KĀRLIS BŪMEISTERS /Kaža/

 

Fani 3697
Žanri

 

Ieteikt
 17

Biogrāfija

Dziesma "Tici Vai nē" ir 2010.gada spēlētākā dziesma Latvijā, saņēmusi Gada Balvu kā radio hīts, kā arī balvu kā otra lejupielādētākā dziesma 2010. Savukārt "Ieskaties" ir saņēmusi AKKA/Laa autortiesību bezgalības balvu, kā izmantotākā fonogramma 2009.gadā, un līdzās ar dziesmu "Tiešs jautājums sev" bijusi nominēta Gada Balvai kā radio hits 2009.

"Lai arī kas pasaulē notiktu, vienmēr būs kāds spītīgs, arogants džeks, kas uzkārs kaklā ģitāru un bļaus. Tieši tāpēc Rock'n'Roll nekad nemirs."/........./

2008. gada rudenī Tumsas lielkoncertā pirmo reizi kopā uz skatuves kāpa veseli pieci spītīgie: Edgars Znutiņš (taustiņi), Māris Mekšs (bass), Mārcis Auziņš (ģitāra), Raitis Aukšmuksts(bungas) un KAZHA jeb Kārlis Būmeisters. Viņš, kopš 2.klasē izdzirdējis KISS, AC/DC un Scorpions, sācis kalt plānus par to, kas būs pēc Dzeguzītes, Putnu Balles. Vidusskolā iepazīstoties ar jau tad profesionālo mūziķi Edgaru, aizsākās dziesmu komponēšanas tandēms, kas iedvesmojies no The Eagles, Pink Floyd un, protams, Meistara R.P. Kopīgais draugs Into One un Paralēles ģitārists Māris pievienojās pavisam nesen līdz ar emocionālāko Latvijas bundzinieku Raiti un Mārci- ģitāristu, ar kuru nav jāiepazīstina ne Pauls, ne Vaikule, ne citi Latvijas grandi.

Tā nu, sakot paldies MicRec cilvēkiem, Freimim un citiem mūsu draugiem-labvēļiem, esam sākuši skanēt skaļāk un netaisamies aizvērties.

Dalībnieki

bungas

vokāls, ģitāra

Lietu bīdītājs +37126434303 marex@tumsa.lv

ģitāra

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam