Invalīdu Apvienība 'Aizvējš'

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 5

Īsi par Invalīdu apvienību 'Aizvējš'

 Invalīdu apvienībā 'Aizvējš' var iestāties ikviens invalīds, arī ģimenes kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, no Rīgas un tuvējās apkārtnes. Invalīdi kas vēlas pievienoties apvienībai  griezties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (Ed.Smiļģa 46) 609 kabinetā darba laikā (otrdienās un ceturtdienās no 10,00 - 13,00) telefons uzziņām 67012344 vai 'Draugos' ina krevica (biedrības vadītāja), Aivars Krūzmētra (valdes loceklis, mājaslapas administrators) Iestāšanās maksa viens Euro un desmit Euro par kalendāro gadu.
 Invalīdu apvienības biedri kopā sanāk katra mēneša otrajā otrdienā pulksten 12.00 Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas (Ed.Smilģa 46) lielajā zālē lai uzzinātu jaunumus un noklausītos lekciju par veselīgu dzīvesveidu. 
 Invalīdu apvienībā 'Aizvējš' notiek dažādas aktivitātes; daudz braucam ekskursijās, bez lielām staigāšanām. Var iegādāties biļetes uz teātra izrādēm pie Dzintra Ūdre telf. 26722020, Kopīgi svinam svētkus. Katru otrdienu pulksten.9,00 notiek līnijdeju nodarbības mākslinieciskā vadītāja Katrīna Strode.. Nākot ar savām idejām varētu veidoties arī citas nodarbības, interešu grupas vai izklaides. Mūsu noliktavas telpās Ed. Smiļģa.44. (pretim izpilddirekcijai).tiek sniegta palīdzība ar produktiem un drēbēm.

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Apvienība 'Aizvējš' ir organizācija, kurā sapulcējušies ir cilvēki ar invaliditāti gan no Rīgas Zemgales priekšpilsētas, gan no visas Rīgas, gan no tuvākas un tālākas apkārtnes lai pabūtu starp savējiem.

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. Slēgts
  O. 10:00 — 13:00
  T. Slēgts
  C. 10:00 — 13:00
  Pk. – Sv. Slēgts