Medicīnas centrs "Mā-Re"

Oficiālā lapa
Ieteikt
 6

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Medicīnas centrs „Mā – Re” pirmo reizi durvis vēra 1997. gadā un kopš tā laika klientiem sniedz augstākās kvalitātes ārstnieciskās, kosmētiskās un relaksējošās masāžas. Izmantojot mūsu personāla uzkrāto pieredzi mēs rūpējamies par savu klientu veselību, skaistumu un labsajūtu.

  Mūsu medicīnas centrs ir viens no retajiem, kurš piedāvā veikt vibromasāžas, ar kuru palīdzību ir iespējams izārstēt spēcīgas ķermeņa sāpes, kuras radušās gadu gaitā dēļ saspringtā dzīves ritma. Tāpat mēs piedāvājam klasisko roku masāžu, lai uzlabotu cilvēku pašsajūtu un kopējo veselības stāvokli. Arī SPA procedūru cienītājiem patiks pie mums, jo piedāvājam dažādas relaksējošās masāžas, piemēram, karsto akmeņu, šokolādes un medus masāžas.

  Mēs palīdzam saviem klientiem, jo mūsu mērķis ir kļūt par medicīnas centru, kuram uzticaties Jūs un Jūsu ģimene. Mēs esam gatavi rūpēties par Jūsu un Jūsu tuvāko cilvēku veselību. Saviem klientiem esam gatavi strādāt gan darbdienās, gan brīvdienās, agri no rīta un vakarā, jo rūpēs par veselību brīvdienu nav.

  Ar cieņu,

  Medicīnas centra „Mā – Re” personāls.

  Kontakti Vairāk »