Laima Lībere

Atbalsta projektu vadītāja

Draudzīgo projektu vadītāja – palīdz visiem, kam vajadzīga draugiem.lv palīdzība, rūpējas par svētku un citām īpašajām draugiem.lv akcijām. Ar smaidu kausē ledu. Brīvajā laikā zīmē, lasa grāmatas un fano par zirgiem.

Andris Začs

Programmētājs

Programmēšanas poliglots. Programmē vairākās valodās un uzskata, ka draugiem.lv atradis savu vietu zem saules, jo tieši te var izmantot visas savas zināšanas. Pozitīvākais tēls draugiem.lv, kas brīvajā laikā pārvēršas par tumšo bruņinieku un zāģē ar savu smagā metāla grupu Ocularis Infernum.

Agnese Runče

Vecākā reklāmas projektu vadītāja

Ziniet dziesmu par visskaistāko meitiņu? Tā ir par Agnesi. Oficiāli. Mūsu reklāmas klientiem ir ļoti paveicies un mums, protams, arī. Nepadomājiet, ka viņa ir kā princese uz zirņa – nebūt, noskriet mazo maratonu vai pagatavot ko īpašu, Agnese var tikpat viegli kā vadīt lielus reklāmas projektus.

Dāvis Siksnāns

Projektu vadītājs

Dāvis draugiem.lv iekšējā balsojumā saņēma atzinību kā globāli domājošs darbinieks. Tam pamatā ir studijas ASV , plašs kontaktu loks un zināšanas par Interneta procesiem pasaulē. Šobrīd viņš vada projektus, kas vērsti uz ārvalstu tirgu iekarošanu un droši plunčājas globālajos ūdeņos.

Baiba Krūze

Administratore

Ja pie jūsu galda pienāk Baiba, ziniet – ieradies draugiem.lv lietotāju oficiālais pārstāvis. Ja portālā kāds nejūtas laimīgs, atbildīgo gaida pipari. Tomēr nepadomājiet, ka Baiba prot tikai bārties. Kad viņa smejas, līdzi rauj viss birojs – visu laiku gardākie smiekli pieder tieši viņai. Fano par latviešu mūziku un savu mazo meitiņu – Reičelu.

Guntars Meluškāns

Radošais direktors

Domā domas un raksta tekstus. Tieši šobrīd raksta tieši šo tekstu un domā, ko rakstīt par visiem pārējiem. Laimīgs cilvēks. Tēvs, vīrs, dēls, draugs, kolēģis... Tā teikt – pilns spektrs. Nemīl snobus, sīkumainību, alkatību un burkānu zirnīšu sautējumu.

Ilze Āzere

Auklīte

Runā, ka esot bijis tā, ka mums vēl nav Ilzītes. Tas šobrīd šķiet neticami. Ilzīte ir auklīte, mamma, dakteris un labākais draugs vienā personā. Ziemā ingvera tēja ar citroniem, vasarā atspirdzinoši dzērieni ar ledu līdz krūzes malām – tīrība, kārtība un pasaulē mājīgākais birojs ir Ilzītes roku un sirds darbs.

Alvis Rozenbergs

Mākslinieks

Patīk pucēties pašam un sapucēt vidi, kurā uzturas – arī draugiem.lv. Visas smukās ādiņas, puķes, cakas, uzzīmētie un vēl plānotie smaidiņi ir Alvja darbs. Domā un realizē arī dažādas biroja interjera idejas, fotografē un visos citos iespējamajos veidos rada smukas lietas.

Mārtiņš Streņģis

Programmētājs

Vienīgais programmētājs pasaulē, kas darba uzdevumu izpilda ātrāk, nekā tas uzdots. Patīk ķimerēties ap Android aplikācijām, pagatavot romantiskas vakariņas meitenei un bļitkot. Nemīl kafiju ar cukuru, laikam jau pārāk salda dzīve...

Marrtins Pikksens

Programmētājs

Mārtiņa biogrāfijā ir fakts, kuru noteikti vēl pieminēs, suminot viņu kādā no zelta vai dimanta jubilejām. Viņš ir pirmais draugiem.lv programmētājs. Šobrīd palīdz būvēt perkamkopa.lv. Arī tur pirmais, starp citu. Pēc darba - sportiņš un ceļošana ar ģimeni.

Zane

Grāmatvede

Visu dara no sirds - tātad sirds cilvēks. Sarežģītajā ciparu pasaulē peld viegli un eleganti kā zelta zivtiņa akvārijā. Iemīlējusies kalnos un izmanto katru iespēju tos apciemot. Zanei ir noslēpums. Necentieties to uzzināt, jo nekaunību viņa nemīl tikpat ļoti kā liekulību un muļķību.

Ingus Rūķis

Projektu vadītājs

Zina visu. Izveidojis draugiem.lv lapas, vismaz ar padomu piedalījies praktiski visu draugiem.lv sadaļu veidošanā. Paralēli programmēšanai vada lielākos projektus, arī jaunās versijas tapšanu. Divu rūķu, jeb dvīņu puiku tēvs. Mīl aktīvi atpūsties. Ja sūta jūs dillēs, uzmanieties – Ingus nemīl dilles.

Agris Tamanis

Valdes loceklis

Interjera un digitālie risinājumi ir Agra vizītkarte. Tieši viņa aizraušanās ar tehnoloģijām un izveidotā komanda, palīdzēja tapt draugiem.lv, bet interese par interjeru, mūsu birojam kļūt par vienu no mājīgākajiem Latvijā.

Reinis

Programmētājs

Viens no vaļiem, uz kuriem balstās draugiem.lv. "Roze teica" ir dzelžains arguments jebkurā diskusijā, ja runa ir par draugiem.lv sistēmas darbību un ne tikai to. Pie Rozes vērsties tikai ar svarīgiem jautājumiem vai arī, ja ir vēlme parunāties par japāņu animāciju, jeb anime.

Lauris Liberts

Valdes loceklis

Ja jums pa rokai ir Lauris, jums nevajag google. Cilvēks, kas dzīvo internetā un 24 stundas diennaktī kaļ jaunus plānus. Paralēli tam mīl uzsist zilumus braucot ar krosa motociklu vai noķert vēju, sērfojot. Un vēl - viņš izdomāja draugiem.lv.

Zane

Administrators

Zanītes dzīve ir vienas vienīgas kļūdas. Katru dienu simtiem kļūdu ziņojumu un atziņa, ka 99.9% no tām nav mūsējās. Tātad atliek vien palīdzēt cilvēkiem. Tas viņai lieliski padodas jau kopš draugiem.lv pirmsākumiem. No ikdienas stresa mīl paslēpties vecāku lauku mājā un pastaigājoties mežā sēņu laikā.

Juris Auzāns

Pētījumu projektu vadītājs

Aptaujas, pētījumi, analīze... Kamēr tautas skaitītāji cenšas saprast, kas un kāpēc dzīvo Latvijā, Juris visu jau zina. Juris ir sapratis, ka pēc garas dienas informācijas un ciparu pasaulē, labākais veids kā izvēdināt galvu ir uzspēlēt futbolu vai basketbolu labā kompānijā.

Kaspars Lucāns

Saimniecības daļas vadītājs

Kaspara darbs ir kā tiesnesim hokeja laukumā - jo nepamanāmāks, jo labāk. Ja viss birojā ir kārtībā, ja visi auto ripo un visiem viss ir labi, ziniet – tas tāpēc, ka uz saimniecību vada īsts saimnieks. Domājiet, ka ir viegli būt nemanāmam, uzraugot tik lielu saimniecību? Kaspars var. Nemīl ziemu. Jo auksts.

Agris

Administrators

Pozitīvisma skalā no 1 līdz 100, Agrītis atrodas uz 102. iedaļas. Dzīvespriecīgs, atvērts un draudzīgs. Visu laiku rūpējies par sms problēmu novēršanu, nu jau ar paplašinātu darba lauku piedalās Latvijas labākā klientu servisa veidošanā. Pēc darba – sports, aktīvā atpūta un nerātnības.

Sabīne

Reklāmas projektu vadītāja

Sabīne pret sevi ir kritiska – vienmēr var labāk, savukārt klienti un kolēģi izbauda viņas pozitīvo attieksmi un gaišo skatu uz dzīvi. Darbs reklāmā ir kā radīts Sabīnei – dinamika, cilvēki, idejas, rezultāts. Šeit viņa jūtas kā zivs ūdenī. Starp citu, tieši zivis, gluži tāpat kā augļi un marinētas sēnītes ir viņas iemīļotā ēdienkarte.

Ivars Bushe

Serveru administrators

Ja draugiem.lv serverus saliktu vienā rindā, tad tās galā Ivaru būtu pavisam grūti ieraudzīt, tik gara būtu šī rinda. Vai tas mūs biedē? Nebūt, ir taču Ivars, kas visas kastītes aprūpē un apčubina, lai tās jūtas labi un strādā godam. Birokrāti, ņemiet vērā – Ivars ļoti nemīl birokrātus.

Baiba

Galvenā grāmatvede

Ja jums šķiet, ka grāmatvedība ir garlaicīga nodarbošanās, jūs neesat dzirdējuši kā Baiba runā par savu profesiju... Tie, kam paveicies vairāk, klausās atvērtām mutēm un ausīm. Možu garu viņai palīdz uzturēt ceļojumi, braukšana ar velosipēdu un peldēšana.

Jānis Akmentiņš

Projektu vadītājs

Jānis ir profesionāls programmētājs, kurš sevi pārprogrammējis par projektu vadītāju. Trīs gadu laikā viņš pielicis roku praktiski visām draugiem.lv sadaļām un iegūtās zināšanas izmanto jauna izaicinājuma realizēšanai. Brīvajā laikā Jānis mīl uzspēlēt hokeju. Ēd visu, kas nav zupa. Ne tāpēc, ka tās negaršo, vienkārši nav izveidojušās attiecības...

Liene Grenevica

Direktore

Uz priekšu vai uz augšu, tikai ne uz vietas! Lienei patīk, ja viss notiek un attīstās. Iespējams, Tev noderēs kāds no viņas ieteikumiem – negrēko ar vārdiem, neuztver neko personiski un neveido priekšstatus. Ja vēlies pacienāt ar vakariņām – uzkodas un vīns būs īstā izvēle. Ņem vērā – nekādas klimpas un uzpūteņi – tos Liene nemīl.

Ilze Šafranska

Administrators

Nemodiniet Ilzi agri no rīta, viņai patīk gulēt... Bet, kad Ilze pamostas un atnāk uz darbu, viņa ir viens no draugiem.lv administratoriem un palīdz mums visiem portālā justies labāk. Kur smelties iedvesmu tik svarīgam darbam? Pastaigās gar jūru jebkurā gadalaikā.

Ineta

Grāmatvede

Ineta ir grāmatvede, jo tas ir viens no darbiem, kas viņai padodas. Vēl viņa prot organizēt, komunicēt un ar smaidu risināt problēmas, kas šķiet neatrisināmas. Svarīga ir harmonija lietās un cilvēkos, nemīl skaudību un augstprātību. Esi pats un Tu Inetai iepatiksies, ja iedomājies tēlot to, kas neesi, labāk pat nemēģini...

Jānis Palkavnieks

Runasvīrs un sabiedrisko attiecību vadītājs

Jānis nav no tiem palkavniekiem, kam neviens neraksta. Viņam raksta, viņš raksta, stāsta un, ja vajag, var arī parādīt. Tāds darbs – stāstīt par draugiem.lv un rādīt, ko esam paveikuši. Ja saviesīgā pasākumā izdzirdēsi – Pilnīgi viens..., tas nenozīmē, ka uzstājas Instrumenti, Jānim vienkārši patīk uzdziedāt.

Sanda

Finanšu un kontroles direktore

Holivudas sapnis – skaista un gudra, tātad bīstama. Savējie nebaidās, savējie ir priecīgi, jo Sanda ne vien zina katra cipara vietu un nozīmi, bet līdzīgi kā puķēm, savā dārzā, ir iemācījusi paklausīgi augt lielākiem. Nemīl egocentriskus tipus, mīl smieklu pilnus vakarus ar draugiem un itāļu virtuvi.

Sintija

Personāla speciāliste/lietvede

Sintijas misija ir dāvāt un vairot mīlestību. Visvairāk to no viņas saņem brāļa bērni. Tas tomēr nepasargā no pasaules skumjām, kas reizēm pārņem. Ar tām Sintija nedalās, bet izbauda vientulīgās pastaigās un kliedē krāsojot mandalas. Sintijai patīk lieli suņi un vakaros aizmigt ar grāmatu rokās.

Klinta Estere Teilāne

Reklāmas projektu vadītāja

Klintai patīk kaķi, kas staigā, kur pašiem patīk, savukārt Klinta staigā tur, kur nepieciešams cītīgi padarīta darba rezultāts. Darbs, kas uzticēts, tiks padarīts pēc vislabākās sirdsapziņas, lai vakarā mierīgu sirdi varētu baudīt koncertu vai kino. Klinta tic, ka labie darbi atmaksājas un nav šaubu, ka tā arī ir.

Rihards Ščeredins

Programmētājs

Rihards ir spilgts apliecinājums tam, ka programmētāji velti nav iekļauti radošo profesiju sarakstā. Viņa dzīves veids ir mūzika, māksla un mode. Šobrīd strādā pie portāla pamatlietām. Uzskata, ka cilvēkam jābūt ar atvērtu prātu un sirdi, vienmēr gatavam aizstāvēt savu viedokli.

Artūrs Vanags

Dizaineris

Viss, kam pieskaras mākslinieks, pārtop mākslā. Artūram patīk radīt vizualizēt idejas un tām piešķirt savu skatījumu. Necieš paviršību, augstu vērtē rūpību un pašatdevi. Ideāls ēdiens būtu - meža gaļas suši, kas apvienotu abus Artūra iecienītos ēdienus. Negaršo olīvas. Meklē savu – īpašo talantu, kas ļautu izpausties vēl radošāk.

Liāna Conley

Reklāmas nodaļas vadītāja

Darījumu cilvēks – veiksmīgi veidota sadarbība ar klientiem un kolēģiem sniedz patiesu gandarījumu. Uzskata, ka tad, ja esi nogājis tiktāl, ka vairs nevari paiet, tu esi nogājis vien pusi ceļa. Labprāt iedzer pudeli alus, garšo skābeņu zupa, bet noraidoši skatās uz siļķēm kažokos.

Oskars Pētermanis

Programmētājs

Oskars studēja, studēja, tad iedvesmas brīdī izdomāja, ka pienācis laiks likt zināšanas lietā un atnāca uz draugiem.lv. Kur rodas iedvesma viņš vēl nav noskaidrojis, bet noteikti izpētīs – tikpat pamatīgi kā katru veicamo darba uzdevumu. Oskara vērtību skalas augšgalā ir godīgums un uzticība, bet meliem un augstprātībai tajā nav vietas.

Mārtiņš

Programmētājs

Lai piepildītu sapni par sapņu darbu, vajag tikai atnākt un pieteikties. Tā Mārtiņš arī izdarīja. Tas ir tieši tik vienkārši, ja tavas zināšanas un prasmes ir atbilstošas, lai programmētu draugiem.lv. Mārtiņš prot novērtēt labu joku, labprāt mielojas ar maizes zupu, bet nemīl iedomīgus tipus un speķi. Iedvesmu smeļas dabā, īpaši saullēktā.

Zane Bārtniece!

Reklāmas projektu vadītāja

Zane ir kārumniece – par to viņas mājā liecina saldumu kaste, kas allaž pilna ar našķiem, optimiste, jo iedvesmojas no visa, kas spēj iedvesmot, aktīviste, jo brīvo laiku pavada aktīvi sportojot vai izklaidējoties... Viņa ir vienkārši labs cilvēks, jo rūpējas par patversmes dzīvniekiem un laba reklāmas pārdevēja, jo mīl savu darbu.

Juta Brice

Programmētāja

Juta ieies draugiem.lv vēsturē kā pirmā meitene – programmētāja. Būs vēl citas, bet pirmā vieta ir aizņemta uz visiem laikiem. Ar programmēšanu viņai ir mūža mīlestība, bet cilvēkos patīk īpatnības un... viņu kaķi. Garšo viss, vēlams ar krējumu un asajiem pipariem.

Krišjānis Krisijanis Mežulis

Dizaineris

Diplomēts gleznotājs, kurš rada mākslu datorā. Krišjānim piemīt unikāla spēja apvienot ātrumu un precizitāti. Tajā pat laikā viņš ir gatavs diskusijai par paveikto, un augstu vērtē citu objektīvu skatījumu uz paveikto. Garšo ķirši, arbūzi, pastas un karbonāde. Vasarā peld, ziemā uzrauj hoķīti. Ģimenes cilvēks.

Jānis Burvis

Programmētājs

Jānis uz darbu nāk ne vien strādāt, bet arī katru dienu iemācīties ko jaunu un tas viņam patiešām izdodas, par ko liecina aizvien sarežģītāki uzdevumi un kolēģu atzinība par paveikto. Jāni vienmēr var pacienāt ar saldējumu – neatteiksies, bet sīpolus gan labāk nē. Patīk godīgi, bet nepatīk bezkaunīgi tipi.

Elizabete Kalnīte

Reklāmas projektu vadītāja

Elizabetei patīk cilvēki, tāpēc patīk darbs ar cilvēkiem – reklāmas pārdevējas krēslā viņa jūtas kā zivs ūdenī. Nav brīnums, ka viņai garšo garneles, bet negaršo žāvēti augļi un maizes zupa. Viņa noteikti novērtēs šo joku, jo augstu vērtē humora izjūtu un tiešumu. Nepatīk pesimisti. Nepatīk un viss.

Rinalds

Programmētājs

Rinaldam darbā patīk process. Procesā patīk progress. Un tā katru dienu. Procesi, kas patīk cilvēkos – labi joki un atklātība. Nemīl cilvēkus, kas īgņojas un ēdienus, kas neizskatās labi. Ēdienā vēlama gaļa. Jūs jau sapratāt – tai jāizskatās labi.

Jānis Bošs

Projektu vadītājs

Ja kādam liekas, ka spēles draugiem.lv birst no gaisa, jūs maldāties - tās rodas ilga darba, sarunu un arī spēlēšanās rezultātā. Jānis tās meklē pa visu pasauli un smeļas jaunas idejas. Jānim ir problēmas ar aknām - vienkārši negaršo, bet nav nekādu pretenziju pret lazanju un auksto zupu. Augstu vērtē mērķtiecību un pozitīvo domāšanu.