Biogrāfija

Sastāvs,kurš sevi piesaka ar nosaukumu „Halens” kopā spēlē no 2008. gada beigām. Basģitāriste Dace un konkursos atzītā vokāla īpašnieks Niks,kā arī tagad esošais jau bundzinieks un producents,kas šobrīd vairāk ir pievērsies bungām un mūzikas producēšanai,draugi ir jau sen,un ir centušies nodibināt sastāvu,meklējot un mainot tās dalībniekus. Beidzot tika nodibināta grupa „Halens” . Jaunais sastāvs radīja jaunu mūziku, jaunas skaņas,pie kurām pieturas un perspektīvi strādā!
Grupas nosaukums radies pavisam spontāni,tāpēc nekāds īpašais stāsts par tās nosaukumu nav. Šobrīd grupā spēlē Niks (bungas), Dace (bass), Dina (ģitāra) un Artūrs (balss/ģitāra). Grupa vēl nav paspējusi sevi parādīt plašākai auditorijai,jo tā ir jauna un strādā pie dziesmām, lai pēc iespējas labāk tās varētu parādīt un nodot vērtējumā klausītājiem.
Grupas plānos ir iegūt iespēju uzstāties dažādos festivālos un pierādīt sevi…tāpēc, iespējams, šī grupa kādam būs jaunatklājums…
Artūrs sevi ir pierādījis kā perspektīvs solists,kas ir centies darīt vissu lai sasniegtu pamazām resultātus dziedāšanas prasmē!
Šobrīd 'Halens'' gatavojas savas pirmās dziesmas ierakstam,lai savus atbalstītājus beidzot iepriecinātu ar kādu no saviem gara darbiem!
Sekojiet jaunumiem! :)

''Halens''

Dina - ģitāriste,producente,projekta vadītāja

Artūrs - ģitārists,solists,ideju autors,tekstu autors

Dace - ģitāriste,tekstu autore

Niks - producents,buņgieris,kā arī tekstu autors

Dalībnieki

Arthur Z.

vocal/guitar

Nikolajs Fon

drummer/producer

Dina

management/producer/guitar

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam