Biogrāfija

Andrē, īstajā vārdā Andris Koemecs, ir latviešu hip hop izpildītājs.

2008. gada aprīlī tika izdota hip hop izlase “No Beef Promo”, kurā 13. dziesma ir Andrē “Mirklis patiesības”. Tā bija viņa pirmā oficiāli izdotā dziesma.Tad vēl 2008. gadā tika izdots interneta hip hop mixtape “48”, kuru realizēja ierakstu studijas “Blackstone Records” komanda, un kurā Andrē izpilda dziesmu “Heij, Tu”, piedaloties hip hop izpildītājam Eim.

Ir arī uzstājies dažādās Latvijas pilsētās un klubos (“Essential”, “VooDoo”, “Salamandra”, “Ultra”, “Tonuss”, „Multiklubs“, „Kapsula“, „Alcatraz“, „Kefīrs“, "Klondaika", “PussyLounge” u.c.). Viņa aktivitātes ir pamanījuši arī pazīstami mediji (par viņu bijušas publikācijas žurnālos, interneta portālos, televīzijā, radio).

2009. gadā hip hop izpildītājs Andrē mēģina strādāt pie sava debijas albuma „Cits Skatiens“, bet diemžēl šī iecere cieta neveiksmi.

Bet par spīti tam, 2010. gada februāra sākumā Andrē atsāka darbu pie sava debijas albuma "Cits Skatiens" un oktobrī tas tika pilnībā pabeigts. Kopš 2010. gada 19. oktobra tas ir publiski pieejams daudziem hip hop mūzikas cienītājiem.

2011. gadā Andrē uzsāk veiksmīgu sadarbību ar vairākiem elektroniskās klubu mūzikas djiem un producentiem.

2012. gadā Andrē izveido un veiksmīgi vada unikālu raidījumu "Dzīvsudrabs" par Latvijas hiphop kultūras spilgtākajiem pārstāvjiem.

2012. gada nogalē rīko labdarības akciju "Prieka dzirksts sirsniņām!", kuras ietvaros tika ziedotas dāvanas bērniem ar īpašām vajadzībām. Andrē kopā ar saviem domubiedriem apbraukāja dažādas speciālās iestādes un sniedza neaizmirstamus priekšnesumus mazajām sirsniņām.

2013. gadā Andrē izveido unikālu hip hop mediju "Dzīvsudrabs" ( www.dzivsudrabs.lv ) un visu laiku velta šī projekta attīstībai, kā rezultātā tika radīts Latvijā lielākais un ietekmīgākais hip hopa medijs.

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam