kas novērtēs Tavu ādas stāvokli un dos kokrētākus ieteikumus ādas uzlabošanai.