BiogrāfijaPašmāju spilgtākā šūgeiza / drīmpopa (shoegaze/ dreampop) apvienība «Tribes of the City» pēc ilgākas pauzes atgriežas ar jaunu singlu «Rust and Gold» no tāda paša nosaukuma albuma, kura izdošana paredzēta 2018. gada rudenī.

Lai gan grupas aktīvā darbība pēdējos gados bija pieklususi, tomēr tās vadošie ideju virzītāji Sergejs un Ksenija turpināja sarunas par jaunu studijas albumu, līdz pagājušajā ziemā tika atsākts darbs pie jaunā materiāla. Albums «Rust and Gold», kura dziesmas radītas gandrīz četru gadu laikā, būs pieejams digitālā formātā un vinila platē.

«Dziesmu idejas jau ir tapušas, vēl ir nepieciešams laiks ieraksta pabeigšanai, pie kā patlaban strādājam ZSTUDIO kopā ar tās dvēseli Aleksandru Solovjovu. Turklāt nākamgad apritēs 15 gadi kopš grupas dibināšanas, kas ir lielisks iemesls jaunam albumam un koncertam,» stāsta Sergejs Jaramišjans.


FOTO: Publicitātes
«Šis garais pārtraukums ir bijis svarīgs, tas ļāvis uzkrāt pieredzi, spēkus un arī izpratni par prioritātēm. Man šis laiks ir bijis ļoti dinamisks un pārmaiņām bagāts, sarežģīts, bet arī atklāsmju pilns. Šobrīd jūtu, ka mums kā grupai atkal ir ko teikt. Vairāk nekā jebkad iepriekš. Ja man jautātu, par ko ir šī dziesma, es teiktu, ka par attiecībām ar laiku un tā nevaldāmo dabu. Par to, kā tas spēj izplesties un sarauties, radīt un iznīcināt, vienmēr paliekot ārpus cilvēka kontroles. Par ļaušanos tam un par bēgšanas mēģinājumu absurdumu,» ar sajūtām dalās Ksenija.


https://tribesofthecity.bandcamp.com/track/rust-and-gold

http://soundcloud.com/tribes-of-the-city/tribes-of-the-city


www.youtube.com/tribesofthecity
www.lastfm.com/tribesofthecity

Dalībnieki

Ksenija

vocals, guitar

Andrejs

gitara

Sergejs

guitar

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam