Profesors Padomiņš

Oficiālā lapa
Ieteikt
 127

Jautājumi un atbildes

Kas atbild uz jautajumiem?
Uz visiem jautājumiem atbildu es - Profesors Padomiņš kopā ar saviem padomniekiem:)
Ka lai tiek vala no pusaudzu pumpam kas ir uz sejas
Pumpas noteikti nebūtu nebūtu ieteicams izspiest, jo tā Tu vari nodarīt kaitējumu savai ādai - var rasties iekaisumi un palikt dziļas rētas. Lai tiktu galā ar pinnēm, iesakām ikdienā ādu tīrīt ar „Acnix” dziļi attīrošu gēlu bez smaržas ikdienas lietošanai pinņu un ādas defektu kopšanai. http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… vai http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… Acnix® Cream - efektīvs krēms pinņu un ādas defektu ārstēšanai.
Labdien, man tads jautajums velos ievietot sev mirenu spirali, lai izsargatos no grutniecibas, liksu pirmo reiz , tapec gribetu dzirdet padominu, kadu labak likt un kadas var but blakus paradibas....
Paldies par jautājumu, bet Profesors Padomiņa kompetencē vairāk būtu atbildēt par ādas kopšanu, tādēļ noteikti iesaku vērsties pie speciālista - ginekloga. Noteikti nevajadzētu paļauties uz ieteikumiem no malas, jo speciālists saja joma Tev ieteiks to labāko un piemērotāko!
labdien,man tads jautajumins man ir maz delins, kuram biezi patik ar meli aplaizit savas lupinas, seviski kad esam svaiga gaisa, nu tad mums rodas aukstumpumpas visur pat zem deguna, smerejam smerites bet kuras vins biezi nolaiza, varbut varetu kaut ko citu ieteikt, ka mums ar to cinities...
Ja bērnam lūpas tiks regulāri mitrinātas un aizsargātas ( iesakam Altermed Panthenola lūpu balzamu), tad tikai atliks pakāpeniski atradinat mazuli no nevajadzīgā ieraduma lūpas aplaizīt. Papildus iespējams nepieciešami arī vitamīni, īpaši A vitamīns, kā arī B grupa. Tomēr vasaras sezonā, jatiek uzņemta pilnvērtīga pārtika, tad papildus vitamīni var pagaidīt ruden/ziemas sezonu.
Cik apmeram maksa pret karpam -Wartner?
Wartner 2.paudze maksā apm. 11.50 LVL, Wartner kārpu zīmulis apm.7.00 LVL!;)
Manam dēlam [7 gadi ] suns iekoda virs deguna .Ir palikusi maza rētiņa ,bet aukstā vai karstā laikā bērnam koduma vietā ir sarkani pleķi .Ko varētu ieteikt lai pleķi pazustu .
Rētaudi pēc struktūras atšķiras no ādas, tādēļ atšķirīgi reagē uz ārējās vides temperatūras izmaiņām.
Rētas vieta noteikti vairak jāaizsargā gan no saules, gan sala izmantojot atbilstošus aizsargkrēmus. Lai apsārtumus samazinātu ieteicmas konsultēties ar dermatologu, lai piemeklētu atbilstošāko terapiju.
Ja bērnam ir papilomas uz kājām, kā ar to cīnīties, ja nonāk nost, tad ar laiku atkal viss sākas no gala?
Ja tās ir papillomas, tad iesakam konsultēties ar dermatologu. Galvenais, lai tās neatkārtotos, nepieciešams stiprināt imunitāti.
kas jasmere pirms saulosanos,lai neapdedzinatos
Pirms sauļošanās noteikti jālieto saules aizsargkrēms, pirmās sauļošnās reizēs ieteicams krēms ar augstu SPF faktoru ( 30-50 SPF), kad āda jau nedaudz pieradusi pie saules, tad var izvēlēties mazākus aizsargfiltrus – piem SPF 10. J air vēlēšanās iegūt skaistu brunu iedegumu iesakam izvēlēties Altermed superbronza SPF 10, kas netikai pasargās no saules apdegumiem, bet ari palīdzes iegūt vienmērīgu iedegumu.Svarīgi ir krēmu uzklāt atkartoti, īpaši pēc peldēšanās. Un pārāk ilgi neuzturēties tiešos saules staros.
Sakiet vai so lidzekli WARTNER var lietot ai uz sejas.Paldies.
Ne uz sejas Wartner lietot nedrīkst, tas piemērots parastajām un pēdu kārpām. Uz sejas parasti ir cita veida kārpas. Šajā gadījumā ieteicams konsultēties ar dermatologu.
CIK MAKSA WARTNERS,MEITAI MAZAS KARPAS,KO DARIT JA NEĻAUJ ARSTET KARPAS
Wartner 2.paudze maksā apm. 11.50 LVL, Wartner kārpu zīmulis apm 7.00 LVL. Ja bērns neļauj ārstēt kārpas, visticamāk baidās no sapem, tāpēc jācenšas izskaidrot, procedūru un tā snepieciešamību, argumentus vislabāk var katrs piemeklēt savam bērnam pats. Ka ari ārstēšana ar Wartner kārpu zīmuli ir pilnīgi nesāpīga. Savukārt ar Wartner 2. Paaudze – ir pavisam neliela kņudinoša sajūta ( īslaicīga – 10 – 20 sek.) un tas veicams tikai vienu reizi, ja nepieciešams atkārtot pēc divām nedēļām.