Dainis L - B.I.Z - SPIKE BOYS

 

Fani 86
Žanri Dance / Pop / House

 

Ieteikt
 4

Biogrāfija

Pirmais nelielais projekts , ir apvienība /B.I.Z/.- (Baznīcas ielas zēni) .Tās dalībnieki ir pievienoti manam mūziķa profilam .

Otrais ,jau daudz nopietnāks projekts , ir DJ apvienība SPIKE BOYS

SPIKE BOYS
ir dīdžeju apvienība, kurā apvienojušies šīs apvienības iniciatori Dainis L. & Girts L. Abi jaunie dīdžeji ir ar plašu elektroniskās deju mūzikas spektru, Back 2 Back setos piedāvājot plašākai publikai muzikālu ceļojumu no house, progressive house līdz pat trance, techtrance ritmiem. SPIKE BOYS debijas pasākums ‘’SPIKE BOYS Back 2 Back @ BIG7’’ norisinājās 2009. gada 2. oktobrī Liepājas nakts klubā ‘’BIG7’’ gūstot pozitīvu apmeklētāju atsaucību. Turpinājumā SPIKE BOYS vairākkārt uzstājušies uz BIG7 lielākās zāles Disco Dance Floor skatuves dažādos pasākumos, tajā skaitā uzstājušies kopā ar dīdžejiem Saa-T un Plastic pasākumā ‘’BIG7 New Year`s Tiger Bash’’, ‘’Kissing Festival 2010’’ ietvaros priecēja apmeklētājus ar lielisku atsildošo setu pēc Latvijas DJ Top 2009 pirmās vietas ieguvēja Andre Crash uzstāšanās , kā arī 2010. gada 22. jūnija vakarā priecēja nakts kluba BIG7 apmeklētājus ar iesildošo setu pirms viena no Latvijas populārākā dīdžeja Kaspar Kondrat uzstāšanās . 2009. gada decembrī SPIKE BOYS viesojušies arī Saldus novada nakts klubā PMK. SPIKE BOYS sadarbojušies ar DJ Waits un DJ Fenky, uzstājoties kopīgos pasākumos gan nakts klubā ‘’BIG7’’, gan Liepājas apkārtnes novadu kultūras namos. 2009. gada rudenī kopā ar dīdžeju apvienību Universal Radio DJ Team tika likti pamati kopīgām elektroniskas deju mūzikas pasākumu sērijām ‘’Electronic Senses’’, Pavedini Mani...’’ un ‘’Power Dance Beat’’, apceļojot dažādus Kurzemes novadu kultūras namus, kā arī uzstājoties nakts klubos ‘’BIG7’’ Liepājā, ‘’B1’’ Dzeldā un ‘’Stenders’’ Kuldīgā. Savu spilgtāko uzstāšanos apvienība SPIKE BOYS piedzīvoja 2010.2011. gada vasarā Shine Cafe Festival 02, un ‘’Fisherman`s Friend Festival 2010’’ ietvaros uzstājoties uz elektroniskās deju mūzikas skatuves kopā ar tādiem dīdžejiem kā Roberts Lejasmeijers un Reverss . Tikko aizvadīts 2011. gada aprīļa lielākais notikums – uzstāšanās pasākumā ‘’Welcome To The Journey’’ kopā ar DJ Goldberg un Digital Age nakts klubā ‘’BIG7’’. Perspektīvā SPIKE BOYS turpina paplašināt savu redzes loku un gūt pieredzi iekarojot arī citu festivālu un nakts klubu skatuves.

Jauns projekts -Energy DJ's Trio ir jauns projekts , kas tika izveidots lai radītu labāku ballītes atmosfēru ar muzikas dažādību , kas rada mūzikas kokteili .
Nau vairs jādejo pie vienmuļām un monotomām skaņām , tapēc ka Energy DJ's Trio jums sniedz intersantu vēl nebijušu skanejumu , kas vijās caur populāriem hītiem , klubu kasiku ,populāriem remixiem, LV hītiem, vel nedzirdētiem bootlegiem .u.c.
To visu jums pieāvā BIg 7 resident DJ R-Gee un DJ apvienības SPIKE BOYS DJ-i Dainis L un Girts L .

Par katru vēl nelies dosjē atsevišķi ...

Dainis L

Dj gaitas ar niku (Dainis.L ,D.L.) uzsāktas Liepājas rajonā un Liepājā , jau 80 gadu beigās .Tā laika populārākie dji :Jānis Krauklis ,Uģis Polis,AG,Roberts Gobziņš ,Uģis Kārkliņš .Modris Skaistkalns .u.c. Pirmās dejas tika spēlētas uz lenšu magnetafoniem ,paralēli tam arī tika izmantoti vynil ,tad tik sekoja CD atskaņotāji uz kuriem spēlē vēl šobaltdien . Ir spēlētas dejas kopā ar Robertu Gobziņu, Uģi kārkliņu ,Dj SAMSON, Ēriku Loku, u.citiem djiem . Bija lielāks starplaiks Dj darbībā ,bet šobrīd ir atsākusies interese par Dīdžejošanu un dažādas deju mūzikas ritmiem . Ar jaunām iespējām Dainis L sāk attīstīt savas prasmes kā dj un jaunu projektu virzītājs .

GIRTS L.

Interese par elektronisko mūziku radās 90to gadu sākumā klausoties radioraidījumu Tax Free un lietuviešu radiostaciju M1 sestdienu vakaros. Tobrīd jūsmoju par eurodance.
Ar trance, techno un house mūziku iepazinos 90to gadu otrajā pusē klausoties EinsLive Partyservice, HR XXL Clubnight un radiostaciju Sunshine Live.
Ar miksēšanu sāku nodarboties 2002. gadā un brīvajā laikā to daru arī tagad.
Savus jaunākos setus nolēmu piedāvāt plašākai publikai :)
2009. gada pavasarī uzsāku apmeklēt DJ skolu nakts klubā BIG7, kur apguvu DJ prasmes kluba rezidenta DJ R-GEE vadībā.
2009. gada maijā nakts klubā BIG7 nospēlēju savu pirmo live-set.

R-Gee

i'm a deejay working in night club big7 main floor http://www.big7.lv/
1996. played hits a year but House was most liked style from 1996. to 2001. played on different parties. 2002. worked on Radio Liepaya FM107,6 in radio 2003. begin to work in a night-club BIG7 and sow a day am by the resident of BIG7 Main Floor
-->2009.06.26 Radio show every friday & saturday 22:00-23:00 on CityRadio FM92,3 Liepaja Dance Week-End / "Своя атмосфера" online -> www.cityradio.lv
-->2010.09.04 Start New Radio show on Rietumu Radio FM105,8 Liepaja 21:00 - BIG Night Life 23:00 - Live From BIG7 Main Floor every saturday night till 4:00 online ->

http://draugiem.lv/spikeboys
http://www.djtop.lv/dj/dainis-l-spike-boys-latvian-house-mafia/
dainis.l@apollo.lv
http://twitter.com/#!/Dainis_L

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam