eTravel.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt
 4

Aviobiļešu rezervēšana tiešsaistē

24 stundas diennaktī

ātri, vienkārši, ērti

meklē labākās cenas un rezervē tiešsaistē


http://www.etravel.lv/lv/aviobiletes


Kā rezervēt aviobiļetes

1) Maršruta izvēle

Pirmajā logā izvēlieties visu nepieciešamo un prasīto informāciju. Galvenās lietas, kas ir jāievada, ir maršruts, datumi un cilvēku skaits. Kad informācija ir ievadīta nospiediet "meklēt".

2) Lidojuma izvēle Nākamā logā parādas iespējamie lidojuma varianti, kas sagrupēti no lētākas cenas uz dārgāku. Lai iegūtu papildus informāciju par lidostu ir iespējams nospiest uz lidostas nosaukumu. Tajā gadījumā tiks atvērta attiecīgās lidostas mājas lapa. Lai norezervētu Jums vēlamo lidojumu nospiediet "rādīt detaļas", atvērsies paplašīnāta informāciju par attiecīgo lidojumu, kurā jānospiež "uz priekšu".

3) Personīgā informācija 1. Norādīts biļetes izpirkšanas datums. 2. Informācija par pasažieri. Laukumi, kas atzīmēti ar * ir jāievada obligāti. 3. Informācija par apmaksu. Laukumi, kas atzīmēti ar * ir jāievada obligāti. Ja nepieciešams rēķins uz juridisku personu, tad nepieciešams ielikt ķeksīti pie "Faktūrrēķins" un aizpildiet prasīto informāciju. 4. Saglabāt profilu - saglabājiet profilu, ja vēlaties lai nākamajā reizē sistēma Jūs atpazītu pēc lietotājvārda un paroles.

4. Rezervācijas apstiprināšana Nākamā logā Jums vēlreiz pārjautās vai ievadītie dati ir pareizi. Ja tie ir pareizi, nospiediet "rezervēt". Nākamā logā jau Jums parādīsies rezervācijas apstiprinājums (tā nav elektroniskā biļete). Mūsu darbinieki elektronisko biļeti nosūtīs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.