Kanclers

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 72

INTERNETA VEIKALS

Viens no lielākajiem un stabilākajiem uzņēmumiem Jelgavā – kancelejas, sadzīves un sporta preču veikalu tīkls - SIA „Kanclers plus” attīstoties atvēris interneta veikalu www.kanclers.lv, lai nodrošinātu ērtāku un operatīvāku preču pieejamību saviem pircējiem.

Interneta veikalā iespējams iegādāties bērnu attīstošās rotaļlietas un mācību literatūru, biroja preces un saimniecības preces, hobijlietas un dažādus kreatīvos materiālus, ar kuriem darboties brīvajā laikā, radot neatkārtojamus, unikālus aksesuārus un mājlietas sev vai dāvināšanai draugiem. Plašā klāstā pieejami arī velosipēdi visai ģimenei no firmām "Arukus & Romet group" un "Kross", kā arī mēbeles no ražotājiem "GIB", "Bodzio" un "DoktorMeble", kas ražo dabīgā koka mēbeles.
„Mēs esam dziļi ar savām saknēm Jelgavā, cenšoties maksimāli izjust tās sortimenta nepieciešamības, kas atbilst mūsu devīzei: „Ar Jums ikdienā un svētkos!”. Nepārtraukti meklējam jaunus risinājumus, kā palīdzēt saviem pircējiem atrast gan noderīgas, mājīgas lietas dzīves telpai, sportam, atpūtai, radošajām izpausmēm. Atverot savu interneta veikalu, ceru, ka jelgavnieku iecienītais ģimenes uzņēmums kļūs vēl pieejamāks savam pircējam - katrs klients varēs saņemt individuālu konsultāciju par izvēlēto preci. Turklāt ikviens pirkums interneta veiklā maksās lētāk nekā mazumtirdzniecībā. Īpašas atlaides - 20% apmērā - sagaida pirmos simts jaunā veikala pircējus” informē Ilva Mieze, SIA „Kanclers plus” finanšu direktore.
SIA “Kanclers plus” savu darbību sāka 2000.gada augustā veikalā Pasta ielā 51/5, Jelgavā, tirgojot kancelejas preces un iepakojamos materiālus. Pašlaik SIA “Kanclers plus” Jelgavā ir trīs tirdzniecības vietas un interneta veikals (www.kanclers.lv), kur tiek piedāvāts ļoti plašs sortiments kancelejas un saimniecības precēm, grāmatām un skolas piederumiem, somām, apģērbiem, sporta precēm, mēbelēm, attīstošajām rotaļlietām, traukiem un mazajai sadzīves tehnikai.