Kanclers

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 72

PAR MUMS


Uzņēmuma misija:

Ar augsta līmeņa apkalpošanas palīdzību apmierināt juridisko un privātpersonu vajadzības pēc birojā un mājoklī ikdienā nepieciešamajām precēm, sākot no zīmuļa un beidzot ar sadzīves tehniku un mēbelēm.


- Kancelejas preču veikala devīze ir: “Ar Jums ikdienā un svētkos!”

- Apģērbu veikala devīze: “Jauki apģērbi visai ģimenei!”

- Mēbeļu nodaļas devīze: “Mājīgums kā sirdsmiers Jūsu mājoklī!”

- Riteņu nodaļas devīze: “Dzīvojam arvien zaļāk!”


SIA “Kanclers plus” savu darbību sāka 2000.gada augustā veikalā Pasta ielā 51/5, Jelgavā, tirgojot kancelejas preces un iepakojamos materiālus.

2000.gada novembrī tiek noslēgts nomas līgums par telpā Lielajā ielā 18, Jelgavā. Šis solis ļāva strauji kāpināt uzņēmuma apgrozījumu un domāt par telpu iegādi īpašumā. Atbilstoši klientu vēlmēm tiek paplašināts veikalu “Kanclers” preču sortiments.

2001.gada jūnijā SIA “Kanclers plus” atver apģērbu veikalu “Kante” Pasta ielā 51/2, Jelgavā.

2002.gada augustā tiek noslēgts pirkuma līgums par telpām Lielajā ielā 18, Jelgavā.

2004.gada septembrī nomātās telpās TC “Rio” tiek atvērts veikals “Kanclers” Pērnavas ielā 4, Jelgavā.

2006.gada februārī firmas veikals “Kante” tika pārnests no īrētajām telpām Pasta ielā 51/2 uz īpašumā esošajām telpām Katoļu ielā 19, Jelgava.

2006.gada augustā SIA “Kanclers plus” ir iegādājusies 100% SIA “Laimdota” kapitāla daļas. Saskaņā ar SIA “Kanclers plus” un SIA “Laimdota” turpmāko attīstības stratēģiju, ar 2006.gada 1.novembri SIA “Laimdota” tirdzniecība tika pārnesta uz SIA “Kanclers plus”.

2007.gada decembrī tirdzniecības centrs „Laimdota” tiek pārdēvēts par „Kanclera NAMU” un ir pabeigta tirdzniecības centra pirmā un trešā stāva renovācija.

2009. gada augustā veikals „Kanclers plus” no īrētajām telpām Pasta ielā 51/5 140m2 platībā tiek pārcelts uz īpašumā esošajām telpām Pasta ielā 51/7 1000m2 platībā un tiek pārdēvēts par veikalu „Kanclera NAMS”, jo preču klāsts tiek papildināts ar mēbelēm un velosipēdiem.

Šobrīd SIA “Kanclers plus” Jelgavā ir trīs tirdzniecības vietas un interneta veikals (www.kanclers.lv), kur tiek piedāvāts ļoti plašs preču klāsts: kancelejas preces un saimniecības preces, attīstošās rotaļlietas, grāmatas, skolas piederumi un somas, apģērbi (visai ģimenei) un sporta preces, mēbeles un mazā sadzīves tehnika.
"Kanclers" ir ģimenes uzņēmums. Uzņēmuma īpašniekiem Edmundam Barkānam un Ilvai Miezei ir ne tikai kopīgs bizness, bet arī ģimene, kurā aug četri bērni. Edmunds un Ilva iepazinās tepat, Jelgavā, mācoties Lauksaimniecības akadēmijā. Ilva gan ne dienu nav strādājusi agronomes specialitātē, tāpat kā Edmunds nav bijis pārtikas tehnologs, taču acīmredzot viss notiek tā, kā tam jānotiek.

Edmunds un Ilva diendienā strādā blakus - viņš ir uzņēmuma direktors, viņa - finanšu direktore. Bet kopā ar bērniem ģimene katru gadu pavada skaistu nedēļu Pasaules latviešu 3x3 nometnē un arī ikdienā atrod laiku kopīgiem pasākumiem, izbraukumiem ar riteņiem un citām nodarbēm. "Bērni liek līdzsvarot dzīvi darbam un sev. Ja nebūtu bērnu, mēs tikai strādātu. Tagad sestdienās un svētdienās uz darbu nākam ļoti reti. Arī atvaļinājumu izmantojam," saka Ilva.

Edmunds uzskata, ka viņu biznesa dzenulis ir Ilva: viņa ir tā, kurai jāiet, jādarbojās, jāsāk kas jauns. Un vēl taču ir četri bērni, kuri bija jāiznēsā, jālaiž pasaulē un tagad ir jāaudzina. "Man kā vīrietim sen jau liekas, ka pietiek mums tik daudz enerģijas atdot biznesam, bet ar Ilvu, kā jau Lauvu pēc horoskopa, ir tā: vai nu rūc līdzi,  vai nu stāvi pie ratiem".

/Fragmenti no raksta "Mājīgu lietu bizness - no zīmuļa līdz mēbelēm" /