SIROWA zobārstniecības klīnika

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 21

Jautājumi un atbildes

Cik maksā zobārsta konsultācija un rentegens?
Labdien!
Parasti konsultācija mūsu klīnikā maksā 20Ls (pie zobārsta) un 15Ls (pie mutes dobuma ķirurga), taču viss atkarīgs no speciālista - dažkārt ārsti neņem naudu par konsultāciju, ja tas ir maznozīmīgs jautājums un pacients uzreiz piekrīt problēmu novērst...piemēram - pārbauda zobus un salabo caurumu. Savukārt, ja vēlaties izzināt par zobu implantāciju vai zobu estētikas uzlabošanu un konsultācija tiešām aizņem 1h, tad jārēķinās ar maksu. Mūsu klīnikā tiek veikti dažādi rentgenoloģiskie izmeklējumi - individuāli pēc konkrētās situācijas apskatot mutes dobumu - vienam zobam 5ls, digitāls rentgens 7ls, bet 360 grādu panorāmas rentgens (kas sniedz pārskatu par abiem žokļiem, cieto un mīksto audu stāvokli) jeb ortopantogramma (OPG) 15Ls!
Vai ir iespējams aiztaisīt spraugu starp priekšējiem zobiem?
Ir iespējams! Ir dažādi veidi, taču bez konsultācijas pie speciālista precīzi pateikt veidu nav iespējams.
Pieņemu, ka viens no veidiem būtu breketes.
Labdien! Gribetu uzzinat, vai visparejo anesteziju Jus taisat ari maziem berniem? Ja ja, tad kadas ir cenas, jo Jusu majaslapa tas neatradu! Paldies!
Jā, zobiņus labojam arī mazajiem pacientiem, bet diemžēl ,valsts viņu, mūsu klīnikā , neapmaksā. Līdz ar to ir jārēķinās ar vispārējās narkozes izmaksām (zobu labošana vispārējā narkozē maksā 140.00 Ls pirmā stunda un 75.00 Ls katra nākamā stunda.) + vēl viss veicamo manipulāciju izmaksas. Ja runājam par bērniem, tad plombe piena zobā maksā 25.00 ls, kronītis 10.00.
Ja vēl ir kādi jautājumi- droši rakstiet!
Labdien! Es vēlētos uzzināt: 1) Cik apmēram maksātu apmēram piecu zobu labošana vispārējā anestēzijā; 2) Vai ir iespējams salabot visus (apmēram 5) zobus vienā reizē vispārējā anestēzijā. Paldies par atbildi jau iepriekš!
Labdien!
Pati vispārējā anestēzija (narkoze) 1h izmaksā 140Ls (katra nākamā h 75Ls) + zobu labošanas (plombēšanas) izmaksas. Lai Jums pateiktu precīzākas izmaksas un vai ir iespējams 1h laikā salabot 5 zobus - noteikti jāredz rentgena uzņēmums, jo varbūt nepieciešamas kādas papildu manipulācijas.
Ja Jums iespēja atsūtīt rentgena uzņēmumu, tad varētu precizēt atbildi par izmaksām (varat sūtīt uz draugiem.lv lapu vai arī uz klīnikas e-pastu: klinika@sirowa.com)! Otrs variants- pieteikties uz konsultāciju, kuras laikā speciālists veiks pilnu mutes dobuma izmeklēšanu, veiks 180 grādu panorāmas rentgenu - gan augšžoklim, gan apakšžoklim, un varēs atbildēt uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem!

Ja kādi vēl jautājumi - droši rakstiet!
Labdien! Cik pie jums izmaksātu tāda gudrības zoba izņemšana, kurš aug gandrīz perpendikulāri (virsū pārējiem zobiem) un ir tikai nedaudz izlīdis no smaganām?
Labdien! Vienkāršākos gadījumos gudrības zoba ekstrakcija ir ap 50Ls, sarežģītākos 80Ls!
labdien.. gribeeju pajautaata kadas ir juusu izmaxa? piemeram zobu laboshanai, taisnishanai? zobu implantie~?
Labdien! Ieteiktu atnākt uz konsultāciju uz zobārstniecības klīniku SIROWA Rīga, jo tikai redzot situāciju mutē, speciālists varēs pateikt ar kādām izmaksām Jums rēķināties, kā arī sniegs alternatīvus risinājumus Jūsu iespējām.
Zobu labošana zobārstniecības klīnikā no 30 -75Ls, atkarībā no problēmsituācijas - vai tikai jāieliek plombe, vai nepieciešama ārstēšana. 1 zobu implanta (DENTSPLY Friadent) cena - Ls 400.00, atsegšana Ls 60, kronis Ls600.
Mūsdienu estētiskā zobārstniecība un zobu protezēšana piedāvā plašas iespējas un sniedz augstvērtīgu estētisko rezultātu. Atnāciet un izziniet visus Jums svarīgos jautājumus, uzzinie iespējas! Pieteikties varat pa telefonu 67098260 vai šeit: http://sirowaclinic.com/lv/registration/
tātad veicot 4sakņu zobu ekstrakciju zem vispārējās anastēzijās +-220ls
Jā, aptuveni ar tādu summu Jums vajadzētu rēķināties, taču kā jau minējām, precīzāk pateiks zobārsts pēc izmeklēšanas/ konsultācijas pirms pašas procedūras!
Īss info par procedūras norisi šeit:
http://sirowaclinic.com/lv/services/Zoba…
Labdien...mani intresē kādas ir izmaksas ja izmanto vispārējo anastēziju ...4sakņu zobu izņemšanai...
Labdien!
Pēc Jūsu vēstules saprotam, ka Jums jāizrauj 1 zobs, kuram 4 saknes!
140Ls maksā pirmā stunda ārstēšanai izmantojot vispārējo anestēziju (narkozi), katra nākamā 75Ls.
Pati ekstrakcija (raušana) vidēji -/+ 80Ls. Taču precīzākas izmaksas varētu pateikt pēc pilnīgākas izmeklēšanas! Ja vēl kādi jautājumi par zobārstniecību, izmantojot vispārējo anestēziju - droši rakstiet, centīsimies operatīvi atbildēt!
sakiet,pēc cik ilga laika jāpāriet pampumam,ja bija izrauti divi zobi(bija strutas un piepampis vaigs),jau pagāja trīs dienas,bet vaigs tāds pats un grūti atvērt muti...paldies
Labdien!
Tūska pēc ekstrakcijas (zoba izraušanas) var būt līdz 7 dienām, taču, ja Jūs rakstāt, ka ir grūti atvērt muti un tūska nemazinās, ieteiktu doties pie zobārsta. Iespējams, ka nepieciešama antibakteriāla terapija - zobārsts izrakstīts antibiotikas.
Vai Jusu Labarotorijai ir darba vakances?
Uz šo jautājumu man ir grūti atbildēt, jo mums īsti nav savas laboratorijas, bet, ja Jūs domājāt par Baltic Dental Group, tad, lūdzu, sazinieties ar Madaru Legzdiņu, kas ir laboratorijas vadītājs. madars@bdgr.lv