SIROWA zobārstniecības klīnika

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 21

Svarīgi fakti par zobu balināšanu

gal_229589290_large


Ja vēlaties padarīt savus zobu ievērojami baltākus, tad Jums nelīdzēs balinošās zobu pastas vai profesionāla zobu higiēnista apmeklējums. Zobārstniecības klīnikas
SIROWA Rīga speciālisti iesaka izvēlēties profesionālo zobu balināšanas metodi ZOOM! AP
, kas ir jaunākās paaudzes profesionālas zobu balināšanas sistēma, ar kuras palīdzību iespējams padarīt Tavu smaidu līdz pat astoņiem toņiem gaišāku aptuveni 1h laikā.


Kāpēc tieši ZOOM!?

ZOOM! ir pasaulē atzītākais zobu balināšanas veids, kas saudzīgā veidā veic zobu balināšanas procesu un ievērojami samazina zobu jutības risku pēc procedūras veikšanas.

ZOOM! AP balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas ir zoba emaljas mikroelements. Gels darbojas uz iekšējo pigmentu, to attīrot un tā vietā zobu “barojot” ar kalcija joniem. ZOOM! AP balināšanas sistēmā tiek izmantots UV stars, kas aktivizē balinošo gelu. Zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei, kas varētu bojāt zoba pulpu, ietekmēt zoba nervu vai radīt mikroplaisiņas zobu struktūrā, jo UV staru lampa neuzsilda zobu balināšanas laikā. Tas ir vienkāršs, ātrs (balināšanas sesija aizņem tikai vienu stundu), saudzīgs un zobam draudzīgs.


gal_225594248_middle 

Amorfais kalcija fosfāts "baro" zobus ar kalcija joniem, padarot to stiprāku. Mazina zobu jūtību, veido aizsargkārtu, kas ne tikai aizpilda virsmas defektus, bet padara zobu virsmu gludāku un spīdīgāku.

gal_225594250_middle

Klīniskie pētījumi par ZOOM! AP iedarbību šeit:

Zobu balināšanas efektivitāte ar ZOOM!


Pacienta piemērotība balināšanas tehnoloģijai


Tehnoloģiju nevar piemērot 100% visos gadījumos, tāpēc konsultācijas laikā zobu higiēnists veiks vajadzīgos izmeklējumus un noteiks katra pacienta piemērotību. Ja procedūra nebūs piemērota, - zobu higiēnists izskatīs citas Jums zobu balināšanas metodes un estētikas uzlabošanas iespējas. Lai gan ZOOM! šobrīd ir pati ātrākā un efektīvākā zobu balināšanas tehnoloģija, ir pieejams arī alternatīvas zobu estētikas uzlabošanas metodes:


Porcelāna kroņi
Kompozīta pārklājumi


ZOOM! tehnoloģija balina tikai dabiskos zobus. Kompozīta plombas, porcelāna kroņus, plāksnītes vai tiltus tā baltākus nepadara. Lai restaurēti zobi iegūtu viendabīgu krāsu, iespējams, Jums būs jānomaina plombas un/vai kroņus. Tāpēc pirms zobu balināšanas noteikti konsultējaties ar savu zobārstu un zobu higiēnistu.

NB! Zobu balināšanu neiesaka veikt sievietēm grūtniecības periodā un bērna barošanas laikā, kā arī personām jaunākām par 18 gadiem.Cik balti būs mani zobi pēc zobu balināšanas ar ZOOM! AP


Lai gan parasti tiek sasniegti ievērojami rezultāti, precīzi noteikt, kāda balināšanas pakāpe tiks sasniegta katrā individuālā gadījumā, nav iespējams. Zobiem ar dzeltenu vai dzeltenīgi-brūnu nokrāsu pastāv iespēja sasniegt lielāku balinošo efektu kā pelēkiem vai pelēki-brūniem zobiem.


Zobi, kuri kļuvuši tumši kanālu ārstēšanas, traumu, antibiotiku lietošanas rezultātā, ne vienmēr balināšana noris tik veiksmīgi kā prognozēts. Šādiem zobiem, iespējams, ir vajadzīga papildus ārstēšana. Savukārt, zobiem ar samērā gaišu krāsu piem. A1-B1 pēc Vita Pan skalas, efekts pēc balināšanas būs nedaudz minimālāks. Katrā individuālā gadījumā balināšanas pakāpe būs atšķirīga.


gal_225587161_middlegal_225587163_middlegal_225587164_middlePanāktā efekta uzturēšana


Pēc zobu balināšanas procedūraspirmo 24-48h laikā zobu toni kļūs aptuveni par pustoni tumšāki. Tas ir normāls zobu vielu maiņas process, ar ko Jums būtu jārēķinās. Ja vēlaties uzturēt sasniegto efektu arī turpmāk, vajadzētu ierobežot krāsainu produktu un dzērienu lietošanu ikdienas uzturā, īpaši
- kafija, tēja, sarkanvīns, smēķēšana. Tāpat jālieto speciālus mutes kopšanas līdzekļus, ko tieši Jums ieteicis zobu higiēnists un regulāri veikt ari profesionālu zobu higiēnu!

Cilvēkiem, kas veikuši zobu balināšanu ievērojami uzlabojas mutes dobuma higiēna, smaganu un periodonta stāvoklis, jo viņi vairāk pievērš uzmanību zobu kopšanai, seko līdzi savam dzīves stilam un uzturam. Tā ir laba motivācija veselīgam dzīvesveidam!


Zobu jutība


Zobu jutība pēc procedūras ir atkarīga no cilvēka individuālās zobu jutības pakāpes. Bieži vien tā ir atkarīga no cilvēka fiziskās un emocionālās pašsajūtas, tāpēc ieplānojiet procedūru Jums ērtā laikā, lai pēc tās varētu mierīgi atpūsties bez fiziskas slodzes un stresa vismaz 24-48h.

Ja Tev irhroniski jutīgi zobi, tad pēc zobu balināšanas zobu jutība var saasināties, tāpēc noskaidro pie zobu higiēnista, kāds ir tās iemesls. Parasti zobu jutība ir pārejoša un ārstējama.


Mīti par zobu balināšanu


Zobu balināšana nav kaitīga
, ja tiek veikta speciālista uzraudzībā, rūpīgi izmeklējot pacienta mutes veselības stāvokli pirms balināšanas procedūras.


Visā pasaulē miljoniem cilvēku izmanto zobu balināšanas iespējas. Zobārsti uzskata, ka tā ir pati drošākā, vismazāk invazīvā procedūra mutes dobumā, kas tiek veikta profesionāla speciālista uzraudzībā.


Gribu balināt zobus – ar ko sākt?

1. Pirms zobu balināšanas nedrīkst būt cauri zobi vai smaganu saslimšanas. Apmeklē zobārstu– un noskaidro vai Tev iespējams piemērot ZOOM! AP, pārbaudi zobu un mutes veselības stāvokli.
2. nedēļas pirms zobu balināšanas procedūrasapmeklē zobu higiēnistu, lai iegūtu maksimāli labu rezultātu.
3. Ja viss kārtībā - dodies savām smaida pārvērtībām! Zobu balināšana ar ZOOM! AP 2h laikā palīdzēs iegūt līdz pat 8 toņiem baltākus zobus.

Lai Tavs smaids ir Tavs veiksmes ierocis, Tava skaistākā rota un Tava vizītkarte!

Uz tikšanos zobārstniecības klīnikā SIROWA Rīga.


Pieteikt vizīti

Uzdot jautājumu speciālistam

Sazināties ar zobārstniecības klīniku SIROWA Rīga