Under 21

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 57

Jautājumi un atbildes

******* KĀDI IR APĢĒRBOS IZMANTOTIE AUDUMI ?
- Daivings – augstas kvalitātes audums, mīksts un patīkams uz tausti, ideāli pieguļ augumam, lieliski tur formu, izturīgs audums. Sastāvs: 65% viskoze, 30% poliesters, 5% elastāns.

- Streičs - elastīgs audekls ar likru, stabils pret deformāciju, pēc izstiepšanas ieņem pirmatnējo formu.

- Francijas trikotāža – īpašs trikotāžas veids. Apģērbs no šī auduma ir izturīgs pret nodilumu, gandrīz neburzās un ideāli uzsver formas. Sastāvs: 60% kokvilna, 20% viskoze, 10% poliesters, 10% elastāns.

- Kašmira audums – kašmira vilna ir viena no luksusa un visdārgākajām dabīgajām tekstīlijām pasaulē. Kašmira vilnas izstrādājumi ir ļoti maigi, mīksti un ļoti patīkami valkāšanai. Kašmira apģērbs labi tur formu, nestaipās, neizbalē; ir valkājams vairākus gadus, ja par to labi rūpējas.

- „Eļļa” – trikotāžas audekls, kura sastāvā ietilpst viskoze un poliesters. Šis audums „eļļa” ir patīkams uz tausti, lieliski uzsver auguma līnijas.

- Šifons – viegls kokvilnas audums, ļoti plāns un gaisīgs.

- Džersijs - stingra, ne īpaši elastīgs trikotāžas audums, no kura var šūt ne tikai bikses un svārkus, bet arī mēteļus, jo šis materiāls lieliski tur formu.

- Žakards - mākslīgais zīds (sastāvs: 50% kokvilna, 50% sintētika); audums ir blīvs un stingrs, ar gludu struktūru. Diegi, no kuriem tiek aust žakarda audums, var būt krāsoti dažādas krāsas. Audums ir noderēs gan blūžu, gan topu, gan žakešu šūšanai.

- Atlass - viens no klasiskākajiem vakartērpu materiāliem. Šobrīd tiek piedāvāti jauni atlasa audumi ar elastānu, kas ir elastīgs un spēj piemēroties auguma līnijām.

- Otto - audums ar mīkstu un samtainu virsmu (sastāvs: 100% kokvilna), ļoti elastīgs, mīksts uz tausti. Bieži šis audums ir ražots no jau krāsotiem pavedieniem.

- Lakosta – kokvilnas trikotāžas audums. Audums apvieno sevī izturību, elastību, lieliski elpojošs audums, neburzās. Nav pārāk plāns un nav arī ļoti biezs, mīksts, nav pārāk spīdīgs. Ir gluds un patīkams uz tausti.
******* VAI PRECES TIEK SŪTĪTAS UZ ĀRZEMĒM ?
Preces piegādājam arī ārpus Latvijas robežām. Par Piegādes izmaksām uz ārzemēm interesēties pirms Pasūtījuma veikšanas.
******* CIK ILGĀ LAIKĀ JĀVEIC PASŪTĪJUMA APMAKSA ?
1. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas apmaksu gaidām 3_dienas !!!
2. Ja šajā laikā netiek veikta apmaksa, pasūtījumu anulējam !!! (izņēmums, ja Klients ir sniedzis informāciju par vēlāku apmaksu)
******* KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU ?
1. Izvēlies Preci, kuru gribi iegādāties.
2. Kārtīgi izmēri apkārtmērus, ja nav īsti pārliecības, vai derēs, tad sazinies ar mums.
3. Uzraksti mums vēstuli ( viss.berniem@inbox.lv ), kurā norādi:
--- Preces nosaukumu (var izmantot linka adresi),
--- Izmēru, Krāsu utt.
--- Vārdu/Uzvārdu,
--- precīzu Adresi, uz kuru vēlies saņemt preci,
4. Atbildes vēstulē izsūtam izvēlētā Izmēra precizējumu, plānoto piegādes laiku u.c. ar Pasūtījumu saistīto informāciju.

PĒC VISAS INFORMĀCIJAS PRECIZĒŠANAS UN APSTIPRINĀŠANAS, KLIENTAM TIEK IZSŪTĪTS PASŪTĪJUMA RĒĶINS.
******* PASŪTĪJUMA PIEGĀDE ?
1. Prece netiek turēta uz vietas, to pasūtām no noliktavām ārpus Latvijas robežām (Ukraina, Turcija, Eiropa, ASV, Ķīna, Koreja utt.) pēc tam, kad Klients ir veicis Pasūtījuma apmaksu.

2. PIEGĀDE NOTIEK 15-35 DIENU LAIKĀ no Pasūtījuma apmaksas saņemšanas brīža... par sūtījuma Piegādes iespējamo kavēšanos klients tiek informēts.

3. Piegādes izmaksas ir norādītas Preču aprakstā pie Cenas.
4. Piegāde tiek veikta ar "Latvijas Pasts" starpniecību.
******* Sveiki! Vai Jums ir kādas preces - plašķīši, legingi un topiņi vai arī kaut kas, ko kombinēt ar legingiem uz 152-158 izmēru meitenei ?
- Uz augumu virs 150 cm preces gan meitenēm, gan puišiem variet aplūkot mūsu kataloga galerijās, kuru nosaukumi sākas ar:
"❀ siev.- ..." un "❀ vīr.- ...".
Šajās galerijās atrodami piedāvājumi sākot ar izmēru 2XS, XS un lielāki, kā arī norādīti izmēru precizējumi centimetros.
******* Vai sienas uzlīmes ir iespējams noņemt, ja bilde ir apnikusi vai kļuvusi neaktuāla ?
- Jā, uzlīmes var noņemt nebojājot virsmu.
******* Vai sienas uzlīmes ir iespējams līmēt uz tapetēm ?
- Jā var... izņēmums - vecmodīgās papīra tapetes, uz kurām uzlīmes nav ieteicams līmēt.;)