Biogrāfija

......viss sākās ar alu......un tā arī būtu beidzies.......

....ja vien nebūtu atsācies.....un nu jau citā kvalitātē (pieredze takš tomēr)....un tad jau manīs, cik nopietni, vai nenopietni:).......
.

Grupas pirmssākumi meklējami ap 1995. gadu, kad grupas dibinātājs Midis (Aldis Zaļūksnis) ierakstija dziesmu ''Par Putniem'', kura tika iekļauta izlasē ''Ņem Un Dejo 4''. Uzreiz pēc tam projektam pievienojās Bigijs (Aigars Cunskis) un Holis (Mārtiņš Poļakovskis).
Tika uzsākts darbs pie pirmā albuma ''A Par Ko?'', kurš tika izdots 1999. gadā kam sekoja vairāki koncerti gan klubos, gan festivālos. Šis albūms bija vairāk kā protests pret LV mūzikas industrijā notiekošo. Albūms ir dinamisks. Mūzikas kritiķi vilka paralēles ar ''Prodigy'', ''Green Day'' un pat ar ''Sektor Gaza''.
Gadu pēc albūma iznākšanas bija iekrājušās dažas jaunas dziesmas, kā arī radās ideja izveidot dažas dziesmu koverversijas. Tā papildus orģināldziesmām tapa ''Mammu, es gribu'' (Sīpoli),'' Sveiciens'', ''Svētki''(Jumprava), ''Papa Carlo'' (Eldorado) un ''Milžu cīņa'' (Dzeltenie pastnieki). Dziesmā ''Starp 2 Grāmatām'' tika izmantots dziesmas ''Kad mēness Jūrā krīt'' (Jauns Mēness) motīvs. Dziesmu autori ļoti atzinīgi novērtēja mūsu interpretāciju šīm dziesmām. ''Milžu cīņā'' iekļuva vairāku radiostaciju topos. 2001. gadā iznāca albūms ''Sveiciens''.
Pēc nepilnu 10. gadu pauzes sapratām, ka mums atkal ir ko teikt un nolēma apvienoties (Midis un Holis). Šobrīd radiostacijām nodoti radiosingli: ''60-tie'', kas ir grupas ''Nejautā'' 90to gadu grāvējs mūsu interpretācijā, ''Sorry, muterīt'!'', kas tapa sadarbībā ar Mārtiņu Freimani un visu 2010.gada vasaru dziesma turējās dažādu radiostaciju TOP 20, dziesma "Anomāli Populāri", kura ir kā veltījums visiem talantu šoviem, "Positively Thinking" (Eirodziesma 2011), "Domu Terapija" (Eirodziesma 2011 LV versija) un "Melnais Caurums", kas ir veltījums cilvēces sasniegumiem kosmonautikā. Pati jaunākā ir speciāli ziemai veltīta kompozīcija "100 grami". Vairākas no šīm dziesmām ir iekļuvušas dažādu radiostaciju rotācijās, topos un aptaujās.
Visa 2011. gada vasara aizvadīta aktīvi koncertējot (Latviešu Radio "Ballīšu" tūre, Osvalds u.c.).
Crazy Dolls galvenais uzstādījums ir radīt 100% pozitīvu mūziku!
Midis-aranžējumi, balss (Producents)
Holis-teksti, balss

twitter.com/Crazy_Dolls
www.crazydolls.lv

Dalībnieki

Mārtiņš

Rīkle, taustiņi, tekstiņi

Aldis

u vsjo

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam