SIROWA zobārstniecības klīnika

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 21

Rekomendācijas par zobu balināšanu

Mūsu pacientu viedokļi par zobu balināšanu:

Zobu higiēnists un ZOOM! pārvērta manu kāzu dienu. Pirms manām kāzām vecāki un mūsu vedēji uzdāvināja man zobu balināšanas procedūru. Esmu sajūsmā! Visās fotogrāfijās redzams mans baltais smaids – un tas ir baltāks par manu kāzu kleitu nevis otrādi! Paldies vecākiem, paldies ZOOM un zobu higiēnistei!  (Ilze, 25 gadi)


Esmu smēķētājs jau daudzus gadus. Brīdī, kad pēc vairāku gadu rutīnas nolēmu mainīt darbu, gribēju uzlabot arī savu izskatu, galvenokārt, uzlabot savu zobu krāsu, kas biju kļuvusi diezgan dzeltena. Mans zobārsts man ieteica zobu balināšanu ar ZOOM! Šī procedūra bija pavisam vienkārša un deva man veiksmi! Mans baltais smaids ļāva man justies pārliecinātam un labi izskatīties – tieši tas, kas man bija vajadzīgs darba intervijās. Varu ieteikt šo zobu balināšanas metodi, jo izmantoju šo zobu balināšanas metodi jau vairākus gadus!  (Normunds, 32 gadi)


Pēc zobu balināšanas ar ZOOM! es izskatos par 20 gadiem jaunāka un patiesībā esmu pārsteigta, cik vienkārša, ātra un efektīva šī metode ir! Mana draudzene ieteica man šo metodi, lai gan sākumā biju ļoti skeptiska, taču nolēmu izmēģināt. Pēc procedūras, kas aizņēma aptuveni 1h vai mazliet vairāk, biju pārsteigta, kad ieraudzīju sevi spogulī – mani zobi vēl nekad nebija bijuši tik balti. Paldies, manai draudzenei Sarmītei, zobu higiēnistei un, protams, ZOOM! (Inga, 45 gadi)


Esmu liela kafijas cienītāja – izderu vismaz 2 tases dienā! Protams, tas atstāj iespaidu uz manu zobu krāsu. Mana zobu higiēniste ieteica ZOOM! Izmēģiāju! Protams, tagad cenšos dzert mazāk kafijas, lai uzturētu savu zobu krāsu un biežāk apmeklēju zobu higiēnistu, taču tāpat sevi iepriecnu ar vienu tasi kafijas dienā. Vispār zobu balināšana ir laba motivācija veselīga dzīves veida sākšanai! Ja vēlaties vienkāršu, drošu veidu kā izskatīties labāk – iesaku izmēģināt, tas ir to vērts. (Svetlana,  28 gadi)