SIROWA zobārstniecības klīnika

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 21

SIROWA - uzslavētākā zobārstniecības klīnika 2012 atsauksmes no akcijas labsserviss.lv

Paldies klīnikai SIROWA Rīga par izcilo apkalpošanu, patīkamo gaisotni un profesionalitāti!Sirowā Rīga ir patīkama gaisotne, profesionāls kolektīvs. Nav bail atgriezties:)SIROWA - labs serviss, laipni, smaidoši un atsaucīgi profesionāļi. prieks iet pie zobārsta.Zobārstniecības klīnikā nav neviens, ko neuzslavēt - vienmēr saprotoši un atsaucīgi zobārsti, pie kuriem var iet ar prieku. 

Mīļš paldies SIROWA klīnikas dakteriem! Visiem iesaku - labākie bērnu zobārsti!Izmantojot zobu ārstēšanu klīnikā SIROWA vispārējā narkozē, manam dēlam izdevās novērst problēmas un izvairīties no nepatīkamām sajūtām, kā rezultātā būtu grūti sadraudzēties ar zobārstu!SIROWA zobārsti ir super! Bērni nezin, kas ir bailes no zobārsta! Ārsti ir atsaucīgi un iejūtīgi!SIROWA – tas ir lielisks serviss.Sirowa Rīga    - vienmēr profesionāla un patīkama attieksme!Dr.Ingūna Sprudzāne ir ļoti jauka, smaidīga daktere, kas perfekti tiek galā ar divganiekiem un to zobiņiem!Inita Čeire ir vislabākā un laipnākā zobu higiēniste. Paldies par Tavu nebeidzamo smaidu un vienmēr silto sagaidīšanu.Dr.Andris Bīgestāns / Sirowa Rīga zobārstniecības klīnikā ir izcils zobu ķirurgs.SIROWA Rīga, zobārtsniecības klīnika - labākā un profesionālākā zobārstniecības klīnika!:) Paldies!!!Sirowa Zobārstniecības klīnika - izcili profesionāļi.Klīnikā Sirowa Rīga ir ļoti profesionāls un laipns kolektīvs:)Inita Čeire ir nu ļoti laba higiēniste, profesionāla un iejūtīga. Iesaku.Dental clinic Sirowa - Best Dental clinic in Riga( probably in Baltic states):)Dr. Bigestāns, Inita Čeire -     Ļoti profesionāls zobu ķirurgs, kuru iesaku visiem. Mani  gudrības zobi tika izrauti pāris sekundēs un bez nekādām ilgstošām sāpēm pēc tam. Nākamajā dienā jutos tā, it kā nemaz nebūtu bijusi pie zobārsta:)   Ja man agrāk bija bail no zobārsta, tad pēc Dr. Bigestāna apmeklējuma vispār vairs nav bail:)   Un higiēniste Inita Čeire arī ir ļoti rūpīga un profesionāla savā jomā.Dr.Armands Ozoliņš - izcils dakteris!!!Inita Čeire -labākā zobu higiēniste visā Pasaulē, nu Rīgā, Latvijā nopteikti!!! Ļoti profesionāli strādā, jauks, sirsnīgs cilvēks...pēc procedūras gribās smaidīt platāk, un foršais garīgais saglabājas visu mēnesi!Klīnikas administratores - superīgākās zobārstniecības administratores visā Rīgā. Ar viņām komunicējot jau šķiet, vai esmu atnākusi pie zobārsta, vai vienkārši aizpildīt savu brīvo laiku. Un, protams,-sveiciens dakterīšiem, kuri ar "skudriņām" asistentītēm māk saudzīgi un ideāli uzfrišināt visu manu ģimenīti:)Sirowa Fantastiski!! Bērnam vairs nav bail iet pie zobārsta. Pie cita daktera viņš vairs nekad neiešot :-)Inita Čeire - teicama zobu higiēnaBigestāns Andris -   zobārstniecības klīnika "Sirowa" - vissirsnīgākais paldies izcilajam, patiesi profesionālam sava amata meistaram zobārstniecības ķirurgam dr.Andrim Bigestāna kungam. Meistarība, attieksme, profesionalitāte, cilvēcīgums. Pie dr. Bigestāna gribas atgriezties vēl un vēl,viņam tiešām ir "zelta rokas", šā vārda vislabākajā nozīmē. Vēlreiz, paldies!  Visiem iesaku dr. Bigestānu Andri.  Ar cieņu Nora Dimitrijeva
Zobārste Dr.Inguna Sprudzāne - man mammai patīk, bērniem arī patīk:)Sirowa klīnika Katrīnas dambī - ir vienmēr patīkami nākt uz klīniku ! Profesionāli ārsti, atsaucīgas un iejūtīgas asistentes. Šādai komandai var droši uzticēt visdārgāko, kas ir - veselību!
Inita (Sirowa, zobu higiēniste)  - Ļoti profesionāli, maigi un ātri veic zobu higiēnu:)Inita Čeire un Dr. Zane Nagle SIROWA klīnikā -Jūsu darbs palīdz man smaidīt biežāk!Dr.Armands Ozoliņš - Ļoti sirsnīgs, izglītots un laipns zobārsts! Visiem iesaku!Vēlos uzslavēt zobārstniecības klīnikas SIROWA higiēnisti Initu - vienkārši nav jaukāka cilvēka, kas ne tikai profesionāli dara savu darbu, bet arī liek pašam laimē starot vismaz 2 nedēļas pēc higiēnas procedūras!!!!! Superīgi!:)Dr. Zane Nagle ir lieliska, ļoti iejūtīga un jauka.Dr. Una Stāmere - Patīkami doties pie profesionāla periodontologa!Sirowas klīnikas administratore  - gan jauki apkalpo, piedāvā kafiju un paskaidro visu , kas  interesē! Super!!!SIROWA kolektīvs ir lielisks!Inita Čeire - ļoti laba zobu higiēniste bērniem un lieliem!!!


Elīna Veldre - vienkārši super māsiņa!


SIROWA klīnikas ārsti un māsiņas ir jaukas. Administratores vienmēr sagaida ar smaidu!Administratore klīnikā ir super serviss un atsaucība.Dr.Inta Zepa   - Super smaida meistare.Inita Čeire -     ļoti laipns un draudzīgs serviss! Paldies!Zobārstniecības klīnika SIROWA uzslavēju, par uz klientiem vērstu apkalpošanas kultūru.SIROWA klīniku cienu par profesionalitāti un jauko attieksmi! Tā tik turēt!Dr.Signe Ozoliņa - super dakteri ir tikai SIROWā!Dakterīšu māsiņas - sačubina visu un atsūcējs neduras mēlē!Inita Čeire - labākā higiēna visiem!Inita Čeire - tiešām labākā zobu higiēna!SIROWA - ļoti labi dakterīši - visi!Zobārstniecība SIROWA - tiešām iesaku uz šejieni nākt draugiem un radiem;) !Dr. Inguna Sprudzāne - bērnu zobārste #1!Dr. Armands Ozoliņš - teicams zobārsts -slavējam!Cik šeit superīgas māsiņas!!!Dr. Bīgestāns  - labākais zobārsts SIROWā!Man patīk zobārsti tikai SIROWā!Dr.Zane Nagle  - mans smaids ir drošās rokās!Dr.Signe Ozoliņa -mans smaids ir drošībā!Dr. Bīgestāns  - uzticība no pirmā smaida….


SIROWA - no zobārsta šeit nav jābaidās!Here in SIROWA clinic I feel good and everything makes me smile;)Bērni dodas ar prieku pie Sirowa zobārstiem!