OMA FOOD SIA

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 38

Par mumstxt_439034_uberSIA “OMA FOOD” ir graudaugu ražošanas un fasēšanas uzņēmums, kas Latvijā darbojas no 2010 gada un tika izveidots uz pārtikas preču vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA”MARKETS” bāzes, kurā strādā 45 augsti kvalificēti darbinieki. 2011. gadā apgrozījums jau sasniedz 4,7 miljonus latu un tas ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Vidzemes reģionā. Uzņēmums nodarbojas arī ar konservētu dārzeņu ražošanu un izplatīšanu. Firmai ir savas ražošanas un noliktavas telpas Cēsīs un Pārgaujas novadā.

Laika gaitā uzņēmumam ir izdevies izveidot veiksmīgu sadarbību ar vairākiem Latvijas Lietuvas, Igaunijas un Polijas uzņēmumiem, kas veic produktu realizāciju, kā arī ar uzņēmumiem, no kuriem SIA “OMA FOOD” iepērk izejvielas. Šie uzņēmumi ir, OU “Treiling”, UAB “Deilena”, AS “Kanpol”, SIA “Nodus”, SIA “Sidgunda 2”, UAB “Ekofrisa”, z/s “Munduri” un daudzi citi.

Pašlaik galvenais SIA “OMA FOOD” darbības virziens ir augstākās klases graudaugu produktu ražošana un izplatīšana, sniedzot iespēju iegādāties kvalitatīvus produktus. Lai nodrošinātu īpaši augstus kvalitātes standartus un produktu atpazīstamību, SIA “OMA FOOD” ir investējis līdzekļus modernās fasēšanas iekārtās, kas iepako produktu, ērti lietojamās stāvpakās, kas aizņem mazāk vietas virtuves plauktos nekā lielākā daļa citu līdzīga veida produktu. Tāpat “OMA” produktiem ir īpaši izstrādāts košs dizains, kas ļauj viegli atšķirt šo produktu no citu uzņēmumu piedāvājuma.