Biogrāfija

Par savienības Upside Down dzimšanas dienu varētu uzskatīt dienu, kad progresīvie jaunieši Aivo un Laurenso uz ielas piedzērušies satika regresējošo, tolaik vēl mataino pamuļķīti Gatīti. Nē, pat vēl senāk- kad šie paši divi augstāk minētie mineti satika fizikas un matemātikas studentu ar apgarotu prātu, tolaik arī matainu- Jēzu Kristu. Banda sevi nosauca par Injekcijas Pāļiem. Bija viens vai divi mēģinājumi. Nu, jā...
Iestājās pāris gadus milzīgs radošs kodiens, kura laikā visi trīs sākotnējā sastāva dalībnieki gan mēdza sanākt kopā paspēlēt pokeru.

Jēzus Kristus nolēma veikt eksperimentu- apprecēties un izšķirties. Eksperimenta rezultāti uz doto momentu vēl neesot apkopoti, bet teicās, ka esot draņķīgi. Eksperimenta laikā Jēzum Kristum tika nogriezti mati. Pat tapa divi jauni cilvēki- meitenes Ivo un Kārlītis. Kārlīša balss, by the way, ir saklausāma Here You Go Again, Man ierakstā.

Laurenso bija karjerists. Patiesību sakot, tāds viņš ir vēl joprojām. Bet noteikti ne tai visklasiskākajā izpratnē. Viņu neinteresēja izaugsme, viņu interesē pieredze. Un, protams, visas sieviešu problēmas ir arī viņa problēmas. Pēc pāris nedēļām Berlīnē, vācot tukšās alus pudeles, Laurenco atgriezās Latvijā, lai iekāptu uzvalkā un uzsāktu darbību kā siera produktu pārdošanas menedžeris ar dienesta auto un divistabu dzīvokli Ķengaragā ar skatu uz Daugavu. Dažādu sievietes murgainās izpratnes par to, kā Ir jādzīvo rezultātā, Laurenco atkal grieza sevi citā virzienā. Nu viņš bija mēbeļu skrūvētājs, vai kas tamlīdzīgs. Vēlāk nāca darbiņš augstā amatā muitas alkohola noliktavā. Tad par jūrnieku. ... un saraksts turpinās (secība var būt kļūdaina)

Aivo tā arī līdz šim mirklim nav izkļuvis no sūdu bedres, kurā cilvēks parasti iekrīt pusaudža vecumā. Viņš nekad nearko nav apmierināts- visi esot krāni, jo, redz, viņam rūpjot apkārtējo labklājība un viņam esot nepārvarama vēlme apgaismot cilvēci. Līdz šim gan viņš neko nav darījis lietas labā. Čalis no sūdu bedres kliedz uz, teiksim, policistu vai kontrolieri, ka viņi esot vampīri, kuri dzīvo savu dzīvi, pat necenšoties izprast savu patieso lomu tajā, un traucējot to darīt citiem. Nekur tālu viņš nav ticis. Bet gan jau izrāpsies, jo viņam esot sapnis izbaudīt brīvo kritienu no gaisa balona un dažādu psihotropo vielu ietekmē izkrist cauri zemei. Lai to panāktu, ir nedaudz jāpiestrādā. Un, lai varētu strādāt, vajag līdzekļus, par ko strādāt Apburtais loks tiek palaists darbībā, un darbs izmanto Aivo kā savu instrumentu. Pozitīvi, ka ne tikai darba, bat arī muzīkas.
Interesanti, ja ņem vērā faktu, ka viss, kas Aivo ir vajadzīgs, viņam jau ir- vairākas acis, rokas, sirdis un simpātiska āriene...

Viena no lielākajām dzīves baudām ir sāpošā urīnpūšļa iztukšošana pēc pāris stundu ciešanās.

Pa retam trijotnei pievienojas manis jau pieminētais dzīvnieciņš Gatītis. Vīņš vienmēr sevi ir uzskatījis par grupas līderi.
Gatītis ir kā apmāts ar domu savā īpašumā iegūt visu pasaules naudu. Ticis darīts daudz kas: sākot ar milzīga apjoma mahinācijām nekustamo īpašumu tirgū, beidzot ar pretīmbraucoša riteņbraucēja piekaušanu un Zelta gredzena "atrašanu" kautiņa vietā uz Vanšu tilta, kad pretinieks jau aizbēdzis.
Viņam gandrīz vienmēr ir cigaretes.

Ir bijis pašu apskaņots un organizēts lielkoncerts Vecrīgas smakojošākajā dzertuvē "Celsijs". Uz šo koncertu Upside Down bija novākušies kādi seši vai pat vairāk viesmākslinieki. Varbūt es jaucu ar grupu "Pasludināsim Kara Pamieru", bet koncepcija šīm apvienībām ir zināma- viena. Un tam nav Tik būtiska nozīme. Būtiska nozīme ir tam, ko tu šodien esi izdarījis, lai varētu pateikt: "Es to izdarīju!"

Vislielākā pieredze gūta, spēlējot visur un vienmēr.

Pamatsastāvs: Laurenso (ģitāras, vokāls, grūpiju pūļi)
Jēzus Kristus (viss, kas pārējais)
Aivo (dj, mc)

Dalībnieki

stīgu instrumenti

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam