Datoru Pasaule [- H & P -]

 

 

Par grupu

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt...
nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti...

Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Sākumam, neliela Acer TravelMate P253-M(turpmāk tekstā = laptops) specifikācija: 


*Sistēmas Plates Nosaukums: Acer TravelMate P253

*CPU Tips: Mobile DualCore Intel Core i5-3230M, 3000 MHz (30 x 100)

*Sistēmas atmiņa: 16273 MB  (DDR3-1600 DDR3 SDRAM)
*(2 gabali)DIMM1/2: Corsair Vengeance CMSX8GX3M1

Lasīt vairāk
 • Mintauts vakar 19:54
  Šajā gadījumā nez vai nav pie vainas tas, ka attiecīgie "spiegošanas" servisi ir pilnībā izdzēsti vai disablēti tik dziļi, ka sppsvc.exe kaut kur netiek pie kaut kādas procedūras, kura ir, vai bija, iestrādāta izdzēstajos vai disablētajos servisos, teiksim, kaut vai korektai atbildes apstrādei no aktivizācijas servera. Vispār jau Windowā to servisu hierarhija ir tik sarežģīta, ka visu patiesību par to zin tikai Dievs un daži desmiti augsta līmeņa Microsoft programmētāji, līdz ar to kaut ko dzēst ar līdzekļiem no malas, ir riskanti un atbildība tur tikai no savas puses.
  Ja tas tā ir, tad kaut ko atjaunot bez pilna reinstall, manuprāt, nav iespējams. Vispār jau ir, bet šoreiz tam patērētais laiks nu nekādi nebūs salīdzināms ar reinstalācijai patērēto laiku.
Labdien.
Ir vecs HP 6735s portatīvais, kuru nevar dabūt pie dzīvības - mēģinot ieslēgt, nekas nenotiek, izņemot to, ka 8 reizes nomirgo zaļā gaismiņa pie lādētāja cauruma. Baterija esot beigta, iepriekš dators ticis lietots visu laiku esot pie lādētāja. Gaismiņa nemirgo, ja beigtā baterija nav ielikt
Lasīt vairāk
 • Ģirts vakar 18:49
  Cik atminos, tad šim AMD bāzētajam modelim nereti bija problēmas ar čipsetiem( M780G), ja tas ir nobeidzies, tad nebūs jēgas dzīvināt. 
  Vienīgais variants, ko var mēģināt ir pāršūt biosu uz programmātora, ja laptops nereaģē uz power pogu. 
  Ja jau lampiņa pie ligzdas deg, tad lādētājs ir ok, mēģināt bez baterijas.
Ir májás 2 vienádas ieríces Boxee box. Abas strádája diezgan labi,lídz kádu jauku dienu ne viena ne otra vairs neatpazina ne pultis(orginalas),ne citas tálvadíbas ieríces. Médzu lietot pirms tam arí Ipadu un Iphone,lai párraidítu signálu. Telefoná bija speciála aplikácija,lai lietotu to,tálvadíbas p Lasīt vairāk
 • Dace 2. feb 13:23
  Starp citu,tad,kad mégjináju tavu ieteikumu,atceréjos,ka pirms káda laicinja jau tá mégjináju darít. Biju kaut ko tádu interneta forumos uzgájusi. Bet nu 2 reiz daríts ir gandríz ká apstiprinájums. Paldies!
Stacionārais, Win 10. Wake on lan ir izslēgts, nekādas USB ierīces bez klavenes un peles nav pieslēgtas. Vakarā ejot gulēt izslēdzu, no rīta pamostos bet kompis man jau ir priekšā. Neviens cits nevarēja to ieslēgt. Notiek tas pats gan ar shut down, gan hibernate. Šobrīd es ar to tieku galā katru rei Lasīt vairāk
 • Ģirts 1. feb 19:59
  Jap, īpaši brendu dēļiem(HP/Dell/Lenovo) ir tāda fīča biosā.

Kaspersky

 • 28. jan 12:23
Labdien , 
Savam maajas datoram uzliku Kaspersky peedeeju versiju . 
Bet paraadiijaas probleema , vinjsh noraada , ka mans interneta provaideris nav uzticams un liidz ar to internets it kaa ir , bet ljooti leens .
Gribu paluugt padomu no cilveecinjiem , kuriem ir bijusi liidziiga probleema un kaa ir ti
Lasīt vairāk
 • Jānis 31. jan 20:58
  Es vispār neko nelietoju,kam bendēt veselību mūždien dzīvot zem zāļu devas,tas tāpat arī dzelžiem.:D
Kad es ar kādu cilvēku esmu sācis daudz sarakstīties Gmail, pēc dažām dienām Facebook piedāvā man viņu uzaicināt savos draugos. Pat, ja mums nav kopīgu draugu un šī cilvēka profilu iepriekš nebiju skatījies. 
Vai Gmail nodod kādu sarakstes info Facebookam?;)
P.S. Facebookā esmu ar Inbox.lv kontu.
 • Māris 31. jan 20:53
  plus vēl tam visam, ja sāksi lietot facebook un facebook mesengeri uz sava viedtālruņa, tas sāks piedāvāt uzaicināt visus, kuri būs norādījuši savu kontakttālruni iekš facebook un ja šie cilvēki būs saglabāti tālruņa kontaktos! Ja atļausi facebook piesaisti skype programmai -tad arī ar to būs tas pats!:) 
Vai https://area.lv/lv/hostings norādītais Mikrohostings par 1,50 eiro mēnesī būtu piemērots vienkāršai, uz Wordpress veidotai lapai? Varbūt zināt citus labus variantus? No kā vispār ir atkarīga hostinga kvalitāte un piemērotība?

Laptopam punkiņš

 • 15. jan 12:06
Čau, Labdien! Man uz ekrāna ir parādījies mazs punktiņš, šķita sākumā ka netīrs, bet nav, tad domāju ka varbūt kāds pixelis nomiris, bet uztaisot screenu viņš to neuzrāda. Tātad tā varētu būt monitora vaina laptopam? Un vai pats to var novērst, jeb uzreiz jāved uz garantiju? Bet laptops nav nedz kri Lasīt vairāk
 • MĀRTIŅŠ MĀRCIS 26. jan 11:57
  Problēmu atrisināja. Pieturzīmes lielums, kuru pieminēju pirms tam. Sanāk apm 3-5pikseļi. Viss ir kārtībā un nomainīts, cieto arī nomainīja, kura defektu pat nebiju pamanījis. 

Laptops pārkarst.

 • 15. jan 13:00
Neesu nekāds specs kompjos bet nu ir problēma ka kompis (dell inspiron, nezinu precīzu modeli apt 2 g vecs.intel i3 un pa videokarti nezinu)pārkasrst un parubās.Piemēram pie csgo, tādēļ varu spēlēt tikai LoL.Varbūt varētu pateikt kas ir problēma un kur to salabot(servissu ķip).

 • Armīns 25. jan 22:01
  ir redzēti portāgi pēc apstrādes ar 12 bāriem... filcs tur parasti ir sadzīts ļoti grūti piekļūstamās vietās, bet mammai ir aprauti ne tikai mazie vadiņi, bet bieži vien pat kāda pretestība...
  kā tur ir pūsts, nezinu8) , bet ne viens vien savulaik manās rokās ir nonācis ar piebildi: sāka pārkarst, aizgāju uz tuvāko auto uzpildes staciju, bet tagad šis vairs nestrādā...
Sveiki, varbuut kaads vareetu pastaastiit vai ieteikt kaadu kas to var izdariit - kaa nonjemt Lenovo Carbon X1 bios paroli? - parole ir ieprogrammeta EEProm chipaa.
 • Ģirts 25. jan 19:03
  Pagaidām neko tādu nav nācies darīt, bet ic24xx/25xx programmātors ir softs arī. Var vai nu no kāda donora noliet dampu un uzlikt šim pa virsu vai mēģināt rediģēt to pašu, tikai jāskatās kuri biti jarediģe.