Profesors Padomiņš

Oficiālā lapa
Ieteikt
 127

Jautājumi un atbildes

ka var izpiest pines un ka var tikt no krunkam vala ludzu palidzies
Pinnes spiest nebūtu ieteicams, jo tā Tu vari nodarīt kaitējumu savai ādai - var rasties iekaisumi un palikt dziļas rētas. Lai tiktu galā ar pinnēm, iesakām ikdienā ādu tīrīt ar „Acnix” dziļi attīrošu gēlu bez smaržas ikdienas lietošanai pinņu un ādas defektu kopšanai. http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… vai http://www.draugiem.lv/profesors/gallery… Acnix® Cream - efektīvs krēms pinņu un ādas defektu ārstēšanai.
labdien, kā es varētu cīnīties ar šādu problēmu? - ārā silts laiks, saule spīd - sejas āda nosauļojusies brūna, bet pēc divām dienām uz sejas parādījās pumpas,kuras ir tādas ar baltu viduci, sejas āda pietūkusi un palika ļoti sausa - ka lobījās āda nost.
Šādai reakcijai varētu būt vairāki cēloņi, varbūt saistīti ar sauli (saules alerģija), varbūt ar kādiem citiem iekšķīgiem faktoriem.
Lai pārliecinātos, ka tā nav saules alerģija iesakam, ejot ārā, lietot sejai saules aizsargkrēmu ar augstu aizsardzības faktoru ( piem. Altermed Sun Light bronza SPF 50+, kas ne tikai pasargās no kaitīgiem saules stariem, bet dos arī vieglu iedeguma toni sejai), Ja izsitumi uz sejas un pietūkums nemazinās, iesakam konsultēties pie dermatologa.
Vēlētos uzzināt par sauļošanās krēmiem bērniem.
Tā kā bērnu āda ir īpaši maiga un jūtīga ir ļoti svarīgi to pasargāt no saules staru ietekmes. Bērniem ieteicams lietot sauļošanās krēmus ar augstu aizsardzības faktoru ( no SPF 25 – 50). Svarīgi ir atklātās ķermeņa daļas ( seju, rociņas, kājiņas ) aizsargāt netikai atrodoties pludmalē, bet arī ikdienā atrodoties ārpus telpām. Būtiski ir pievērst uzmanību krēmu sastāvam, lai tajā nebūtu parabēni, smaržvielas un krāsvielas. Vislabāk sauļošanās krēmus gan bērniem, gan pieaugušajiem ir iegādāties aptiekā. Mēs varam rekomendēt Altermed baby līnijas saules aizsargkrēmus – Altermed Baby sun spray SPF 25, vai īpašai aizsardzībai ( piem.sejai) Altermed baby SPF 50+. Šie produkti ir ar augstu kvalitāti un draudzīgām cenām.
Saite uz produktu: http://bit.ly/kaUN4P
Labdien',vai aptieka var nopirkt panxenols krēmu priekš pinēm..
Pinnēm vislabāk ir lietot Acnix želeju sejas attīrīšanai un Acnix krēmu pinnēm.
Sejas kopšanai var izmantot ari Altermed Panthenola 6% krēmu. Gan Altermed krēms, gan Acnix nopērkams Latvijas aptiekās, Acnix, gan pagaidām nav pieejams Mēness aptiekās, parējās ja nav uz vietas, droši vajag lūgt to pasūtīt un jau nākošajā dienā varēsi to iegādāties.
Produkts: http://bit.ly/k1JxRo
Ko darīt un ko lietot ja nepārtraukti uz sejas parādās sarkani pleķi jeb seja deg no mazākā sīkuma man ir 51,menustrācijas jau nav gandrīz gadu?LŪDZU IESAKIET KAUT KO!
Apsārtuma rašanās uz sejas visticamāk ir saistīta ar asins vadu paplašināšanos, šo problēmu būs grūti novērst ar ārēji lietojamiem kosmētiskiem līdzekļiem, šajā gadījumā būtu nepieciešams konsultēties ar ārstu, par iekšīgi lietojamiem preperātiem.
Kā, visefektīgāk tikt galā ar aukstumpumpām?
Aukstumpumpas rodas no vīrusa infekcijas, kura cirkulē asinīs. Brīdī,kad ir novājināta imunitāte aukstumpumpa parādās, tāpēc vislābākais veids ciņā ar aukstumpumpām ir spēcināt imunitāti un uzlabot visparējo organisma stāvokli. Mēs iesakam imunitātes stiprināšanai lietot Altermed Panthenola kapsulas, šīs kapsulas gan spēcinās imunitāti, gan arī uzlabos ādas stāvokli.
Kādu līdzekli lietot kāju pēdām. Sāķas vasara, āda ļoti sausa un sprēgā.
Ļoti svarīga ir pēdu ādu pabarot un mitrināt. Ka arī rūpeties, lai ikdienā pēdas nebūtu mitras.
Ja ir jau āda sausa un sākusi sprēgāt, iesaku uz nakti uz tīram pēdam uzklāt Altermed Panthenola 5% ziedi, lai ziedes efektu pastiprinātu ieteicams uz pēdām uzvilkt kokvilnas zeķītes.
KAPĒC pantenols ir vajadzīgs
Panthenols jeb dekspanthenols, kas ir Panthenola aktīvā forma, nodrošina ādas mitrināšanu un reģenerāciju.
Ko Jūs ieteiktu,ja no sejas lobas āda.Vispirms parādās nieze iesārtums.Ādas lobīšanās rajons-zem acīm,un uz zoda.Varbūt lietot kādu ziedi,jeb ko citu...
Lai precīzi noteiktu ādas lobīšanās iemeslu ieteicams konsultēties ar dermatologu, kurš visprecīzak noteiks cēloni un ārstēšanu. Šāda situācijā var mēģināt lietot Altermed Panthenola 6% kēmu uz apsārtušajām vietām.
ka parupeties par sejas adas labumiem lai vina nebutu sausa ?
Sejas ādas kopšanas galvenais pamats ir rūpīga ādas attīrīšana, tad mitrināšana un barošana.
Tāpat svarīgi ir parūpēties par pareiza aizsargkrēma lietošanu – ziemā pret aukstumu un vasarā pret saules kaitīgo iedarbību