Profesors Padomiņš

Oficiālā lapa
Ieteikt
 127

Jautājumi un atbildes

Man ir 12 gadi un es lietoju Rexona padusēm. Vai tas ir pareizi?
Ja ir nepiciešamība, protams, var lietot dezodorantus, tikai savrigi ir atcerēties ādu attīrīt, lai tā varētu „atpūsties” .
ko jādara ja uz abiem vaigiem uzrodas sarkanumi pēc slimības?apsaldējušies vai?
Īsti nav saprotams jaut ājums, vai apsārtums radies slimošanas laikā, jeb ari aukstuma ietekmē.
Ja sarkani izsitumi parādās pēc slimības, iespējams, tā ir kāda alerģiska reakcija.
kā var pārtraukt matu balināšanos saulē?
Vasarā noteikti jālieto matu kosmētika, kura ir piemērota aizsardzibai pret sauli. Izbalošanu tas pilnībā nenovērsīs, bet mati būs pasargāti.
Ar ko jaarstee iedegumi?
Ja šeit domāti apdegumi, tad ja apdegums ir viegls labi palīdzes Altermed Panthenola sprejs.
nekādi navaru atbrīvoties no pigmenta plankumu uz pieres,un nevaru nesaprast no kā tas ir vai no grūtniecības vai saules iespaida.Lūdzu dod padomu Padomiņ.
Vislabāko padomu šajā situācijā var sniegt dermatologs, apskatot konkrēto pigmentāciju,
Iespējams ir lietot speciālos balinošos krēmus. Un svarīgi ir lietot sejai krēmus ar augstu saules aizsargfiltru ( piem. 50+) Svarīgi tas ir jau pie pirmās pavasara saules.
Esmu jauna māmiņa 8 mēnešus vecam dēliņam. man ir interesantu plankumi uz vēdera, kas izskatās kā apļi, šiem apļiem apkārt ir izveidojies ariols, kur āda izskatās kā savilktos. apļu diametrs apmēram 5 centimetri.
Šajā gadijumā ieteiktu konsultēties ar ārstu, kurš apskatot situāciju ieteikts labāko risinājumu.
Vai jūs varat ieteikt šampūnu bērnam ar dzirdes problēmām?
Nav nekas dzirdēts par speciāliem šampūniem pie dzirdes problēmām. Tomēr no bērnu kosmētikas droši varu ieteikt Altermed Panthenola šampūnu 2 in 1 ar kumelītēm. Šampūns nesatur parabēnus, ir dermatoloģiski pārbaudīts un hipoalerģisks. ( nopērkams aptiekās).
Kádi ir piemérotakie krémi zídainiem?
Lai rūpētos par zīdaiņa ādu droši vari ieteikt Altermed Baby līnijas produktus ( nopērkami aptiekās) Ja ir radušies apsārtumi, autiņbiksīšu rajonā vai ādas krokās, tad ļoti labi palīdzēs Altermed Panthenola 5% ziede.
Gaidu bērniņu, vai Jums ir arī krēmi priekš strijām? Ko Jūs ieteiktu!?
Speciālu krēmu strijām šajā līnijā nav. Galvenais, lai nerastos strijas ir rūpēties par ādas mitrināšanu, regulāri ieziest ādu ar mitrinošiem krēmiem. Grūtniecības laikā īpaši svarīgi ir izvēlēties krēmus , kuri nesatur parabēnus, krāsvielas un smaržvielas. Varam ieteikt Altermed Panthenola 5% ķermeņa pieniņu, kas mitrina ādu un veicina ādas elastību un atjaunošanos.
es nesen sev iegriezu roka ar motorzagi man uzlika suves tagad ik pec 2 dienam eju uz parsiesanu vai varetu ieteikt kadas ziedes kuras varetu smeret uz sutas bruces?????
Šāda situācijā noteikti vislabāko padomu sniegs speciālists, kas veic brūces apstrādi.