PC Konsultants

Oficiālā lapa
Ieteikt
 9

KONTAKTI

Datorlietu un kancelejas preču veikals, T. 63350010, Raiņa 4, Kuldīga, 
Veikals radošiem cilvēkiem "Pindzele" - T. 63350311, Raiņa 2, Kuldīga
Internetveikals - http://www.pindzele.lv 

Runā

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Neviena diskusija vēl nav sākta.

  Par šo profilu

  SIA PC Konsultants piedāvā:
  • GRĀMATVEDĪBAS PROGRAMMU tirdzniecība, apmācība un apkalpošana;
  • Datorlietu un kancelejas preču tirdzniecības VEIKALS
  • veikals radošiem cilvēkiem Pindzele
  Tālr.: 63350010
  e-veikals http://www.pindzele.lv

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. – Pk. 09:00 — 17:30
  S. 10:00 — 14:00
  Sv. Slēgts

  PC KONSULTANTS SVINAMĀS DIENAS :)

  PAR MUMS :)

  SIA „PC Konsultants” ir informācijas tehnoloģiju nozares uzņēmums, kurš veiksmīgi darbojas kopš 1993.gada. Uzņēmumā strādā 7 darbinieki ar augstāko vai profesionālo izglītību.
  PC Konsultants galvenie darbības pamatvirzieni ir:

  *)     biroja un grāmatvedības programmu tirdzniecība, apmācība un apkalpošana;
  *)     Datoru, biroja tehnikas un kancelejas preču tirdzniecība;
  *)     Veikals radošiem cilvēkiem Pindzele
  Grāmatvedības programmu izplatīšana un serviss ir viens no uzņēmuma nozīmīgākajiem darbības virzieniem, kurš uzsākts jau 1994. gadā.

  Mūsu pakalpojumus izmanto vairāk kā 200 uzņēmumiem un pašvaldību iestādēm visā Latvijā. Mūsu konsultanti ir profesionāļi ar vispusīgām zināšanām un pieredzi ne tikai apkalpojamo programmu iespējās, bet arī grāmatvedībā un lietvedībā. PC Konsultants var nodrošināt pilnu uzņēmuma grāmatvedības sistēmas servisu sākot no lietotāju apmācības un konsultāciju sniegšanas, beidzot ar visas datorsistēmas konfigurēšanu un administrēšanu.
  Mūsu pakalpojumi tiek sniegti ne tikai klātienē pie klienta, bet ir izveidoti arī efektīvi attālinātās administrēšanas rīki, kuri nodrošina klientam ļoti operatīvu un ievērojami lētāku servisu. Lai arī uzņēmuma birojs atrodas Kurzemē, attālinātās administrēšanas rīki mums dod iespējas nodrošināt ātru un kvalitatīvu grāmatvedības programmu lietotāju atbalstu arī Rīgā, Alūksnē, Aizkrauklē, Lielvārdē, Salaspilī un citur Latvijā.
  Datorlietu un kancelejas preču veikalā „PC Konsultants” piedāvājam datortehniku, biroja tehniku, kā arī biroja tehnikas izejmateriālu klāstu, pirmām kārtām ņemot vērā mūsu pastāvīgo klientu vajadzības. Ja nepieciešamā izejmateriāla nav mūsu veikalā, informējam klientu par piegādes laiku un preces cenu. Plašā izvēlē kancelejas preces birojam un skolai.
  Būtisku vietu mūsu piedāvājumā ieņem DATORU DROŠĪBAS UN AIZSARDZĪBAS RISINĀJUMI. Piedāvājam antivīrusu un interneta aizsardzības risinājumus, kā arī pakalpojumus vīrusu postošo seku novēršanā.
         Aicinu pievienoties lapas sekotājiem! ;)

  Vietas: kaimiņi

  skatīt visus (99) »