Herkuless

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 462

Vienkārši un ātri pagatavojamie Herkuless graudaugu produkti ir radīti lai sniegtu Tev enerģiju!

Herkuless Active & Fit pilngraudu musli:

 Active & Fit musli pamatā ir pilngraudu auzu pārslas. Tās ir vieglas, dabīgas, vitamīniem bagātas brokastis ar zemu tauku saturu un augstu enerģētisko vērtību. Katra Active & Fit pilngraudu musli porcija ir nozīmīga, veselīga uztura sastāvdaļa gan kā brokastis, gan kā garšīga uzkoda starp ēdienreizēm. Tā sastāvā ir maigas pilngraudu auzu pārslas ar 32% augļu vai 22% šokolādes. Tās var ēst ar pienu, jogurtu vai sulu, kā arī tāpat panašķoties.

http://rigas-dzirnavnieks.lv/lv/paterina…

Herkuless ātri pagatavojamās biezputras ar pienu:

Ātri pagatavojamās auzu pārslu biezputras ar pienu lieliski remdē izsalkumu. Auzu pārslās ir augsts šķiedrvielu saturs, kas labvēlīgi ietekmē gremošanu un uzlabo pašsajūtu, bet piens satur kalciju, fosforu, kas stabilizē vielmaiņas procesus, stiprina kaulus un zobus, apgādā ķermeni ar enerģiju, piedalās smadzeņu darbībā; dzelzi, kas nepieciešams asinsradei organismā. Tikpat kā mājas gatavota auzu pārslu biezputra ar pienu sniegs enerģiju tieši tajā mirklī, kad tā visvairāk Tev būs nepieciešama.

Lasīt vairāk

Herkuless musli batoniņi "Active & Fit" ar jogurta krēmu

Kārdinošais graudaugu batoniņš ar ogu gabaliņiem un jogurta krēmu tikpat veselīgs, cik garšīgs – tas ir papildus bagātināts ar dabīgām šķiedrvielām. Ēdot šo kārumu, nav jāraizējas par slaido līniju, jo batoniņa enerģētiskā vērtība ir tikai 94 kalorijas.

Lasīt vairāk


Vairāk par produktiem lasiet šeit!