Profesors Padomiņš

Oficiālā lapa
Ieteikt
 127

Jautājumi un atbildes

man ir loti sausa galvas ada bet mati atri taukojas kadu sampunu un balzamu iesakat lietot?
Iesakam pamēģināt Altermed Panthenola 2% šampūnu un balzamu, jo šis šampūns regulē mitruma līmeni galvas ādā un novērš galvas ādas kairinājumu. Tagad daļā aptieku ( piem. Ģimenes aptiekās un Euro aptiekās) ir pieejami ļoti jauki komplekti, Altermed šampūns+ balzāms un dušas želeja dāvanā.
Ko darīt ja bērnam ir sausa ādā? Vai drīkst uz tas smērēt "sudocrem", vai tas palidzes?
Sausa ādas iemesli var būt dažādi, iespējams, ka šis krēms var palīdzet, mēs varam ieteikt Altermed Panthenola 6% krēmu vai ja sausums ir ļoti izteikts Altermed Panthenola 5% ziedi. Ja ādas stāvoklis neuzlabojas , noteikti konsultējaties ar savu pediatru.
kapēc ir jākopj ādu?
Lai āda būtu vesela un labi izskatītos.
Man stipri krit mati,ko darit? Ko var ieteik pie stipras un patstāvīgas matu izkrišanas gadījumā ...
Ja matu izkrišana ir spēcīga un ilga, tad noteikti ir jāvēršas pie speciālista, kurš novērtēs konkrēto situāciju, Papildus varu ieteikt lietot kādus vitaminus matu stāvokļa uzlabošanai, piem., Altermed panthenola kapsulas ,kā ari speciālus šampūnus kas nostiprina matu saknes, piem., Altermed panthenola šampūn un balzāmu.
Ko lai es daru ja man ira daudz pitites?
Ja pareizi saprotu jautājums ir par pūtītēm, jeb pinnēm. Svarīgi ir seju rūpīgi attīrīt, un neļaut iekļut bojātajā ādas vietā infekcijai. Uz labi attīrītas ādas iesaku pamēģināt lietot Altermed Panthenola 6% krēmu. Tas mazinās iekaisumu un veicinās ādas ātrāku atjaunošanos. Ja pinnes nesamazinās, iesaku konsultēties ar dermatologu vai kosmetologu.
ko darit ja zem acim ir maisini?
Šajā gadījumā būtiski ir noskaidrot cēloni, kāpēc ir šie maisiņi. Iesaku griezties pie ģimenes ārsta, kurš nozīmes nepieciešamos izmeklējumus.
vai panthenol produkti ir pieejami arii aarzemees,proti,iirijaa?
Cik mums ir zināms Īrijā šīs līnijas produkti nav pieejami.
ko labak lietot ja ir ekzema?
Katra situācija ir individuāla un ārstēšana atkarīga no slimības smaguma pakāpes. Ja ekzēmas skartājās vietās āda ir ļoti sausa, labs līdzeklis ir Dermalex. Sausās ādas ikdienas kopšanai var izmantot Altermed panthenola 5% ķermeņa pieniņu.
Ziemā āda uz papēžiem paliek cieta un sausa.Ko labāk lietot?
Sausai un cietai papēžu ādai iesaku lietot Altermed Panthenola 5% ziedi. Vislabāk to ir uzklāt vakaros uz tīras un sausas ādas, un uz nakti uzvilkt kokvilnas zeķītes, lai ziede labāk iedarbojas. Šādas pēdu maskas var atkārtot cik bieži nepieciešams.
Vai esot stāvoklī papildus grūtnieču vitamīniem var dzert panthenon vitamīnus?
Grūtniecības laikā par jebkuru papildus vitamīnu lietošanu noteikti jākonsultējas ar savu ginekologu.