Mēness aptieka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 90

Jautājumi un atbildes

Ko darīt ja bez kāda iemesla trīc rokas?Kadi varētu būt iemesli?
Iemesli var būt visdažādākie un tas var liecināt par kādu smagāku saslimšanu, tādēļ būtu jāapmeklē savs ģimenes ārsts.
Man ļoti bieži griežas galva, sāp arī, vēders arī vispār nestrāda... un man ātrī zūd svars jau no 58kg uz 53 !!!!
Jums vajadzētu doties pie ārsta, jo iespējams, ka jums ir problēmas ar cukura līmeni asinīs vai kāda cita tikpat bīstama saslimšana. Jo ātrāk dosieties pie ārsta, jo labāk jums pašai.
Es katru rītu kad pamostos šķaudu neskaitāmas reizes, niez acis un deguns tek! Ko darīt šādā situācijā? Kāpēc tā notiek?
Iespējams, ka jums ir alerģija pret kaut ko, kas šādi izpaužas. To, kāda ir alerģija, vislabāk līdzēs noskaidrot alergologs. Tikmēr šos simptomus varat mazināt, lietojot bezrecepšu medikamentus-antihistamīna līdzekļus, piemēram, Zirteks, Klaritine, deguna aerosolu Fliksonāze. M-komanda savās mājvietās palīdzēs izvēlēties labāko līdzekli!:)
Kāpēc kad es šūpojos man visu laiku reibst galva!
Vajadzētu pārbaudīt savu vestibulāro aparātu, bet tikmēr labāk nešūpoties.
kas palidz pret vezi mugura
Ta ir ļoti nopietna saslimšana un par to, kas palīdz un kā ar to cīnīties, vislabāk zinās teikt jūsu ārstējošais onkologs.
man nepartraukti sap veders ja edu pienaproduktus
Iespējams, ka tā ir kāda alerģiska reakcija pret piena produktiem. Ej uz konsultāciju pie ģimenes ārsta un alergologa.
man ir briesmigs klepus ka var atrak izveseloties
Klepus simptomi var būt visdažādākie, tādēļ speciālistam ir jāuzdod dažādi izzinošie jautājumi. Tāpēc ar šo problēmu Dace, vislabāk ir doties pie sava ģimenes ārsta.
man sap sirds
Lai mēs varētu atbildēt uz šo jautājumu, ir jāzina precīzāk - no kā sāp, kādas ir sāpes, cik bieži sāp? Tomer prātīgākais šajā gadījumā ir iet pie sava ģimenes ārsta vai stipru sāpju gadījumā izsaukt ātro palīdzību.
Ja sirds sāp kāda zaudējuma dēļ, tad ir jāļauj sirdij izsāpēt.
es braucu ar riteni noritu
Ui, tas noteikti bija sāpīgi! Vai ir kādi nobrāzumi? Tos apstrādā pati (vai palūdz kādu palīgā) ar ūdeņraža pārskābi un uzlīmē plāksteri. Ja nevēlies plāksteri, M-komandas aptiekās vari nopirkt līdzekļus aizsargplēves veidošanai, piemēram, Curiosin gēls, Urgo līme un citi.
Turpmāk esi uzmanīgāka, braucot ar riteni!:)
jociga sajuta muguras labaja puse,itka velk,smeretas smeres,ir dienas kad kad nejut neko.pie gimenes arsta ir buts ,vina saka ka viss kartiba ka ir javingro,jo ir ari liekais svars un sedoss darbs,
Ne vienmēr var palīdzēt tikai vingrošana, iespējams, Jums ir slimas nieres un tādējādi sāpes atstarojas mugurā. Varbūt ir vērts apmeklēt vēl kādu speciālistu, ja viena mediķa ieteikums nepalīdz.