Biogrāfija

Latviešu mūzikas leģendas – grupas "Credo" autors ir Valdis Skujiņš. Bet blakus viņam ir bijuši cilvēki, kas šo leģendu ir izkrāsojuši gana spilgtās krāsās - komponists Raimonds Pauls, fani un draugi, un, protams, akurāt 30 grupas "Credo" dalībnieki, kas šo muzikālo apvienību dažādos laikos saukuši par savu.
80. gadu sākumā grupa kļūst par populārāko koncertējošo grupu Latvijā.Tolaik cilvēki pat naktīs stāvēja rindā pēc koncertu biļetēm. "Credo" ne vien Rīgā, bet arī Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē, par Liepāju nemaz nerunājot, spēlēja 11 koncertus nedēļā, ļaujot presei, radio, televīzijai un, protams, klausītājiem piedzīvot īstenu Credomāniju.
Šajā laikā viņi koncertē arī Polijā, Vācijā, Zviedrijā, Gruzijā, Ukrainā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Kongo un Vjetnamā.
1997. gadā, pēc 7 gadu klusēšanas, "Credo" atsāk koncertēt un radoši strādāt pie jauniem ierakstiem un projektiem.Pašreizējā sastāvā grupa vairākkārt sniegusi koncertus Irijā un Anglijā. Kopumā izdoti 10 albūmi, 2014.gadā ar koncerta tūri nosvinēta grupas 40 gadu jubileja.

Grupa spēlē šādā sastāvā:

Guntis Veits - balss, ģitāra
Guntars Endzelis - ģitāra, balss
Aivars Vīksna - basģitāra, balss
Gundars Lintiņš - sitamie instrumenti, balss

Tālrunis koncertiem: +371 29130021; +371 29153699; +371 29144166

Dalībnieki

Ģitāra

Sitamie instrumenti, BVs

Basģitāra, BVs

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam