eTravel.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt
 4

Auto rezervēšana nomai celojuma galamērķī

500 auto nomas kompānijas134 valstīs
Car Hire     (car) ~~
Rezervē un iemaksā depozītu, atlikušo summu maksā saņemot automašīnu!
draudzīgs 24 stundu diennakts serviss
zemākās cenas
tūlītējs tiešsaistes rezervācijas apstiprinājums
http://www.etravel.lv/lv/autonoma

Kā veikt rezervāciju

1) Rezervācijas pieprasījums (Quote) 1. Izvēlieties valsti, kurā vēlaties rezervēt automašīnu. 2. No dotā saraksta izvēlieties pilsētu un vietu, kurā vēlaties saņemt rezervēto automašīnu. 3. No dotā saraksta izvēlieties pilsētu un vietu, kurā vēlaties nodot rezervēto automašīnu. 4. Ievadiet autovadītaja vecumu un izvēlieties automašīnas kategoriju. 5. Norādiet valūtu, kādā vēlaties redzēt piedāvājuma cenas. 6. Norādiet valsti, kurā dzīvojiet. 7. Pēc visu lauku aizpildīšanas nospiediet “search”.

2) Rezervēšana un cenas 1. Šajā logā parādīsies ievadītie dati par vietu, datumu un laiku, kad vēlaties saņemt un nodot īres mašīnu. Pārbaudiet un, ja vēlaties mainīt ievadīto informāciju, nospiediet “change”. 2. Zemāk parādīsies iespēja sakārtot piedāvājumu pēc automašinas kategorijas, kā arī piedāvāti papildus nosacījumi: ar kondicionieri, ar automātisko ātrumkārbu, ar GPS. 3. Katrā piedāvājumā ir informācija par automašīnas marku, īss tās raksturojums, cena un kas iekļauts cenā. Kompānija negarantē mašīnas marku, bet garantē mašīnas klasi!!! 4. Mašīnas aprakstu varat izlasīt nospiežot “vehicle details”. Zem mašīnas raksturojuma izvietotas ikonas: maksimālais cilvēku skaits mašīnā maksimālais bagāžas vienību skaits durvju skaits GPS navigācijas sistēma kondicionieris automātiskā pārnesuma ātrumkārba parastā pārnesuma ātrumkārba. 5. Nospiediet “rate include”, lai apskatītu kas ir iekļauts cenā CDW – papildus apdrošināšana pret bojājumiem TW – papildus apdrošināšana pret zādzību TP – civiltiesiskā atbildība pret trešajām personām nodarītajiem zaudējumiem, airport fee – lidostas nodeva, unlimited mileage- neierobežota kilometrāža 6. Pēc izvēles nospiediet “book”.

3) Rezervācijas apstiprinājums 1. Šajā logā parādās izvēlētās mašīnas klase un apmaksas summa. 2. Papildus pakalpojumi – izvēlieties papildus pakalpojumus uzklikšķinot : bērna sēdeklītis, GPS navigācijas sistēma vai papildus šoferis. 3. Papildus apdrošināšana - izlasiet noteikumus un ieklikškiniet lodziņā, ja vēlaties maksāt par papildus apdrošināšanu

4) Personīgā informācija 1. Autovadītāja dati – aizpildiet personas datus un norādiet e-pasta adresi un tālruņa numuru. 2. Ielidošanas dati – norādiet aviokompāniju un reisa numuru.

5) Apmaksa 1. Norādiet informāciju par maksātāju, izvēlieties kredītkarti, ievadiet tās numuru, derīguma termiņu un CCV kodu. Norādiet savu dzīvesvietas adresi. 2. Rūpīgi izlasiet Autoīres rezervēšanas noteikumus un apstipriniet ieklikšķinot “Confirm” 3. Norādiet e-pasta adresi uz kuru nosūtīt rezervācijas apstiprinājumu 4.Lai pabeigtu rezervāciju nospiediet “ confirm booking”.

6) Rezervācijas apstiprinājuma saņemšana Jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi, izdrukājiet to un iesniedziet apstiprinājumā norādītajā auto īres birojā.

Fly & Drive (car)

Aizraujošs ceļošanas veids! Lido uz ceļojuma galamērķa vietu, ņem auto un dodies vairāku dienu izbraukumā pēc izvēlētās leģendas vai uz savu roku!

http://www.expresstravel.lv/index.php?pi…