Datoru Pasaule [- H & P -]

 

 

Par grupu

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt...
nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti...

Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

samsung NP300A5E

 • 15. aug 14:40
PC ieksta stav windows 7 ultimate.atinseteju liekas programas,un laikam kautko par daudz atinseleju.newaru iemidzinat portativo..poga power nereage..varbut kads zina ka dabut atpakal lai stradatu sleep.varbut kads zin pogu lombinaciju kad iemidzinat datoru????
 • Ulvis pirms 32 min
  Saprotu,ka es neesmu izslasījis tekstu,jo iet runa par ko citu.
  Kā jau Bruno teica iestastījumos esi noņēmis,ka var iemidzināt ar sleep pogu.

Dators nestartējas

 • 20. aug 21:17
Sveiki, 
videospēles (No Man's Sky) laikā monitors izdzisa bez kādiem paziņojumiem. Nodomāju, ka restartējās, bet monitors nekādu signālu vairs nesaņem. Nereaģēja uz restarta pogu un arī vairākas sekundes turot power pogu, neizslēdzās. Vienīgā iespēja ir izslēgt barošanas bloku vai izraut no rozetes. Lasīt vairāk
 • Jānis 21. aug 18:14
  Ir bijis reiz,ka mātes platei kondensators bija uzpūties,bet ne uzsprādzis.Tagad laikam jau modernāk,nezinu,jo lietoju tikai portatīvo.Var arī kaut kur nebūt kartēm kontakts,kaut kas izkustināts,nav riktīgi pieskruvēts.Kad pārbaudīji integrēto videokarti,pārmeti biosu uz default,lai lasa integrēto?Es parasti izņemu bateriju uz kādu laiciņu,lai nav jāmaina tur.Un kā jau saka PSU.

Pērk/Pārdod/Maina sludinājumi. V2.00Izcelts

 • 18. nov 2010 19:18
Sakarā ar pēdējā laika lielo sludinājumu pieplūdi, šeit notiek visa veida tirgošanās.
Par jaunu sludinājumu tēmu taisīšanu tiks piemērots brīdinājums. 

Pareiza un pieklājīga pārdošanas sludinājuma forma:
Pārdodu datoru:
Pamatplate: Gigabyte GA-P35-S3 http://www.gigabyte.ru/products/mb/specs…
Lasīt vairāk
Sveiki, lieta tāda, ka saglabājot jaunas dziesmas zibatmiņā, tās atskaņojot automašīnā ir sakārtotas man nesaprotamā secībā. Agrāk tās tika pievienotas sarakstā kā pēdējās, bet tagad, piemēram, viena dziesma ir kā 3. pēc kārtas, bet otra kā 20. Pievienojot "flešku" datoram, faili ir sakārtoti loģisk Lasīt vairāk
 • Ēriks Jerumāns 17. aug 20:48
  Izmantoju to pašu DriveSort, sakārtoju dziesmas alfabētiskā secībā un tās dziesmas, kuras gribu klausīties, kā pirmās, pievienoju nosaukumam klāt ciparus. Tā kā paldies visiem par atsaucību!
Pārinstalējot Windows 8.1 Enterprise, datoram Dell Inspiron 5558 izdzēsu sistēmas partīciju. Dators kļuvis lēnāks, dažkārt pat Wordam un Chromem. Vai un kā šo kļūdu varu labot?
 • Ģirts 17. aug 19:06
  Es gan sāktu ar vismaz HDtune smart informāciju, ja iekšā ielikts Samsung cietnis, tad liela iespēja ka tam ir kalibrācijas kļūdas, kuras praktiski nav labojamas.
  Un daudz fīču no Enterprise funkcijām izmantojam, ka parastais 8.1 vai Pro neapmierina?? Kas tā par modi likt visas sistēmas pēc iespējas smagākas(Ultimate/Enterprise)?! Parastam lietotājam pilnīgi pietiek ar "basic stuff", ja vajag RDP tad jau vajadzētu Pro versiju.

AMD Athlon II X4 FM1

 • 17. aug 14:17
Pērku kādu no:
AMD Athlon II X4 631
AMD Athlon II X4 638
AMD Athlon II X4 641
AMD Athlon II X4 651
Lūdzu, privāti piedāvāt cenas, ja ir ko piedāvāt.:) Ar jauno dizainu ļoti nepārskatāma ir izceltā tēma, tāpēc rakstu postu.

Monitora Izvēle!

 • 10. aug 20:02
Sveiki. Nevaru izvēlēties sev monitoru.
Cena līdz 150
Nevaru īsti saprast kurš ar ko tur ir labāks 
vai ir kādam ieteikumi?:)
 • Aivars 12. aug 19:01
  nē - kad es to rakstīju, vispār nedomāju:D

Miega režims!

 • 9. aug 22:04
Pēc windovs 10 jubilejas atjauninājuma dators vairs neiziet no miiega režīma!Kas par problēmu,varbūt kāds var ko ieteikt?
 • Raitis 10. aug 09:47
  Pateicos,šis palīdzēja,lai gan pēc tam sāka prasīt paroli izejot no miega režīma,bet to noņēmu!

USB wifi uztvērējs

 • 2. aug 20:24
Situācija - kompis stacionārs, kojās pārvācos uz citu istabu, ethernet nereaģē. Zinot vadību, jēgas kaut ko teikt, nekādas.
Tātad, ir dzirdēta tāda opcija, kā USB wifi uztvērējs, bet pašam nav bijusi nepieciešamība tādu lietot. Ir kādam pieredze ar tādiem? Cik uzticami strādā, vai nav kāda ķēpa, vai
Lasīt vairāk
 • Jānis 4. aug 10:17
  Sorry, protams neesmu nekāds datorspecs, bet pat manam penža prātiņam ir skaidrs- Wi-Fi tīkls nav 220v elektrotīkls, kurš vienādi labi pieejams visā ēkā, bet diezgan būtiski atkarīgs gan no pieejamā rūtera (raidītāja) spējām (jaudas utt), gan no attāluma līdz tam un dažādiem šķēršļiem pa vidu. 
  Vai tad nebūtu pareizāk sākumā noskaidrot, kāds reālajā vietā ir reālais  Wi-Fi signāls un tikai tad meklēt risinājumus pieslēgumam.  Varbūt autora gadījumā pieslēgums pa Wi-Fi dēļ vāja signāla vispār tehniski nav iespējams un jāmeklē saprātīgas alternatīvas?
  Var palasīties pie kompetentiem cilvēkiem- piemēram, datoristu forumā boot.lv:

Sveiki!
Manā īpašumā nejauši nonāca sony vaio portatīvais dators. Sākumā viss bija labi, bet vakar internetā meklējot infomāciju pēkšņi nokārās un no lielās izšķirtspējas no cik īsti nepateikšu nokrita uz pašu minimālāko  680x640 un 16 bitiem. Tagad nevar uzlikt neko augstāku par esošo jeb vienkārši Lasīt vairāk
 • Alberts 3. aug 13:32
  Domāju tēmu var slēgt. Dators vairs vispār nereaģē un ieslēgt nevar. Nestartējas Bios ne par ko un varbūt tikai vienā no 500 reizēm ieslēdzas. Laikam kaut kas nosvili vai pārkarsis.