Invalīdu Apvienība 'Aizvējš'

Oficiālā lapa
Ieteikt
 5

Īsi par Invalīdu apvienību 'Aizvējš'

 Invalīdu apvienībā 'Aizvējš' var iestāties ikviens invalīds, arī ģimenes kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, no Rīgas un tuvējās apkārtnes. Invalīdi kas vēlas pievienoties apvienībai  griezties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (Ed.Smiļģa 46) 609 kabinetā darba laikā (otrdienās un ceturtdienās no 10,00 - 13,00) telefons uzziņām 67012344 vai 'Draugos' ina krevica (biedrības vadītāja), Aivars Krūzmētra (valdes loceklis, mājaslapas administrators) Iestāšanās maksa divi Euro un desmit Euro par kalendāro gadu.
 Invalīdu apvienības biedri kopā sanāk katra mēneša otrajā otrdienā pulksten 12.00 Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas (Ed.Smilģa 46) lielajā zālē lai uzzinātu jaunumus un noklausītos lekciju par veselīgu dzīvesveidu. 
 Invalīdu apvienībā 'Aizvējš' notiek dažādas aktivitātes; daudz braucam ekskursijās, bez lielām staigāšanām. Var iegādāties biļetes uz teātra izrādēm., Kopīgi svinam svētkus. Katru otrdienu pulksten.9,00 notiek līnijdeju nodarbības. Nākot ar savām idejām varētu veidoties arī citas nodarbības, interešu grupas vai izklaides. Mūsu noliktavas telpās Ed. Smiļģa.44. (pretim izpilddirekcijai).tiek sniegta palīdzība ar produktiem un drēbēm.

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Apvienība 'Aizvējš' ir organizācija, kurā sapulcējušies ir cilvēki ar invaliditāti gan no Rīgas Zemgales priekšpilsētas, gan no visas Rīgas, gan no tuvākas un tālākas apkārtnes lai pabūtu starp savējiem.

  Kontakti Vairāk »

  • E.Smiļģa iela 44, ieeja no Bāriņu ielas, Rīga
  • 29826140 Ina , 28646540 Aivars
  • www.draugiem.lv
  • kraivars@inbox.lv
  • Skatīt arī www.facebook.com/aizvejs un www.draugiem.lv/groups/ - aizvejs

  Darba laiks

  P. Slēgts
  O. 10:00 — 13:00
  T. Slēgts
  C. 10:00 — 13:00
  Pk. – Sv. Slēgts