eTravel.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt
 4

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par mums

  eTravel.lv – Tavu ceļojumu sākumlapa! Rezervē tiešsaistē ceļojumus, aviobiļetes, viesnīcas un auto ceļojuma galamērķī! Seko līdzi pēdējā brīža piedāvājumiem, aviokompāniju akcijām un sporta fanu braucienu jaunumiem!

  eTravel.lv ir tūrisma aģentūras Express Travel ceļojumu, aviobiļešu, viesnīcu un auto nomas tiešsaistes rezervēšanas portāls.

  SIA CB “Express Travel “ dibināts 1999. gadā un pašlaik ieņem stabilu vietu Latvijas tūrisma tirgū un tam ir trīs darbības virzieni :

  Express Travel – pilna servisa atpūtas, ceļojumu un sporta braucienu nodaļa, kas organizē braucienus atpūtai, interešu ceļojumus, mācības, kā arī svarīgāko sporta pasākumus apmeklējumus. Express Travel ir LOK sadarbības partneris un mūsu kontā ir jau 5 Olimpisko spēļu biļešu un pakalpojumu organizēšana.
  BCD Travel – korporatīvo klientu nodaļa. Jau 2007. gadā Express Travel kļuva par BCD Travel partneri Latvijā, kas ir viens no lielākajiem biznesa tūrisma menedžmenta tīkliem pasaulē un kas ļauj vienkāršot un optimizēt biznesa klientu apkalpošanas procesu, taupot uzņēmumu laiku un līdzekļus.
  Express Baltic – uzņemošā tūrisma nodaļa, kas darbojas ne vien Latvijas, bet arī Baltijas tirgū un organizē individuālo tūristu, grupu, konferenču , motivējošus braucienus uz Latviju un Baltiju.

  Express Travel ir IATA /Starptautiskā gaisa transporta asociācija/ sertificēta aģentūra, ALTA /Latvijas tūrisma firmu asociācija /, kā arī IAGTO /Starptautiskā golfa tūroperatoru asociācija/ biedrs.

  Par šo profilu

  eTravel.lv – tavu ceļojumu sākumlapa! Rezervē tiešsaistē ceļojumus, aviobiļetes, viesnīcas un auto ceļojuma galamērķī! Seko līdzi pēdējā brīža piedāvājumiem, aviokompāniju akcijām un sporta fanu braucienu jaunumiem!

  Kontakti Vairāk »

  • Adrese: Lāčplēša iela 13, Rīga, LV 1010 Tālrunis: 67280840 Fakss: 67286161 e-pasts: info@expresstravel.lv Darba laiks: P, O, T, C, P: 9:00 - 18:00 S, Sv: brīvs

  Jautājumi un atbildes

  Sveiki! Vai etravel strada ar Egiptes turisma tirgu?

  Atbilde:
  Sveiki Etravel strāda kā starpnieks starp tūroperatoru un klientu identiski kā to dara jebkura ceļojuma aģentūra Latvijā.
  Protams ka arī Ēgipte tiek pārdota sadarbībā ar Tez Tour, Novatours un Alida Tūrs

  Aptaujas

  Ieteikt
   3