Biogrāfija

.:: Kaspars Ezeriņš ( dzimis - 11.01.1984 ) ir mūziķis, dziesminieks, komponists no Latvījas galvas pilsētas - Rīgas.

Gaitas mūzikā ir uzsāktas 16 gadu vecumā, kad pašmācības ceļā uzsāka spēlēt ģitāru un pievienojās kristīgās draudzes slavēšanas grupā.

Un pavisam drīz aktiva mūziķa dzīve tika iesaistīta divas pastāvīgās mūzikas grupās.

2002. - 2005. gads - pank rock grupa Toothsome Twang - kurā bija grupas basģitārists, komiķis, backvokalists, un mūzikas līdzautors - http://www.draugiem.lv/toothsometwang/
2005. - 2007. gads - grupa secondchance - elektriskā ģitāra un daudzu dziesmu mūzikas līdz autors - www.secondchance.lv http://www.draugiem.lv/secondchance/

Vienmēr paraleli dalību ņēmis dažādos baznīcas mūzikas projektos, dažādu kristiešu draudžu ( ilgtermiņa - Vīlandes bapt. draudze, Mateja, bapt. draudze, Rīgas Reformātu, Effata u.c) pielūgsmes mūzikas grupās. Spēlējot (e-gitāru vai basģitāru ) kopā ari ar citiem mūzikas grupas vadītājiem, kā Jāni Birznieku, Kristapu Tālbergu, Valdi Indrišonoku, Māri Dravnieku, Aneti Kozlovsku, Artu Milleri, Vitu Ivaškēviču, Filipu Baumani un daudziem citiem..2007. gadā piedalījies pie «Laiks Pielūgt -2» ieraksta tapšanas, un 2008. gadā «JAUNS SĀKUMS» DVD -http://www.draugiem.lv/jaunssakums/

Aktīva autordziesmu rakstīšāna ir sākusies pēc 2007. gada, taču dziesma, «Kad es redzu» ( Tava mīlestība daudz plašāka ) ir sarakstīta 2003. gada martā.

"Tuvāk Tev" ir Kaspara Ezeriņa veidots mūzikas projekts, kas satur viņa autordziesmas. Projekta ietvaros ir noticis pielūgsmes un lūgšanu pasākums "Tuvāk Tev" ar dzīvo ierakstu 2010. g. 10. aprīlī, veikti daudzi ieraksti studijā un gatavojoties izdot iecerēto multi-disku albumu, patreiz ir izdoti un pieejami trīs intro albūmi "Tuvāk Tev #1", "Tuvak Tev #2 (closer to You), "Tuvāk Tev"3 - «Ongar and Swords» . to iespēja iegādāties - ( http://http://tuvaktev.bandcamp.com/ )

Projekta tituldziesma - Tuvāk Tev- ir tapusi 2007. gada augustā, savukārt par oficiālu ¨Tuvāk Tev¨ projekta zīmola piedzimšanu varētu nosaukt jau pieminēto 10. aprīli, kurā notika pirmais "Tuvāk Tev" oficiālais pasākums. Projekta ietveros notikuši dažādi mazi un lieli pasākumi, ka ari mūzikas tūres ārpus Latvijas. Projektā ir ņēmuši dalību vairāk kā 30 cilvēku. www.tuvaktev.lv ,

Kopš 2010. gada Kaspars vairāk ņēmis dalību ārpus Latvijas, sniedzot koncertus un ņēmot dalību kristigās baznīcas organizētos pasākumos, nometnēs un Dievkalpojumos vairāk, kā 28 dažādas valstīs. Jau trešo gadu Ziemassvētku muzikalās gaitas ir atrodamas Bētlemē, Dāvida pilsētā, tur kur piedzima Mesijā - mūsu glābējs - Jēzus Kristus!

Viena no tuvām sirds lietām ir baznīcas liturģika. Tie sarakstīa mūzika liturģijai, kuru var izmantot Romas Katoļu baznīcas Sv. Misēs, gan ari Luterāņu draudzes un citu konfesiju Dievkalpojumos. Kopš 2010. gada uzsākti Liturģiskie slavēšānas Dievkalpojumi Rīgas vecās Sv. Ģertrudes Ev. Luteriskā draudzē.

Kaspara dziesmu rakstīšanā un darbības pamatvērtības ir Dieva Vārds( svētie raksti Bībele ), Vienīgi Kristus, Mūzikas daudzveidība un radoša pieeja, starpkonfesionāli, jeb ekumeniski, kultūras un valodas daudzveidība, baznīcas liturģisko dalu mantojums, un visa pamātā Dieva žēlastība.

Kaspars ir daļā no "Jaunatnes ar Misiju", kur arī vada "Pielūgsmes Kalpošanas Skolu".

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam