ESF iespējas

Oficiālā lapa
Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Šajā lapā runājam par Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda pārraudzīto Eiropas Sociālā fonda projektu sasniegumiem, kas sniedz iespējas ikvienam no mums.

  Kontakti Vairāk »

  Par mums

  2013. gadā noslēdzās 2007.-2013.gada Eiropas Savienības struktūrfondu plānošanas periods. Sabiedrības integrācijas fonds un Valsts kanceleja šajā periodā ir uzraudzījuši 279 Eiropas Sociālā fonda finansētu projektu ieviešanu. Ir paveiktas daudzas nozīmīgas lietas, notikušas izmaiņas, lai uzlabotu un atvieglotu cilvēku dzīvi.

  Šajā lapā runāsim par tiem praktiskajiem ieguvumiem un sasniegumiem, kas atvieglojuši dzīvi uzņēmējiem, mazinot birokrātiju to darbā, par pašvaldību pakalpojumu uzlabošanu, par nevalstisko organizāciju spēju piedalīties lēmumu pieņemšanā. Īsus praktisko piemēru aprakstus aicinām iepazīt sadaļās lapas kreisajā pusē: „Pakalpojumi iedzīvotājiem”, „Līdzdalība”, „Uzņēmējiem”. Regulāri pievienosim jaunus piemērus.

  Aicinām arī Jūs izmantot šo lapu, lai pastāstītu citiem par jūsu projektu sasniegumiem, jūsu plānotajiem notikumiem.

  Informatīvie pasākumi „Valsts kancelejas īstenoto Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu publicitātes nodrošināšana” tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/06/006 „Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai”.