Ivans Griščuks (27)

Medaļas

Skatīt visas

Pēdējo reizi manīts

23. apr 00:13 no mobilās versijas

Esmu vienkāršs puisis ar saviem plusiem un mīnusiem. Varētu teikt to, ka man patīk gandrīz viss: fotogrāfija, filmas, grāmatas, bi...
  • V-diena: 27. augusts
  • No 1-5 klasei - Aizkraukles sākumskola. Tad es pārgāju uz Aizkraukles pirmo vidusskolu un nomācījos tur līdz 9 klasei. Pēc devītās es devos uz Aizkraukles Profesionālo vidusskolu, un esmu apmierināts ar savu izvēli. Šeit es ieguvu to pieredzi, kuru nevarētu iegūt citā Aizkraukles skolā. Man šeit patīk gandrīz viss. :)
  • Interesē gandrīz viss. Īpaši pievēršu uzmanību sportam - tā ir kļuvusi neatņemama dzīves sastāvdaļa. Kā arī man ir lieli mērķi attiecībā uz to. Negrasos apstāties pie iesāktā, ja kaut ko esmu iesācis, tad novedu to līdz galam. Man besī cilvēki, kas neredz dzīves jēgu. Es runāju par sabiedrības pabirām, kas vien tik dara to, kā vāc pudeles, nodzerās un zog. Kam tāda dzīve ir vajadzīga? Noteikti, ka ne man. :)
  • Izvēlies to, par ko Tu patiešām vēlies kļūt. Pamēģini dzīvē itin visu, kas tev tiek dots. Nē, es nerunāju par narkotikām, vai citām apreibinošām vielām. Es runāju par pieredzi, pozitīvām atmiņām un perfekti pavadītu laiku. ^^ Atrodi sevī savu īsto es, un kļūsti tāds, kāds vēlies dzīvē būt. Ja piedzimi oriģināls, tad nemirsti kā kopija. Dari labu, attīsti sevi, savas prāta spējas un noteikti pabeidz augstskolu, tevis interesējošā nozarē. Laiks, ko iztērēsi šodien, tev divkārš atmaksāsies rīt!

Jaunākie draugi

Skatīt visus (1422)

Aleksandra
99 % apstiprinu :)
Liepāja
(31)
Mārtiņš
Droši aicinat ;)
Rīga
Andis
(24)

Runā