ESF iespējas

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

Šajā lapā runājam par Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda pārraudzīto Eiropas Sociālā fonda projektu sasniegumiem, kas sniedz iespējas ikvienam no mums.

Sekotāji122

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Ar vadmotīvu „Ātrāk, ērtāk, izdevīgāk” - darbu sāk Valsts vienotais klientu apkalpošanas centrs Rīgā

 • 5. feb 2015 18:22

Šodien, 2015.gada 5.februārī, Rīgā svinīgi tika atklāts pirmais Valsts vienotais klientu apkalpošanas centrs (VVKAC). Turpmāk, lai saņemtu vairāku valsts iestāžu pakalpojumus, Rīgas iedzīvotājiem vairs nevajadzēs doties uz katru valsts iestādi atsevišķi. Tos, taupot savu laiku un resursus, varēs saņ... Lasīt tālāk

Stiprinās valsts pārvaldes kompetenci uzņēmējdarbības vides uzlabošanai un korupcijas novēršanai

 • 29. jan 2015 13:41

Otrdien, 27.janvārī, valdībā izskatīja priekšlikumus valsts pārvaldes profesionālai pilnveidei un strādājošo kompetences paaugstināšanai labāka tiesiskā regulējuma izstrādē mazo un vidējo uzņēmēju (MVU) atbalsta, korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomās.

Valsts kancelejas direktore ... Lasīt tālāk

Panāk konfliktu risināšanas metodes – mediācijas – plašāku atpazīstamību Latvijā

 • 20. jan 2015 11:54

Biedrība „Mediācijas padome” iepazīstina plašāku sabiedrību ar mediāciju kā izdevīgāku konfliktu risināšanas metodi un iezīmē savu nākotnes darbu, lai sakārtotu mediācijas jomu Latvijā.

Pirms

Mediācija ir brīvprātīgs process, kurā konfliktējošās puses ar neitrālas trešās personas palīdzību pašas mēģ... Lasīt tālāk

 

Runā

   

   

  Par mums

  2013. gadā noslēdzās 2007.-2013.gada Eiropas Savienības struktūrfondu plānošanas periods. Sabiedrības integrācijas fonds un Valsts kanceleja šajā periodā ir uzraudzījuši 279 Eiropas Sociālā fonda finansētu projektu ieviešanu. Ir paveiktas daudzas nozīmīgas lietas, notikušas izmaiņas, lai uzlabotu un atvieglotu cilvēku dzīvi.

  Šajā lapā runāsim par tiem praktiskajiem ieguvumiem un sasniegumiem, kas atvieglojuši dzīvi uzņēmējiem, mazinot birokrātiju to darbā, par pašvaldību pakalpojumu uzlabošanu, par nevalstisko organizāciju spēju piedalīties lēmumu pieņemšanā. Īsus praktisko piemēru aprakstus aicinām iepazīt sadaļās lapas kreisajā pusē: „Pakalpojumi iedzīvotājiem”, „Līdzdalība”, „Uzņēmējiem”. Regulāri pievienosim jaunus piemērus.

  Aicinām arī Jūs izmantot šo lapu, lai pastāstītu citiem par jūsu projektu sasniegumiem, jūsu plānotajiem notikumiem.

  Informatīvie pasākumi „Valsts kancelejas īstenoto Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu publicitātes nodrošināšana” tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/06/006 „Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai”.