Biogrāfija

Vis skaistais Kristīnes dzīvē sākas 1993.gada 19.augustā, kad māksliniece dzima Valkā, plkst. 18.15. Līdz pirmajam konkursam viņa bija kārtīgs lauku meitēns, kurš piedzīvoja visu, ko daba dod, peļķes, dubļi, koku kāpelēšana, štābiņi un tā var turpināt gari un plaši.
Kristīnes pirmais publiskais konkurss - 1999.gadā „Cālis 99”, kur viņai piešķīra titulu - Cālīte dāmīte, šāds tituls konkursā tika ieviest neplānoti, jo Kristīnes priekšnesums bija diez gan kautrs un neveikls, kas žūrijai vērsa domas uz jauna titula ieviešanu, kuru arī meitene saņēma.
2003. gada dalība Olgas disenīte
2004. gada dalība jaunu talantu konkursā Jaunās zvaigznes.
2005.gada. „The Juniors” Valmieras Viestura vidusskolas estrādes ansamblis, kur biju vokāls, kopā piedzīvoti skaisti pamatskolas gadi dziedot un spēlējot. Kopīgiem spēkiem sarakstīta dziesmas „See you in my mind”, kas publiski vēl nav ierakstīta un nodota klausītājiem.
2006.gada Dalība festivālā Norvēģijā DFM, apmaiņas pieredze un sadarbības
2006.g. Valmiera „Dziesma manai paaudzei” 3.vieta;
2007.g. Bērnu un jaunatnes starptautiskais festivāls „Eirojūrmala” 2.vietu (deju mūzikā);
2008.g. Latvijas Zelta talanti,
2010.g. „Dziedošās ģimenes” kopā ar Krūmiņu ģimeni;
2010.gada iznāk dziesma „Dimanta zieds” sadarbība ar Dj Uga records, kuru pēcāk iekļauta albumā ‘Pat ziloņi dejo”.Dziesmas autori: Guntars Račs vārdi’, mūzika DJ Uga records.
Pēc gada izdevām dziesmu „Dejosim”, dziesma par to, lai ik viens, kas kautrējas stāvot malā, saņem drosmi un metās dejā, jo latvieši ir ne tikai dziedoša tauta, bet arī ļoti dejot mīloša.
Dalība īsfilmā „Parādi man skaņu” kopā ar I.Pukinsku un T.Lasmani;
2012.gadā „Okartes skatuve 2”, kur guvu ļoti lielu pieredzi un dzīvēs rūdījumu dzīvojot slēgtās telpās, bez komunikācijas ar ģimeni, draugiem, kā arī ieguvu lielāku ticību saviem spēkiem un iemācījos kontrolēt savas patiesām emocijas. Šī projekta ietvaros tiek izdota dziesma „Sapņojam kopā”, Kristīnei patīk sapņot lielus sapņus, tos izsapņot un soli pa soliem tos piepildīt. Dziesma ir par to, ka viss, ko mēs dzīvē sasniedzam, darām, mērķtiecīgi ejot, caur sapņiem piepildās ir tikai jāsapņo, jāizsapņo un jānotic no sirds! Dziesmas autori: vārdi – Aleksandrs Kaija, mūzika: Marta Ritova/ Kristīne Šomase.
Dziesmas „Cīrulis” ar citu skanējumu, aranžiju. Mūzikas autors – Artūrs Palkevičs, vārdi – Guntars Račs.
2013.g. „Jaunā talantu fabrika”, izaicinājums, kuru izdarīju apzināti, jo dalība Okartes skatuvē nedeva tik daudz, cik gribēju sasniegt.
Klajā nāk dziesma „Cel mani tā”, dziesma, kura Kristīnes dzīvē ir būtiska, jo ir pirmā ar viņas pašas meldiņu. Vārdu autors - Edgars Gusts, mūzika - Kristīne Šomase. Dziesma ir par mīlestības skaisto būtību un esību, par to, ka mīlestība ir pats svarīgākais, vajadzīgākais un skaistākais, kas var notikt ar cilvēkiem. Šī dziesma bija kādam īpašam cilvēkam, kas viņas dzīve ienesa saulīti un prieku.
2014.g. „Lietuvas talantas” izpildīja dziesmu „Simply the best”, mirklis, kad ieraugi televīzijā reklāmu, kur aicina piedalīties arī Baltijas valstu pārstāvjus, neiedomājoties teicu, ka braucu! Piecēlu kājas zāli un saņēmu neizsakāmi lielas ovācijas par savu priekšnesumu. Līdz pusfinālam tikām, bet tālāk jau bija telefonu balsojums, kuru man neizdevās iekarot un nokļūt nākošajā kārtā, bet projekts ir devis kontaktus un iespējas attīstīties.
2016.g. maijā organizēju koncertu „No ziediem vismīļākā mamma”.
2016.gada 4. Novembrī , Kristīnes Šomases solo koncerts „Un es iešu...”, sapnis, kuru izsapņojusi no bērnības brīža, kad sapratu, ka mūzika ir manas dzīves sirds lieta, un tas piepildījās. Pašas spēkiem, draugu atbalsta un tuvinieku ticības dēļ.
2016.gada. decembrī klāja nāk dziesma „Labākais draugs” Ivo Laumanis feat Kristīne Šomase. Ivo un Kristīne sadarbība nebūs īslaicīga, jo abi mākslinieki līdzvērtīgi domā un attiecas pret mūziku. Sociāla tēma par to, kas mūsdienas ir liela problēma, tie ir dzīvnieki, kuri atrodas patversmē, mīlestības, kura viņiem pietrūkst, siltums, kurā sasildīties un vienkārši draugs, kurš rūpējas un ir blakus.
2017.gada. 18.maijā, klājā nāk dziesma „Ir tavi smiekli”, kur šī sadarbība ar Ivo Laumanis turpina darboties. Dziesma ir veltīta sabiedrība labi zināmajai organizācijai DR.Klauns, šī organizācija dara labu darbu, iepriecinot bērnus brīdi, kad varbūt viņiem nav nemaz tik liels prieks. Kā teikt Dr.Klauns ir kā vitamīns bērniem, jo bez zāļu, procedūru palīdzības nevienu neizārstēs, tikai brīnums. Šī dziesma ir dāvana organizācijai 5 gadu jubilejā!

Man dzīves moto: Pieņem visu to, ko dzīve Tev sniedz, jo nekad nevar zināt cik ilgi ilgs dzīve un ko katrs piedāvājums Tev sniegs. Ar mīlestību, sapņiem viss ir iespējams, itin viss!
Skatuve man ir prieks un emocijas, kuras vienlaicīgi Tu dod klausītājam un saņem no viņa. Tas ir emociju apmaiņas strāvojums, kas tieši tāpat kā tuvo atbalsts dod spēku iet uz priekšu, radīt mūziku būt mūzikā! Šobrīd Kristīne strādā pie sava pirmā solo albuma, kurš pēc gada nonāks klausītāju rokās. Tā būs dāvana visiem tiek, kas mani atbalsta, tic un seko līdzi manai mūzikai! Paldies Jums liels! Jūsu - Kristīne Šomase

Dalībnieki

Kristīne Šomase

soliste, dziedātāja

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam