Marija Naumova

Mājaslapa http://www.marijanaumova.lv, https://www.facebook.com/NaumovaMarija
Fani 2746
Žanri Pop / Smooth Jazz
Ieteikt
 20

Biogrāfija

Marijas Naumovas bērnība ir pagājusi teātrī, jo viņas māte ir aktrise, tēvs psihologs.

Marija Naumova sāka dziedāt bērnu ansamblī 6 gadu vecumā, sekojot darbam džeza grupā "Bogie Drivers".

Mūzikas žurnālisti Mariju Naumovu ir nodēvējuši par izcilāko galvenās lomas atveidotāju mūziklā "Māsa Kerija", kurš veidots pēc Teodora Dreizera darba.

Marija Naumova ir viena no vispopulārākajām dziedātājām Latvijā. Viņas debijas albums "Ieskaties Acīs" tapis sadarbībā ar Niku Matvejevu, Elīnu Garanču un Jāzepa Mediņa mūzikas skolas zēnu kori guva "Platīna Diska" statusu.

Ar internacionālu skatuves vārdu Marie N Tallinā Marija Naumova pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, kuru vēroja vairāki simti miljoni TV skatītāju, un guva pārliecinošu uzvaru. Sekoja singla “I Wanna” iznākšana daudzās pasaules valstīs (Vācija, Lielbritānija, Spānija, Grieķija, Benelux valstis, Krievija, Igaunija, Saūda Arābija, Argentīna, Čīle, Meksika, Brazīlija, Dienvidāfrika u.c.), koncerti, intervijas, piedalīšanās radio un TV šovos visā pasaulē.


Līdzās dziedātājas karjerai, Marija Naumova apliecinājusi savu aktrises talantu vairākās muzikālās izrādēs. Marija atveidojusi galvenās lomas Raimonda Paula mūziklā “Māsa Kerija” un Jāņa Lūsēna mūziklā “Neglītais pīlēns”, kā arī galveno – Denīzes lomu R. Paula un J. Petera muzikālā izrādē “Dāmu paradīze”.

Pilnu Biogrāfiju lasi: marien.lv

Dalībnieki

Karine

Administrators

Jānis Pēteris Plīsis

grupas administrators

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam