Rīgas 1. Tālmācības vidusskola

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 20

Jautājumi un atbildes

Kur es varu pieteikties mācībām jūsu skolā? Kā ar jums var sazināties?
Mācības Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā vari pieteikties elektroniski aizpildot pieteikuma anketu - http://r1tv.lv/lv/pieteikuma-anketa

Ja tev ir kādas neskaidrības vai jautājumi, tu mums droši vari zvanīt katru darba dienu no pl. 8.00 līdz 17.00 pa telefonu: 20 21 22 00
Vēlos uzzināt cik ilgā laikā varu pabeigt vidusskolu? Cik tas maksās?
 Kad var uzsākt mācības?
Eksternātā var pabeigt vidusskolu viena gada laikā. Viss ir atkarīgs no tā cik laika vari atvēlēt mācību procesam. Mācības vari uzsākt jebkurā brīdī, nav jāgaida jauns mācību gada sākums. Par vienu klasi ir jāmaksā 350 eiro. Kopējo summu vari sadalīt ikmēneša maksājumos.
Vai es varu iestāties skolā, ja esmu pazaudējis iepriekšējās skolas liecību?
Ja Tev nav iepriekšējās mācību iestādes dokumenti, mēs varam pieprasīt tos no Tavas skolas. Tiklīdz saņemsim dokumentus, veiksim sekmju pielīdzināšanu, un Tev būs jānokārto tikai trūkstošie priekšmeti.
Ja esmu jau nokārtojis vienu valsts centralizēto eksāmenu, vai tas ir jākārto vēlreiz?
Nē, eksāmenu kārtot atkārtoti nav nepieciešams. Izsniedzot atestātu, mēs norādīsim nokārtotā eksāmenu sertifikāta numuru un gadu, kad kārtots eksāmens.
Mācoties profesionālā vidusskolā, es neapgūstu visus vidusskolas priekšmetus, vai es varu pāriet uz Jūsu skolu?
Protams, ka vari pārnākt uz Rīgas 1. Tālmācības vidusskolu. Veiksim sekmju pielīdzināšanu, un Tev būs jākārto ieskaites tekošajos un trūkstošajos vidusskolas priekšmetos.
Šobrīd mācos 10. klasē. Vai tagad varu iestāties Jūsu skolā un skolu pabeigt jau nākošajā gadā?
Mācoties eksternātā un nokārtojot visas nepieciešamās ieskaites un valsts centralizētos eksāmenus, skolu vari pabeigt jau nākamajā gadā.
Mana meita mācās 7. klasē. Mums ir doma braukt strādāt uz ārzemēm, vai viņai būs iespēja mācīties Jūsu skolā, atrodoties Anglijā?
Rīgas 1. Tāmācības vidusskolā visi materiāli un ieskaites ir pieejamas mūsu e-vidē internetā. Vienīgā reize, kad obligāti jāierodas Latvijā, ir uz 9. klases valsts eksāmeniem.
Vai ir iespējams iestāties Jūsu skolas 9.klasē, ja neesmu mācījies 20 gadus? Cik bieži ir jāierodas skolā?
Nav nozīmes, cik ilgs laika posms ir bijis starp mācībām, veiksim sekmju pielīdzināšanu un uzņemsim Jūs 9. klasē. Visi mācību materiāli un ieskaites ir internetā. Skola piedāvā reizi mēnesī klātienes konsultācijas, uz kurām ierašanās nav obligāta. Vienīgā reize, kad obligāti jāierodas skolā, ir 9. klases valsts eksāmeni.
Vai var nosūtīt nepieciešamos dokumentus elektroniski?
Jā, ieskenētus dokumentus var nosūtīt mums uz e-pastu. Tiklīdz saņemsim dokumentus, nosūtīsim Tev parakstīšanai iesniegumu un līgumu, kuru būs jāizdrukā, jāparaksta un jānosūta mums atpakaļ pa pastu.
Pabeidzu Rīgas pārtikas ražotāju vidusskolu pavāra profesiju, kurā mācījos 3 gadus. Diemžēl pēc tam nav bijis iespējas iegūt vidējo izglītību. Cik gadus tagad man jāmācās?
Ja iepriekšējā mācību iestāde Tev ir izdevusi atestātu par arodizglītību, tad Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā Tevi uzņemsim 12. klasē.